contador gratis Skip to content

Telerid Sony X855G ja X955G, 4K kvaliteediga ja Android TV

Telerid Sony X855G ja X955G, 4K kvaliteediga ja Android TV

Sony uued XBR-X855G ja X955G pakuvad 4K kvaliteeti, lihtsat disaini ning organiseeritud ja hõlpsasti kasutatavat Android TV süsteemi. Vaadake meie ülevaateid / võrdlusi

Uus 4K-teler X855G ja X955G alates Sony saabus Brasiilia turule sama aasta augustis. A X955G premium versioon, millel on eksklusiivnetaustvalguskutsusDünaamiline X-kaldega vahemik, lisaks spetsiaalsetele pildiprotsessoritele ja Triluminos tehnoloogiale. A X855G Samuti jagab see oma õe mitmeid funktsioone, näiteks spetsiaalseid protsessoreid ja pilditehnoloogiat.

Peamine erinevus nende kahe vahel on taustvalgus mainitud, kõige keerukam protsessor, 14-bitise värvipaletiga ja kaks korda töötleva, kalibreerimisrežiimiga Netflix ja selle funktsioon Käed vabad, kuid kes kavatsevad kaasata avalikkuse, kes ei loobu pildikvaliteedist ega kuluta ikkagi rohkem kui 7 000,00 R $.

Järgmises lõigus saate vaadata / võrrelda kahte 4K nutitelerit alates Sony ja mida peaksite järgmisena ostma.

Ehitus ja disain

Mõlemad X855G nagu X955G nad on väga sarnased, välja arvatud viimistlus. Keskmisel mudelil on aluse konstruktsioon plastikust ja jalad metallist, samal ajal kui rea ülaosa on kõik metallist. Kujundus järgib sama minimalistlikku ideed ja annab metalse tunde, mis toob kaasa esmaklassilisema õhu ja odavamad telerid.

Teleritel on keskjala asemel pigem kaks jalga, nii et nende mahutamiseks on vaja suuremat lauda. Toel on aga vähem võnkumisi ja see toob telerisse rohkem kindlust.

Televiisoril on hea tugi, kuid selle tugijalad on väikesedTeleviisoril on hea tugi, kuid selle tugijalad on väikesed

Jala tagaosa saab kasutada kaablihalduseks. väga teretulnud lahendus, ehkki mitte nii tõhus Samsung täiendage oma 4K nutitelerit. Selle paksus on suhteliselt õhuke, aidates leotada filme ja sarjafilme.

Pildikvaliteet

Sama mis X955G, seda X855G varustatud ka spetsiaalse pildiprotsessoriga, kuid siin on see versioon 4K X1 HDR protsessor. Üldiselt pakuvad vahendavad telerid kategooria jaoks suurepärast pildikvaliteeti, ainsa mudeli korral saadaval 55 tolli, isegi IPS LCD piirangutega.

Nagu enamikul seda tüüpi paneelidega teleritel, on vaatenurk hea, kuid sellel pole musta taasesitust ja ühtlast kontrastsuse suhet. Praktikas on nii, nagu näeksite hämaras keskkonnas tumedamates kohtades hallikamat värviskaalat, mis pole näiteks OLED- või QLED-paneelide puhul.

Heledas keskkonnas paistab see silma optimaalse tippheledusega SDR-i ja suurepärase peegeldamisega, kuid heledustaset muutvaid pildirežiime pole palju.

Teleril on erakordne pildikvaliteet, mis toetab värvi ja valgustustTeleril on erakordne pildikvaliteet, mis toetab värvi ja valgustust

Madala kontrastsuse suhte kompenseerimiseks on teleril oma teler Sony kutsus Dünaamiline kontrastsuse suurendaja, täiustaja, mis optimeerib kontrasti automaatselt vastavalt kasutaja asukoha keskkonnale. Tulemused on huvitavad, annavad selgemad värvid ja suurendavad heledust üle maksimaalse taseme.

On ka funktsioone Objektipõhine HDR-i remaster, mis reastab ekraani üksikute objektide HDR-i, kohandades automaatselt kontrasti.

J a X955G, 65-tollises versioonis, lähemale musta värvi OLED-teleri kuvamisele. Sellepärast, et see on varustatud täieliku kohaliku hämardamise (FALD) tehnoloogiaga, tumendades pildi mõnda osa, kahjustamata kogu kaadrit. Erineb X855G, loob see tehnoloogia koos kõige premium-tüüpi mudelite suure heledusega suurepärase kontrasti.

Muud funktsioonid, nimelt X955G on Netflixi kalibreerimisrežiim. See lihtsalt töötab Netflix kuna see on loomine, mis on välja töötatud koos platvormiga, et näidata sisu nii, nagu nad soovivad, et tarbijad seda näeksid. Režiim lülitub automaatselt välja, kui signaali allikas pole pärit Netflix. Mängukogemuse saamiseks soovitame aktiveerida inseneride välja töötatud mängupildirežiimid PlayStation.

