TeK Storefront: Seitse elektrilist tõukeratast, mida saate osta, kui soovite

Me teame, kus saate seda teemat ära tunda, eriti kui elate Lissaboni “suures” piirkonnas: elektrilised tõukerattad annavad Portugali linnades uusima elektrilise eratranspordi “moe” kuju, kus on mitmesuguseid teenuseid ja platvorme sõidukite kĂĽlvamiseks. sedasorti kõikjal, edastasime väljendeid.

Lihtsalt leidke tõukeratas, aktiveerige roller nutitelefoni installitud rakenduse abil ja olete valmis. Isegi MyTaxi ja Uber on selles äris “kinni” …

Kuid meie eesmärk selles artiklis ei ole arutada elektriliste tõukerataste jagamisteenuste tĂĽĂĽpe ega nende ettevõtete kasutatavaid mudeleid. Mida me teeme, on koguda kõige atraktiivsemate elektrirollerite all olevasse galeriisse erinevate hindadega – need on sellised tõukerattad, mida saate isiklikult ja vabalt isiklikuks kasutamiseks osta, nii et saate neid lõbusalt ja “puhtalt” kanda. “.

Ehkki kõik viitab sellele, et valitsus liigub edasi elektrilist liikuvust toetavate õigusaktidega, mis näib keskenduvat elektriratastele, tasub neid alternatiive vaadata uue ilmega.

Piltidel klõpsates saate teada meie valitud elektriliste tõukerataste üksikasjadest

Peame siiski meeles pidama, et see populaarne elektriline tõukeratas pole lõppkokkuvõttes “tasuta”. Seda seetõttu, et seaduste osas on endiselt mõned lĂĽngad, mille ĂĽlesanne on muuta selle vidina kasutamine kõigile ohutuks.

Kas teadsite, et te ei saanud varakult teel elektrirolleriga sõita? Selle tulemusena kasutavad seda peaaegu kõik ebaseaduslikult peaaegu kõik.

Ja mida seadus tõukerataste kohta ütleb?

Elektrilised tõukerattad “sobivad” sõidukitĂĽĂĽpi, mida nimetatakse PLEV-ks (isiklikud kerged elektrisõidukid), need kasutavad ingliskeelset lĂĽhendit transpordivahendite, kergete ja elektrimootoriga (ja akuga) jaoks. Praegu näevad Portugali maanteekoodeks elektrilisi tõukerattaid nagu jalgrattaid.

Kasutaja ei pea motorollerit ostes registreerima ega kindlustust sõlmima (soovitatav …), kuid ta ei saa seda ka avalikel teedel täiesti tasuta kasutada: ta peab kasutama teid ja / või jalgrattateid (või samaväärset avalikku teed), kuna jalgratastega on sarnasusi , elektrit või mitte, nagu eespool öeldud. Seega on kiivri kasutamine kohustuslik.

Nagu JosĂ© Miguel Trigoso hiljuti TSF Online’ile ĂĽtles, “mis ebaõnnestub, on see, et inimesed ei järgi seadusi. Piisab sellest, kui sõidate elektrirolleriga avalikel teedel ilma kiivrita ja seadusi enam mitte järgides. “

President Prevenção Rodoviária Portuguesa väitis, et seadust tuleks muuta ja kontrolli peaks olema rohkem. Eelkõige õnnetuste vältimiseks … Ja ta kaitses ka seda, et tsiviilvastutuskindlustus on kohustuslik.

Tõhusalt suudab elektriline tõukeratas tasasel või allamäge maastikul hea kiiruse saavutada. Seetõttu on kukkumise oht väga suur, suurendades ohtu kasutajale, kellel ei pruugi sõiduki juhtimiseks isegi suurt osavust olla.

Siis on kõnniteel kõndimine kahtlemata oht jalakäijatele; teiselt poolt, kui nad saavad sõita ainult teel, suureneb õnnetuste oht hüppeliselt, kahjustades teoreetiliselt kõiki asjaosalisi.

Lahendus? Kohandage elektriliste tõukerataste õigusraamistikku, nagu teete seda tänapäeval teise tehnoloogilise nähtuse – droonidega. Vaatame, mis juhtus selle “pika” 2019 aasta jooksul.

Seni hoia end kursis reeglitega, kaitse ennast, ole ettevaatlik, et mitte vigastada ja / või häirida ümbritsevaid inimesi. Kuid mis kõige tähtsam, nautige ühte ülaltoodud galeriis soovitatud kaheksast mudelist!