Teleturg investeerib järgmise põlvkonna tarkvarasse

Teleturg investeerib järgmise põlvkonna tarkvarasse

<img class = "laisk laisk-varjatud joondatud õige suurus-keskmine wp-pilt-75969" title = "iFlicks" data-lazy-type = "image" src = "https://macmagazine.uol.com.br/wp- sisu / ĂĽleslaadimised / 2009/11/02-iFlicks-256×256.png "alt =" iFlicks “width = “205” height = “205” srcset = “” srcset = “https://macmagazine.uol.com.br/wp-content/uploads/2009/11/02-iFlicks-256×256.png 256w, https: / /macmagazine.uol.com.br/wp-content/uploads/2009/11/02-iFlicks-128×128.png 128w, https://macmagazine.uol.com.br/wp-content/uploads/2009/11/ 02-iFlicks.png 512w “size =” (max-width: 205px) 100vw, 205px “/> Ehkki Brasiilia digitaaltelevisioon pole veel kõigisse kodudesse levinud, on mõnel rahvusvahelisel turul juba pĂĽĂĽdlused järgmise põlvkonna televisiooniks, kasutades võimalusel tarkvara, et laiendada vaatajate meelelahutusvõimalusi. Praegu pääseb seda tĂĽĂĽpi projektidele juba juurde digiboks (mille hulka võime arvata ka Apple TV juhtumi), kuid tulevane televisioon ei peaks seda vastavalt nõudma SFGate.

Mitmed tehnoloogiaettevõtetega liitunud tootjad on juba mõnda aega püüdnud uurida telerite jaoks mõeldud tarkvara võimalusi, mille tulemused on erinevad. Mõnda tõmbab Yahoo! Widget Engine, mis on pärast Windowsi kasutajate seas väga edukat (saadaval ka Maci jaoks, kuid varjutatud armatuurlauaga), ilmub teleturule 20 apletiga, mis pakuvad juurdepääsu suhtlusvõrgustikele, veebiuudistele ja muule. rohkem.

Interneti-ühenduse lisamisega suurema sisu saamiseks loodavad telejaamad muuta teleprogrammidega meelelahutuse interaktiivsemaks, mis meelitab sellest tulenevalt rohkem vaatajaid. Võib-olla ei ole ringhäälinguorganisatsioonide jaoks suurim konkurents mitte teised sama sektori ettevõtted, vaid mitmesugused alternatiivsed infosisu, mida võib veebist leida ja kusagilt mobiilsideseadmelt võtta.

Kuna telerit on võimalik Internetti ühendada, on võimalik mitu interaktiivset tegevust. Viimasel ajal on Adobe muutunud selle uue põlvkonna seadmete kasvamise vastu kõige huvitavamaks, nähes, et arendajad töötavad uute vaatajaskondade jaoks Flashi rikka sisuga. Tegelikult on see üks põhjusi, miks Flash Player 10.1 jõuab turule riistvaralise kiirendusega, sest see saab olema tegur, mis muudab tulevased tooted ligipääsetavamaks, vähem võimsa riistvaraga, kuid samal ajal üsna tõhusalt.

2013. aastaks on Põhja-Ameerika elanikkonnas ligi 14 miljonit veebis ühilduvat televisiooni ja interaktiivset tarkvara. Huvitaval kombel on see sektor, mis näib Apple'i köitvat: Piper Jaffray analüütik Gene Munster on varem öelnud, et loodab TV Ma turuletulekut tulevikus.