Lisaks tehnoloogia Triluminos alates Sony esinevad mõlemas mudelis, andes selgemaid ja selgemaid värve. See tehnoloogia paistab silma RGB värvide (punane, roheline ja sinine) tootmisel. Nii nagu pildiprotsessor kontrollib automaatselt kontrasti, teravust ja heledust, Triluminos kaardivärvid reaalajas individuaalselt.

Televiisoril Sony X855G on funktsioon, mis vähendab pildi moonutamist liikumise korralTeleviisoril Sony X855G on funktsioon, mis vähendab pildi moonutamist liikumise korral

Seoses Skaala üles pilt, mõlemad X855G nagu X955G lihtsalt näide. See tehnoloogia optimeerib reprodutseerimise eraldusvõimega alla 4K, et välja näha originaalne 4K-sisu. Filmid ja Full HD (1080p) seeria, sealhulgas Blu-ray, näevad pärast protsessi läbimist peaaegu sama head ja rikkad Skaala üles.

Mõlemal teleril on ülemineku sujuvamaks muutmiseks sama tehnoloogia. Erinevus X955G tehnoloogiaga X-Motioni selgus et läbi individuaalse LED-juhtimise taustvalgus, õnnestus meil kõigil vilkuma erineva sagedusega, säilitades maksimaalse heleduse ka intensiivsetes liikumisstseenides, mis pole teleturul tavalised. Täna on kõik tootjad, sealhulgas Sony teistes mudelites peate valima liikumise suurendamise või heleduse säilitamise vahel, kuna teil pole seda individuaalset juhtimist.

Taustvalgus ei vilgu, kuid seal on valikuline musta raami sisestamise funktsioon, mis tutvustab 120Hz lampi, et liikumise kuvamist täiustada. Loomulikult on värskendussagedus 120 Hz, kuid see võib ühilduvat sisu kuvada ainult liikumise interpoleerimise teel ega toeta ühtegi muutuvat värskendussageduse tehnoloogiat, näiteks FreeSync.

Sisend ja ĂĽhendus

Ühendus on seatud ja X855G ja X955G sisend on väga täielikÜhendus on seatud ja X855G ja X955G sisend on väga täielik

Kaks televiisori ühendusseadet on üsna täielikud. Neil on 3 küljel olevat USB-porti, 1 Etherneti Interneti-port, RF (maapealne / kaabel) ühendussisend, hübriidsed ja tagumised videosisendid komposiitvideosisenditega, 4 HDMI sisendit ning digitaalse heli ja kõrvaklappide väljundid. Lisaks on olemas tugi WiFi-le, Bluetooth 4.2, Chromecast integreeritud, Külgvaade video ja TV (iPhone / Android) ja HDCP2.3 jaoks.

Heli kvaliteet

A X855G ja X955G varustatud kahe 10W tüüpi heliväljundiga Mitmeheliline akustika, s.t mis lahkub ekraanilt. Nad toetavad vorminguid Dolby Audio (Dolby Digital, Dolby Digital Plus ja Dolby AC-4), pealegi Digital Surround DTS. Sageduskarakteristik on mõlemal korralik, kuid üldine helikvaliteet võib olla pisut parem. Madalsagedusvahemik (LFE) on kõrge, nii et bassil pole lööke ega helisid ning sellel on ainult väike mõju.

Teleri helikvaliteeti saab parandadaTeleri helikvaliteet võib olla parem

Dialoog on selge, kuid umbes 10kHz sageduse tõttu vähem valgust. Teleril on teleri peal veel üks paar säutsu, mis peaks aitama heli asukohta reguleerida. Parema heli tagamiseks soovitame siiski spetsiaalset kõlarisüsteemi või heliriba.

Nutikas funktsioon

Vaikimisi kasutatava Chromecasti abil saate oma telefoniga rakendusi avadaVaikimisi kasutatava Chromecasti abil saate oma telefoniga rakendusi avada

A Sony X855G käivitage uusim versioon Android TV. Liides on hästi korraldatud ja seda on lihtne kasutada ning ülemineku sujuvus on väga tajutav. Alates on saadaval erinevaid rakendusi Google Play pood integreeritud rakendused ja peaaegu kõik voogesitatud Kõige tavalisem on seadmesse eelinstallida.

Rääkima voogesitatud, koos Chromecast integreeritud saate juhtida multimeediumrakendusi nagu Netflix, YouTube, Spotifymuu hulgas nutitelefoni ühendamise kaudu. Ühendus luuakse WiFi kaudu, nii et installimise lõpuleviimiseks on samas võrgus ainult kaks seadet.

