Telegramm: saate teada, kuidas installida, kontot luua ja rakendust kasutada

Telegramm: saate teada, kuidas installida, kontot luua ja rakendust kasutada

Vaadake sarja esimest postitust Telegram Tutorials ja õppige, kuidas installida, luua kontot ja kasutada rakendust selle põhifunktsioonidega.

Telegramm

Äkilise blokeerimise tõttu Mis on valesti kohtu määrusega Telegramm, sõnumside rakendus, võitis enam kui 7 miljonit kasutajat vaid 24 tunni jooksul.

Enamik kasutajaid installib selle kasutamiseks ainult siis, kui see pole saadaval Mis on valesti, kuid paljud inimesed on seda kogenud Telegramm lõpuks meeldib see rakendus väga. Selle peale mõeldes otsustasime teha rea ​​õpetusi, alates algtasemest kuni edasijõudnuteni, näidates kõike, milleks ta võimeline oli.

Selles õpetuses õpetame teile omandamise põhitõdesid Telegramm teie seadmesse installitud ja töötab.

Alustuseks on sellel teiste sõnumsiderakenduste ees tohutu eelis. Seda saab installida igale platvormile, mobiilseadmesse või mitte, ning sõnumeid varundatakse pilves, nii et saate oma sõnumitele juurdepääsemiseks kasutada ainult ühte kontot mitmes seadmes.

See tähendab, et teil on Telegramm nutitelefonis ja tahvelarvutis (Android, iOS või Windows), või arvutis (Windows, Mac või Linux), või kõik need, kui soovite.

Installige ja looge Telegrami konto

Siin on lingid rakenduse kõigile versioonidele. Nagu eelmises lõigus öeldud, saab seda sama kontoga installida ja kasutada rohkem kui ühes seadmes.

Nutitelefonid

Töölaud

Veebirakendus

samm-telegrammi registreerimine

Kui olete rakenduse installinud, on aeg konto luua. Avage rakendus ja klõpsake nuppu “Alusta vestlust”. Sisestage oma telefoninumber koos DDD-ga ja ĂĽheksas number, kui see on olemas, ja oodake pääsukoodi saamist. See on tehtud, lihtsalt sisestage oma andmed ja rakenduse avakuva avaneb.

Telegrami kasutamine

Telegrammiõpetus - see on telegrammi töölaua liides, mille kontaktides ja vestlustes on hägune säraSee on Telegram Desktopi liides, millel on kontaktides ja vestlustes udune „kuma“

See rakendus sarnaneb WhatsAppiga, nii et sellega harjumine ei võta kaua aega. Avakuval on mobiilseadmel menüü, mis asub vasakus ülanurgas, nagu joonisel näidatud. Seal peate leidma sõpru, looma gruppe, kanaleid, vestlusi ja konfigureerima rakendusi.

menĂĽĂĽ-telegramm

Menüü esimest valikut, nagu nimigi ütleb, kasutatakse grupi loomiseks, see tähendab Telegramm võib sisaldada 1 kuni 200 liiget tavalises rühmas või isegi 5000 liiget supergruppides.

Valik Salajane vestlus see loob vestlusi, mis ei jäta jälgi. Sellel on otsast otsani krüptimine, serverites pole jälgi, see ei võimalda sõnumite edastamist, samuti ei prindi mobiiliekraanilt ja omab automaatset purustajat.

Aktiveerimiseks taimer enesehävitamiseks klõpsake lihtsalt paremas ülaosas oleval menüül ja määrake aeg, mis varieerub 1 sekundist kuni 1 nädalani. See on nagu Snapchat tekstiks.

telegrammi kanal

Kolmas võimalus on luua kanal. Seda Telegrammi liin need on avalikud vestlused, kuhu saab postitada ainult neid loonud isiku määratud administraator. See on nagu ajaskaala lehtedelt, mida jälgite Facebookis, ainult Telegramis. Need sobivad ideaalselt neile, kes armastavad uudiseid, uudishimu, uudiseid jne.

Teemakanal on kõige mitmekesisem: uudised, tehnoloogia, taustapildid, huumor, gifid, reklaamid, muusika, sport, teadus, kuid see on teiste artiklite teema. Kui soovite mõnda kanalit vaadata, pääsete siia ametlikule kanalikataloogile.

Allpool on kontaktid. Siit leiate oma sõbrad, kellega vestelda. Samuti saate samas asukohas rakendusse kutsuda rohkem inimesi.

Seda tänaseks, selle seeria järgmises õpetuses õpime tundma rakenduse seadeid, räägime paremini kanalitest ja robotitest.

Kas kasutate endiselt telegrammi isegi WhatsAppi tagastamisel? Kommentaar.