TEKi nõuanded: 9 elektriratast igale maitsele, otstarbele ja rahakotile

Kuid nende “turbiiniga” jalgrataste “peal” on palju rohkem tehnoloogiat. Näitena võib tuua juhtrauale tavaliselt paigaldatud LCD-ekraani, võimaluse siduda nutitelefoniga tasuta mobiilirakenduse kaudu – mis võib olla mitmel eesmärgil, sealhulgas marsruudi määramine nagu GPS-iga või näiteks kulutatud kauguse ja kulutatud kalorite arvutamine – ning USB-ĂĽhendus.

Teisest küljest on üsna mitut tüüpi jalgrattaid, mis on üsna hästi varustatud, ehkki need pole mudelid, mis kuuluvad paljude spordiala kõige sportlikumate mootorrataste hulka. Üheksakäigulise käigukasti, 160 või 180 mm ketaspiduritega, olenevalt ratta suurusest, ja vedrustussüsteemiga kahvlit on lihtne leida.

Sisuliselt on mõte muuta oma jalgratta kasutamine nauditavamaks ja vähem väsitavaks, kas siis punktist A punkti B jõudmiseks või võimlemiseks või puhta lõõgastuse hetkede nautimiseks. Ülalolevas galeriis oleme kokku pannud mõned huvitavad näited, mille hulgas on muidugi ka elektrilised jalgrattad, mis sobivad kõige paremini teie eelistuste, nõuete ja eelarvega.