IGRE

TeK Storefront: 7 parimat kahe kaameraga nutitelefoni

Enamasti – ja seda pigem pildistamise kui ka vähem video puhul – salvestab põhiandur pildi tavalise põhiteabega, nimelt teravuse, kontrastsuse ja säritusega. Seejärel lisab teine ​​andur ĂĽksikasjad ja lisateavet, nii et võib näiteks öelda, et see on “mäng”, mida tehakse teravussĂĽgavusega.

Teiselt poolt, lisaks tõhusa optilise suumi loomise võimaldamisele, on võimalik ka teist tĂĽĂĽpi tegevus, natuke nagu Huawei: ĂĽks objektiiv jäädvustab ĂĽhevärvilise pildi, mis on rikkam heleduse ja detailidega, nii et teine ​​objektiiv “ravib” hiljem. värviline pilt – mõlema kirje kombinatsiooni eelistatakse näiteks hämaras keskkonnas pildistamise osas.

Mõelge sellele, kuidas muu nutitelefoni kaameratega seotud tehnoloogia kahe anduriga süsteemiga ühineb ja kuidas see paremaks muutub, kui saame juurdepääsu arenenumatele, ehkki kallimatele nutitelefonidele.

Me räägime pildistamise ja pildistamise stabiliseerimissĂĽsteemist, optilisest suumist, iga stseeni määramiseks väga kiirest automaatreĹľiimist, efektiivsest välklambist, teravast fookusest ja isegi kahest 4K-ga pildistatavast esikaamerast …

See on saabunud nutitelefonide kaamerate tulevik, seega on aeg sirvida ülaltoodud galeriisid ja valida topeltkaamerate seast parimad, pidades alati meeles, et lähipäevil võib selles loendis toimuda (suuri) muudatusi.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH