Telerivaatamine Full HD-eraldusvõimega igas maja nurgas on nüüd MEO Go kaudu võimalik

MEO pakub rakendusi MEO Go kaudu Full HD kvaliteediga kanaleid. Pärast 4K-s telerisisu loomist, tugevdades põhipaketi HD-kanalite pakkumist, parandab MEO nüüd oma HD-kanalite pildikvaliteeti. , 1080p kvaliteediga, suurendab esitatava sisu selgust ja teravust.

Altice Portugal kaubamärk väidab, et otsus on seotud sisutarbimisega, mida mitmeplatvormilises keskkonnas üha enam toetatakse, mis muudab sisu ja teenuste pakkumise tugevamaks ning väidab, et on esimene riiklik operaator, kes pakub mitme platvormiga Full HD kogemust. .

MEO Go rakendus on saadaval arvutitele, nutitelefonidele või tahvelarvutitele, Androidile ja iOS-ile. See laiendab ekraanide arvu, mis on kolm korda suurem telerist, pääsete juurde salvestistele või videoklubidele.

Teleri saate tuua praktiliselt igasse maja tuppa, et vaadata seriaale, filme, dokumentaalfilme, koomikseid, uudiseid või spordikanaleid. Isegi premium-kanalid.

Kasutamiseks peab teie nutitelefon, arvuti või tahvelarvuti olema WiFi kaudu ühendatud MEO võrku ja laadige rakendus alla lingilt www.meo.pt/app-meo-go, mis kohandab rakenduse teie seadmesse allalaadimiseks.