TeK Storefront: projektor, mis võib teie kodus filme ja mänge revolutsiooniliselt muuta

See pole tõsi, et see on odav seade, kuid uskuge mind, see muudab midagi, kui on aeg mängida koos sõpradega või vaadata mõnda muud HD-filmi oma elutoa rahulikus keskkonnas …

Kodus pildiprojektori olemasolu on tõepoolest multimeedia „privileeg” ja seda mitmel põhjusel.

Esiteks seetõttu, et ĂĽldreeglina on võimalik sõna otseses mõttes elutoas ja kodus olla “hiiglaslik” ekraan.

Kuna enamus praegu müügil olevaid mudeleid (ja seda, mida me käesolevas artiklis soovitame), on lihtne saada Full HD kvaliteediga prognoose 100-tollisel alal, vaid meetri kaugusel.

Tunnistame, et need on “vidinad”, mis annavad kodus kogetud filmidele ja mängudele uue “elu”, kui me paigaldame end projitseerimisalast õigele kaugusele.

Niikaua kui me võtame arvesse mõningaid olulisi punkte, sealhulgas visualiseerimise režiimi, mida projektor pakub, olenemata sellest, kas sellel on integreeritud helisüsteem või mitte, kas see sisaldab 3D-tehnoloogiat

Mis puutub kasutatavasse põhitehnoloogiasse, siis keskklassi projektorite seas on suhteliselt taskukohaste hindadega kõige tavalisem DLP-kiip koos lambi valgustusel põhineva projektsiooniga, laskumata tehnilistesse üksikasjadesse.

Nende lampide eeldatav eluiga on olulised punktid, mida tuleks ostuhetkel analüüsida, näiteks kontrastsussuhe, heleduse maht / heledus (mõõdetuna ANSI luumenites) ja muud punktid, mida me allpool arutleme.

Mida veel projektorist otsida?

Esiteks Full HD eraldusvõime.

Või vähemalt 720p, madalaima kõrglahutusega tase.

Seda seetõttu, et tuleb arvestada, et pilt projitseeritakse ekraanile või samaväärsele pinnale ja seda ei kuvata näiteks LED-paneelil.

Ja see tähendab, et näiteks Full HD teleriga võrreldes kaotab pilt alati mõne määratluse, samal ajal on vajalik kontrasti ja särituse täiendav reguleerimine.

Seejärel ja kiiresti ja lühidalt soovitame teil pöörata tähelepanu projektoris saadaolevatele ühendustele, olgu siis puhkeks või tööks.

Ja me ei räägi mitte ainult HDMI- ja VGA-videoportidest, mis ühendavad seadmed otse mängukonsooli, sülearvuti või arvutiga, vaid ka näiteks NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB ja SD meediumitega.

See tähendab, et ühendades projektor koduvõrku, saate filme esitada väliselt kõvakettalt, kuhu need salvestate.

Seda Wi-Fi kaudu.

Samamoodi võimaldab Bluetooth teil projitseerida nutitelefonis või tahvelarvutis olevaid pilte.

Teisest küljest võimaldavad USB-port ja pesa SD-mälukaardile esitada fotosid ja videoid mis tahes meediumil, enamasti ka automaatse teksti sünkroonimise abil.

Kujundus, mĂĽra ja … hind

Siis on olulised disainiprobleemid.

Ja mitte ainult siis, kui projektor on must või valge, kui see on suur või kui see on väike … On kindel, et projektor on peaaegu alati teie elutoa kõigile kĂĽlastajatele nähtav, seega on kõige parem, kui see on disaini poolest silmale meeldiv.

, kuid kaal ja mõõtmed on võrdselt olulised.

Isegi kui teil pole mõtet projektorit regulaarselt transportida, peaksite otsima võimalikult kompaktseid mõõtmeid, et see oleks kerge.

Tavaliselt aga, mida tugevam on projektor, seda suuremaks ja raskemaks see lõpuks jõuab.

Ja nii jääb see alati “võõraks” kehaks, mis on enam-vähem teie kodu igas toas, millega peaksite alati arvestama.

Täpselt nagu selle installimine.

Kui kasutate juhtmeĂĽhendust enamasti, on selles peatĂĽkis elu lihtsam.

Kui aga kasutate HDMI-d (see on meie juhtum …), asetab projektor näiteks elutoa kesklauale kaablid teie ruumi, mis pole mitte ainult näotu ja mitte eriti funktsionaalne, vaid ka ohtlik …

Seega soovitame teil kaotada paar isetehtud “isetegemist” minutit ja valida projektor lakke – see on alati hea lahendus.

See on veidi kallim, kuna sellega kaasnevad lisakulud, kuid see tasub end ära …

Kuna projektorid on alati midagi, mis vähem müra tekitab, proovige leida ka see, mis on vaiksem.

On mudeleid, mis on ökorežiimis praktiliselt kuuldamatud.

Lõpuks ja muide ka hind.

Me ei soovi 4K eraldusvõimega projektorit sellesse partiisse kaasata, kuna need on kõrged hinnad, nii et ülal leiate kuus mudelit, mis meie arvates on jõuludeks tõhusalt koju toodud.

Näete, et see on teostatav …