TEKi nõuanded: 5 odavat nutikella neile, kes soovivad veidi kulutada

TEKi nõuanded: 5 odavat nutikella neile, kes soovivad veidi kulutada

Kui viimaste nutikellade hind on tavaliselt sellest kaubamärgist kõrgem, siis mida odava mudel täpsemalt sisaldab? Täpselt nagu kõik teisedki, sisimas. Ja seda enam, et kitsama eelarve korral võiks turul olla veidi vanema “nutikella” valimine.

Teisisõnu, 150-eurose piirmäära korral ei saanud meil randmel olla kõrgekvaliteedilisi nutikellasid, kuid leidsime hinna arvestamisel mõned väga atraktiivsed ja hästi varustatud mudelid.

Alustades veekindlusest, on midagi olulist, eks? Kui võtta näide mõnest galeriis olevast mudelist, mille allpool esitame, on normaalne, et olemas on IP67 sertifikaat, mis võimaldab nutikella viia 30 meetri kaugusele ühe meetri sügavusele.

Lisaks võime arvestada puutetundliku ekraaniga “helde suurusega”, GPS-iga, sisemäluga, mis võib olla kuni 4 GB, näiteks ĂĽhenduse WiFi-st hädavajaliku Bluetooth-iga, aku mahuga umbes 280 mAh, märguannetega reaalajas andurites ja isegi pulsi mõõtmiseks randmel.

Parem: Android Wear muudab enamiku tänapäevaseid nutikellasid, olgu need siis odavamad või kallimad, ĂĽhilduvaks peaaegu kõigi nutitelefonidega, lisaks Google’i nutikellade mobiilses operatsioonisĂĽsteemis leiduvatele loendamatutele funktsioonidele. Otsige Android Weari ĂĽle versiooni 4.3 ja kõik saab korda!

Spordikõned

Osaliselt tänu konkreetsetele “terviserežiimidele”, mida praegu Portugalis ja kogu maailmas jälgime, on kõigil uue põlvkonna nutikelladel ka tugev spordikomponent.

Ja mida see tähendab? See tähendab, et kuigi need pole mõeldud kasutamiseks ainult spordi ajal – näiteks jooksmisel ja mitmel teisel spordialal rohkem “spetsialiseerunud” mudelite puhul -, sisaldavad peaaegu kõik nutikellad mitmeid funktsioone, mis aitavad jälgida kehalist aktiivsust. .

Selle põhjuseks on asjaolu, et kasutaja seda nõuab, sest mingil moel ei pruugi ta näiteks iga kord välja minnes soovida teist nutikella kanda. või lihtsamalt öeldes, kui soovite lihtsalt lugeda kogu päeva jooksul tehtud samme, unetunde ja märguandeid, mida saate Bluetoothiga seotud nutitelefonis toimuva kohta.

Siinkohal räägime ĂĽldiselt nutikelladest, kuid ehkki teame, et madalam hind tähendab funktsioonide hulga ja kvaliteedi vähenemist, on normaalne, et “odavamad” mudelid hõlmavad ka mõnda funktsiooni, mis on mõeldud meie harjutamise ajal. . spordis või liikvel olles.

Neid funktsioone ja teisi silmas pidades heitke pilk meie galerii viiele nutikellale – neist mõnel on juba paar nädalat või kuud turul, kuid need on turul tuntud kaubamärgid ja neid võib endiselt leida nii riiulitelt kui ka poelettidelt. võrgus. .

Kui teie eelarve on veidi “laiem”, võite seevastu valida rääkimiseks täieliku ja kujundatud nutikella. See on teie valik.