Tellida Uber telefonitsi? See on võimalik

Uber katsetab uusi võimalusi sõidukite tellimiseks. USA-s, täpsemalt Arizona osariigis, on ettevõtted käivitanud telefoninumbrid autode helistamiseks ja tellimiseks.

Kui helistate, vastab Uberi operaator kõnele. Seejärel peate hinnaprognoosi saamiseks ja tellimise jätkamiseks edastama oma andmed.

Pärast tellimist saadab tehnoloogiaettevõte teenuse üksikasjad, nagu auto registreerimine, juhi nimi ja sõiduki saabumise aeg. Sihtkohta saabudes saadetakse sõnumiga sõidutšekk.

Kui teil on juba Uberis registreeritud konto, saate valida rakenduses registreeritud makseviiside vahel, kuid kui pole, saate registreerida ka telefoni teel ja esitada makseviisi. Sellisel juhul registreerib Uber meetodi ja seob selle teie profiiliga, täpselt nagu siis, kui teeksite seda rakenduse kaudu.

Uber ütles, et nad töötasid selle meetodi välja vanemale publikule, mis võib paljastada rakenduse kasutamisega seotud raskusi.

Uber ei võta telefonitsi tellimise eest lisatasusid ja selle teenuse kaudu on saadaval kõik teenuse osutamise viisid. Telefoniteenus on saadaval ainult Arizonas, kuid Uber on kinnitanud oma kavatsust järgmise paari kuu jooksul laieneda teistele territooriumidele.