contador gratis Saltar al contenido

Telegram X saab oma senise suurima värskenduse

Telegram X

Telegram Xi käivitamine üllatas meid, sest see on ametlik alternatiiv Telegrami tellijatele. Oleme mõnest kuust seda nautinud, aga nüüd saada kõrgetasemelisi värskendusi: mitme konto tugi, reaalajas asukohad, rohkem teemasid, liidese uued funktsioonid … Kui see on juba alternatiiv, mida kaaluda, on see nüüd teinud suure sammu konkurentsis Telegramiga.

Telegramm X

Mõni nädal tagasi teatati, et Telegram on jõudnud 200 miljoni kasutajani. WhatsAppi hullusest puuduvad numbrid, kuid see näitab, kui hea see tasuta suhtlusrakendus on. Need andmed näivad toetavat, et ametlik alternatiiv Telegram X suurendab energiat, et muuta tema Android-klient veelgi terviklikumaks.

Mitme konto tugi on nüüd saadaval

Telegram Xi üheks puuduvaks funktsiooniks on võimalus kasutada rohkem kui ühte kontot, mis lisati mõned kuud tagasi traditsioonilistele tellijatele. Nüüd jõuab see Telegram X-i kogu oma hiilguses ja võimalustega kasutage iga meie konto jaoks erinevat teemat.

Veel üks selle funktsiooni uudsus on see, et me suudame saate eelvaadelda iga konto vestlusloendit, puudutades seda. Peale selle teisaldame ja korrastame need vastavalt soovile ning valime kontod, millega soovime linke teiste rakendustega jagada. Nagu Telegram X-is standard, on animatsioon palju atraktiivsem kui traditsioonilises kliendis.

Telegramm X

Suurem isikupärastamise võime teemade ja emotikonide kaudu

Telegram X-ile isikupärasema ilme andmiseks on lisatud mitu uut teemat. Peale Telegrami klassika ühendamise on meil punase, oranži, rohelise, roosa ja tsüaanteemaline teema, kuigi vestluspall on muutunud roheliseks. Kanali maksimaalse eraldusvõimega fotode nautimiseks on lisatud ka vestlusmullide keelamise võimalus.

Emotikonid on nüüd paremini konfigureeritavad, tänu millele saame nende individuaalsed toonid valida samal ajal puudutades. Ikka, kui pühime üles, rakendame seda tooni kõigile oma emotikonidele. Kleebis võtab vastu ka annuse uudiseid koos soovitustega, mille me konfigureerime vastavalt suvandile Vestlused.

Telegramm X

Nüüd on võimalik meie asukohta reaalajas jagada

Kuigi meie asukoha jagamine reaalajas ei ole enam suurepärane asi (oleme seda näinud WhatsAppis ja Telegramis), on alati hea, kui teil on rohkem rakendusi, mis võimaldavad teil seda teha. Lisaks oma asukoha jagamisele kasutajate vahel meil on rakenduse enda kaudu uus kaardivaade.

Sellest ajast alates on see funktsioon olnud vestluse jaoks hea täiendus näeme kaugust reaalajas, kui kaks inimest jagavad oma asukohta. Peale uute animatsioonide kaardil saame lubada ka öörežiimi automaatse kuvamise.

Telegramm X

Vestluse parandus

Ka Telegram Xi peamasin sai palju täiustusi. Nagu ka meie lingitud kontodel, on ka nüüd saame muuta vestluse positsiooni ja näha igaühe esimest sõnumit. Veel üks huvitav muudatus on see, et telefoninumber on nüüd sõnumi põhiosas esile tõstetud ja seda puudutades saame helistada.

Juturatas sellega ei peatu, sest nüüd pääseme juurde ka iga kasutaja profiilile, puudutades lihtsalt tema vestluspilti. Samuti, kui teeme seda vestluse profiilipildiga, pääseme sellele fotole otse juurde. GIF parandab ka selle toimivust tänu eelvaatele bototsingu kaudu.

Telegramm X

Muud uudised: eelvaade teatises, animatsioon, sõnumiloendur…

Oleme teid hoiatanud, et selle uue versiooni täiustusi on palju ja Telegra.ph ajaveebis näete kõiki neid üksikasjalikult. Telegram X animatsioon on üks tugevamaid külgi võrreldes traditsiooniliste klientidega ja nüüd näeme, kui keegi kirjutab, salvestab videot või muid toiminguid. Midagi, mida näeme vestlusloendis ja vestluse või sõnumi eelvaates.

Märkasime Telegram X ikooni muutust ja nüüd kuvatakse lugemata sõnumite arv, kui meie seadmel on see funktsioon lubatud. Ikka, Android 5.0+ või uuemad kasutajad saavad fotosid ja kleebiseid eelvaadata teavitusribal.

Telegramm X

Teine uudis, mille peame esile tõstma, on see rakenduses on pühkimise kaudu rohkem kontrolli, on administraatoril rohkem tegutsemisvõimalusi ja rakenduse suurus on nüüd väiksem. Autentne muutuv hullus, mis annab Telegram X-ile uue mõõtme ja hoiab traditsioonilisi kliente kõvasti tööd tegemast, et mitte maha jääda. Nüüd on meie veebisaidi kaudu võimalik selle rakenduse uus versioon alla laadida.

Telegram X Androidile Uptodownis [APK] | lae alla