Telecine Play rakendus on nĂĽĂĽd Apple TV jaoks saadaval!

Paljude Telecine’i abonentide õnneks, kellel pole teenuserakendusega nutiteleviisorit ja kes ootavad innukalt rakenduse saabumist Apple TV jaoks … võite tähistada: see on siin!

SEE Mängi Telecine’i nĂĽĂĽd saadaval ka digiboks Apple’ilt. Seal on kogu sisu, mida saab uurida järgmistel teemadel: „Väljaanded”, „Hämmastavad õnnestumised”, „PLAY-is kõige populaarsemad”, „Lapsed”, „Sõltumatud” ja palju muud. Muidugi on ka võimalus leida sisu täpselt menĂĽĂĽ “Otsi” kaudu.

Kahjuks pole endiselt võimalik teenust tellida tvOS-i rakenduse kaudu, kasutada App Store’i maksesĂĽsteemi ja lisada Apple ID-le tellimus – loodame, et see ilmub mitte liiga kauges tulevikus.

Juurdepääsuks peab teil olema Telecine’i teenus või operaatori sisselogimine. Sisestamiseks on see väga lihtne: lihtsalt valige ĂĽlemises menĂĽĂĽs suvand “Logi sisse” ja järgige ekraanil kuvatavat samm-sammult.

Kuid ärge heitke meelt, sest saate nĂĽĂĽd Telecine Play’ile juurde pääseda, ilma et peaksite kaablit tellima!

Ăśks allkiri

Nagu HBO GO, Premiere ja FOX, võimaldab ka Telecine tellida teenuseid ilma lisatud kaabeltelevisiooni paketita. Kuid selle tellimuse peab tegema brauser.

Telli Telecine

Sarnaselt esietendusega on ka Telecine osa Grupo Globost – filmiteenuste osas me räägime teha koostööd Globosat ja nelja suurimat Hollywoodi stuudiot: MGM, Paramount, Fox ja Universal. Lisaks enneolematutele õigustele näidata Brasiilia televisioonis näitasid nende stuudiote Telecine levitatavad filmid teatud perioodidel ka Disney lavastusi. Kokku on kataloogis ĂĽle 1800 filmi.

Telecine’i eraldi tellimus on R $ 37,90 kuus – väga lähedal HBO GO ja FOXi kĂĽsitud 34,90 dollarile. Pidage alati meeles, et kui olete juba mõne operaatori Telecine’i tellija, saate Telecine Play nautimiseks oma telefonis, arvutis, tahvelarvutis või nĂĽĂĽd Apple TV-s oma operaatori mandaate kasutada.


Telecine'i rakenduse ikoon - Filmes Online

näpunäide Gabriel Mendonça