Telekommunikatsiooniarve kasvas jaanuarist 3%

Jornal de Negóciose konto andmetel algab Vodafone 2-protsendilisest tõusust ja võib sarnaselt NOS-iga võtta sõltuvalt kõnealusest teenusest kuni 3-protsendilise kasvu. Miguel Almeida juhitav operaator on oma veebisaidil avaldanud uued hinnad, mis kajastavad 2,5–3% kasvu.

Tariifimuudatustest klientidele juba teatama hakanud MEO osutab, et hind tõuseb keskmiselt 2,5%. Operaatorites, näiteks NOS-is, hakkas uus slumm kehtima 1. jaanuarist.

Vodafone’is jõustuvad muudatused alles 13. jaanuaril, lisas ka Jornal de NegĂłcios, rõhutades, et hinnatõusud, mille ettevõte rakendab 2016. aastal, on samas järjekorras kui aasta tagasi.

Eelmisel aastal olid NOS ja MEO teatanud uutest hindadest detsembri alguses, mis jõustus 1. jaanuaril 2015, kuid Vodafone jättis need suhted hilisemaks, viies uued rakendused 16. jaanuarini. määrad, mis oli juhtunud eelmisel aastal.

TeK tegi matemaatikat 2014. aastal koos DECOga, kes hoiatas, et tõus on inflatsioonist tublisti üle.

Viimastel aastatel on hinnatõus umbes 3%, jõudes mõnel juhul õigeaegselt 5% -ni, tuginedes alati inflatsioonile, mis on olnud sellest väärtusest madalam ja mis võib isegi olla negatiivne.

Isegi ilma hindade seadusliku indekseerimiseta vastavalt inflatsioonimäärale – nagu näiteks energia ja muude teenuste puhul – ei ole operaatorid seda olukorda suutnud pikka aega põhjendada …

2016. aastal ootab ärikliente veel üks “üllatus” SportTV hinnatõusuga 50 euroni, kasv 91% võrreldes 2014. aastal praktiseeritud väärtusega.