Telegrami uus versioon arvutivanni jaoks WhatsApp

Tunnistan, et veetsin rohkem aega arvutitarkvara WhatsApp kasutamiseks, kuna veedan rohkem aega sülearvutiga töötades. Olen sellega harjunud, kuid täna hommikul jagas Camila Rinaldi minuga töölaua jaoks mõeldud telegrammi, mida ma veel ei tea. Minu esimesed muljed olid head, nii et ma näitan selles artiklis, kuidas ma installimise tegin, ja siis tahaksin teada, mida te tarkvarast arvate.

Ma ei ole telegrammi kasutaja, kuid igaüks, kes seda saiti jälgib, peab olema märganud, et jälgin uudiseid ja rakenduste värskendusi, ning kirjutas sellest mitu artiklit. Kuna ma pole täpselt rakenduse tavakasutaja, ei tunne ma endiselt Telegrami töölaua jaoks, kuigi olen alati teadnud, et selle veebiversioon on olemas.

Tegelikult on töölauaversioon, mis on rakendus, mille alla laadite ja installite, veebiplatvormist palju parem. Selle viimase värskenduse number 1.0 abil saab Telegram mõned huvitavad funktsioonid, nagu näiteks teemade kohandamine, Windowsi üleminekuefektid ja suurem kontroll märguannete üle.

Siin vaadeldakse telegrammi traditsioonilise teemaga:

Kohaliku telegrammi töölauavärskendus

Telegramm töölauale / © NextPit

Kanalisse on võimalik siseneda @ teema ja laadige alla uus võimalus, mille on välja töötanud Telegrami kasutajaskond ise. Teema allalaadimiseks peate järgima kanalit, eks? Siiani on saadaval kuus teemat, näiteks see, kesköine sinine:

Telegrammi native töölaua whatsappi veeb

Telegramm WhatsAppi kõrval / © NextPit

WhatsApp on selle viisardi taga samm mitmel põhjusel ja mitte ainult kohandamisvalikute jaoks. Telegram pakub kaheastmelist autentimist, paroole arvutis olevate rakenduste lukustamiseks ja suuremat kontrolli meediumide üle, mida kasutajad vastu võtavad ja alla laadivad.

Teine huvipakkuv koht on installimisjärgne faili suurus, ainult 30 MB, võrreldes peaaegu 200 MB WhatsAppiga.

Laadige telegramm arvutisse alla

Kui soovite testida Telegrami arvutiversiooni, avage lihtsalt see link ja valige kasutatav operatsioonisüsteem. Töölaua versiooni töötamiseks pole rakendust vaja telefoni installida, kuna peate sisestama ainult oma mobiilinumbri ja registreerima arvutis aktiveerimiskoodi.

Niisiis, kas proovite telegrammi arvuti jaoks proovida?