Tekstiilid, mis on võimelised akusid laadima, andsid alustavatele ettevõtetele UPTECi pikipäeval võidu

Tekstiilid, mis on võimelised akusid laadima, andsid alustavatele ettevõtetele UPTECi pikipäeval võidu

Pärast mitu kuud kestnud mentorlust ja koolitusi äriideede kiirendamiseks Escola de Startupsi tehnoloogia-, teadus- ja loomevaldkondades kuulutas UPTEC sel reedel välja Final Pitchi suured võitjad.

Üritusel, kus osales 17 äriprojekti, omistati võit WeStoreONTEXile. Clara Pereira, André Pereira ja Rui Costa kokku pandud ettevõte esitab tekstiili energiasalvestuse lahenduse, mis iseenesest erineb olemasolevatest lahendustest tänu „kiirele laadimisele, suuremale vastupidavusele, paindlikkusele ja kaalulangusele. ilma süttimisohuta ”.

Samuti andis žürii välja kolm auväärset auhinda loomingu, tehnoloogia ja biotehnoloogia valdkonnas. Loomevaldkonnas valiti audiovisuaalse tootmise ettevõte Frame, mille eesmärk on jutustada lugusid ilukirjanduse, institutsionaalsete videote ja videoklippide kaudu. Oko eristub tehnoloogia kategoorias tänu “uudistetoimetuse nutikale abistajale”, mis ennustab muuhulgas iga kirjutatud loo edukust, ja SurgeonMate koos oma “kirurgidele mõeldud individuaalsete kaitseprillidega, millel on võime luua operatiivsete toimingute multimeediummärkmeid”. biotehnoloogia.

Selle UPTECi käivituskooli kaheksanda väljaande peavõitjana on WeStoreONTEXil nĂĽĂĽd õigus inkubeerida Porto ĂĽlikooli teadus- ja tehnoloogiapargis, 20 tasuta tundi õigusteenuseid CCA Ontierilt ja Microsoft Surface Pro’lt.