Telegram käivitab vestluskaustad; Google Duo, Pixelmator Pro, Darkroom ja Booking.com on värskendatud

Uusimas rakenduse värskenduses vaatame selle üle Telegramm võimaldab nüüd kausta lisada mitu vestlust, et kasutajad saaksid end paremini korraldada.

Peale selle Google Duo suurendada koronaviiruse (COVID-19) pandeemia korral videokõnedes osaleda lubavate inimeste arvu, kuna rohkem inimesi kasutab suhtlemiseks ressursse.

Lõpuks pilditöötlustarkvara Pixelmator Pro ja Pime tuba täiendatud uudiste ja täiustustega, lisaks reisirakendus Booking.com.

Telegramm


Telegrammi Messengeri rakenduse ikoon

Taas pakub Telegram meile värskendust, mis toob teenusesse häid uudiseid. Nähes uute sõnumite ja gruppide arvu suurenemist (eriti viimaste nädalate jooksul), käivitas platvorm uue funktsiooni, mis võimaldab teil vestlusloendit paremini korraldada ja mitte ühtegi olulist sõnumit vahele jätta: Vestluskaust.

Telegrami vestluskaustad

Selle abil on võimalik luua oma töö või kooli jaoks kaustu ja lisada kõik selle tegevusega seotud vestlused, nii et te ei eksiks. Telegrami andmetel on kaustad saadaval “siis, kui teie vestlusloend on piisavalt pikk, et segadust tekitada”; või saate funktsiooni aktiveerimiseks kasutada seda linki.

Kaust Vestlused sünkroonitakse ka töölauarakendusega ja võimaldab teil kinnitada nii palju vestlusi kui soovite. Lõpuks teatas Telegram uue statistika kanalite kohta, millel on üle 1000 abonendi ja uued animeeritud emotikonid (vaata kõiki uudiseid siit).

Google Duo


Google Duo rakenduse ikoon: videokõne

Nagu me ütlesime, suurendas Google Duo kõnega liituda lubavate inimeste maksimaalset arvu 8-lt 12-le, paljastas ettevõtte Twitteri tootejuht. Tema sõnul teatati uudsusest seetõttu, et sotsiaalse distantseerumise ajal oli inimestel suurem vajadus üksteisega suhelda.

Oleme tänulikud, et Duo aitab kasutajatel oma lähedasi kogu maailmas näha. Mõistame, et grupiühendused on tänapäeval väga olulised. Täna oleme suurendanud grupikõnesid 8 osalejalt 12-le. Veel on tulemas. #AllInThisTogether # COVID19

Eelmise aasta mais toimus tugi kaheksale Google Duo osalejale – varem sai kõnedes osaleda vaid 4 inimest. Isegi uute piirangutega kaotab teenusegigant Mountain View jätkuvalt FaceTime’ile (kuni 32 osalejat), Skype’ile (50), Messengeri (50) ja Zoomile (100).

Pixelmator Pro


Pixelmator Pro rakenduse ikoon

Pixelmator Pro jõuab versioonini 1.6 paljude täiustustega, sealhulgas värvivaliku korrigeerimisega. Varem kuvati värvivalija nupul ainult tavapäraste Apple’i tööriistadega aken; nĂĽĂĽd on juhtelemendi edasilĂĽkatud (hõlpsamini ligipääsetav) versioon, mis pakub valitud värvidele täpsemat täpsust, samuti uus võimalus kuueteistkĂĽmnendkoodide sisestamiseks.

Samuti on paranenud fondide välimus, sagedamini kasutatavaid või hiljuti populaarsust kogunud fonte. Lisaks ütlevad arendajad, et uus tööriist võimaldab tuvastada ja asendada piltidel puuduvad fondid.

Lõpuks lahendati probleem, mis muutis võimatuks piltide eksportimise Pixelmator Prost Photoshopi.

Pime tuba


Darkroomi rakenduse ikoon: fotode ja videote muutmine

Üks iOS-i kõige populaarsemaid pilditöötlusrakendusi on uuendatud ainult iPadi omanikele mõeldud uue funktsiooniga: täielik tugi hiir ja juhtpaneelid.

Apple tutvustas iPadOS 13.4 abil hiire ja puuteplaadi tuge, mis võimaldab arendajatel rakendada uusi suhtlusvorme. Sellega seoses oli Darkroom üks esimesi tarkvarasid, mida nendega täielikult ühildati, mis tähendab, et nüüd on võimalik teeki läbi vaadata ja redigeerimisnuppe kursori abil hõlpsamalt reguleerida.

Booking.com


Booking.com reisipakkumiste rakenduse ikoon

Booking.com-i reisirakendus on hiljutises värskenduses omandanud uue võimaluse lendude ja taksode kontrollimiseks, vähendades selleks vajadust kasutada mitut erinevat rakendust.