Uus rida XBR 2019 kaasas traditsiooniline kaugjuhtimispuldi versioon Sony renoveeritud. Kaugjuhtimispult toetab nüüd täielikult Bluetooth-ühendusi ja enamiku funktsioonide täitmiseks ei vaja teler otsevaadet.

Kaugjuhtimispult on lihtne, kuid võimaldab kasutajatel juurdepääsu kõikidele nutiteleri teenusteleKaugjuhtimispult on lihtne, kuid võimaldab kasutajatel juurdepääsu kõikidele nutiteleri teenustele

See toode on väga sarnane eelmise põlvkonna toodetega, kuid must, mitte hõbedane. Sellel on sisseehitatud mikrofon ja kui see on teleriga ühendatud, saab seda kasutada hääle juhtimiseks.

seda Google'i assistent, virtuaalne assistent Google, kohal, võimaldab teil juhtida televiisori ja koduautomaatikat, pakkudes lisaks juurdepääsu mitmesugustele ettevõtte teenustele, näiteks Agenda ja Maps.

KĂĽsimiseks pole põhjust Google siin on ta ĂĽsna täielik ja vastab kõigile teie taotlustele ja kĂĽsimustele väga kiiresti. Ostunimekirjad, tõlkijad, ĂĽldiste teadmiste kĂĽsimused – kõike juhitakse väga hoolikalt. Heli jäädvustamine juhtimises Sony See oli väga hea ja polnud aega, kui tellimust tehti valesti.

Peale kontrollide X955G telerikappi on integreeritud mikrofon, mis võimaldab teil suhelda ilma puldita. Seda funktsiooni nimetatakse Käed vabad. Meie testides ei puudunud ka halvad püüdmiskäsud, kuid hea oli olla teleriga suheldes tähelepanelik, kui paljud inimesed samal ajal rääkisid.

Pidage meeles, et füüsiline juhtimine asub teleri tagaküljel, paremal küljel. Nagu enamikul teleritel, on ka nendel nupputel ainult põhifunktsioonid ja need võimaldavad juhtida ainult mõnda teleri funktsiooni, näiteks sisse- ja väljalülitamine ning menüü avamine.

Järeldused ja hinnad

Igaüks, kes ostab ühe kahest telerist, võtab 4-nda tootja poolt toodetud parimate seast parima Sony oma kategoorias 2019. aastal X855G suurepärane mudel vahemikus R $ 4000, suurepärase mängude jõudluse, minimalistliku disaini ja vastupidavate materjalidega küljel 4K suurenemine erakordne. Vaatamata musta ja helikvaliteedi piirangutele on see hea valik neile, kes tulevad välja Full HD teleritest ja soovivad rahuldavat 4K-kogemust.

Nüüd siis X955G keerulisemad juhtumid, eriti hinna osas. Saate koju tuua tipptasemel toote, millel on täiuslik metallkate ja mis parandab LCD-ekraanil kehtivaid piiranguid, kuid ilma silmapaistvat vahet oma otseste konkurentidega võrreldes, näiteks LG OLED C9 ja QLED Q80Ralates Samsung, mis maksab sama või vähem kui mudel Sony.

Nagu Sony X855G 4K? Selle võib leida PT ametlikul veebisaidil Sony hinnaga R 3 999,41 dollarit, ainult 55-tollise versioonina. Brändidel on jõuluedendus, mille te võtate a Sony X855G 4K 55 "+ Sony X805G 4K 49" jaoks R 6545,58 dollarit. See on suurepärane valik nii endale kingiks kui ka kellelegi jõuludeks toomiseks.

Nagu Sony X955G 4K? Neid on kahes suuruses: 55 "ja 85", hindadega alates R $ 595,49 ja mine R 32 329,99 dollarit. Seal on ka 65 ja 75.

Sony 4K XBR-X855G ja X955G
 • Ehitus – 10/9
 • Kujundus – 10/9
 • Pildikvaliteet – 8,5 / 10
 • Heli kvaliteet – 7/10
 • Sisend ja ĂĽhendus – 9,5 / 10
 • OperatsioonisĂĽsteem – 9,5 / 10

8.8 / 10

Lõplikud kaalutlused ja tugevused ning nõrkused

Sony X855G ja X955G teleritel on lisaks minimalistlikule ja väga ilusale lahendusele suurepärased 4K täiendused madalama sisu optimeerimiseks.

Pro

 • Valmis hästi ehitatud;
 • Minimalistlik disain;
 • Hea pildikvaliteet;
 • Täielik sisend ja ĂĽhendus;
 • Nutikad funktsioonid on väga teretulnud;
 • Täielik opsĂĽsteem;
 • Bluetooth-pult.

Miinused

 • Heli kvaliteet võib olla parem;
 • IPS LCD-paneelidel on musta naha kuvamisel piirangud.