Temple Run 2 on muutumas ajaloo kõige kiiremini kasvavaks mobiilimänguks

Templijooks 2

Tundub, et Angry Birds kaotab mobiilimängude maailmas ikooni staatuse. Kaks nädalat tagasi ilmus tugev konkurent, kes viis vihase linnukese valitsusajalt ära: Templijooks 2.

Algne stiil, mis tegi kooli App Store’is, muutub teises osas veelgi tugevamaks, mis on äärmiselt hästi tehtud ja täiustatud detailidega. “Sõltuvuse” suur jõud tähendab, et suusõnaline reklaam ei tee midagi vähem 50 miljonit allalaadimist vaid 13 päevaga. Ta purustas rekordi Angry Birdsi kosmos sama arvu saavutamiseks kulus 6 nädalat.

Algne mäng, mille lõi Ameerika paar lihtsaks meelelahutuseks, oli tohutu hitt. Tundub, et jada liigub sama rada. Üks asutajatest selgitas:

Run Temple on arenenud millekski palju suuremaks kui meie. See mäng tehti väljaspool meie unistusi ja meil on väga hea meel, et mängijad ja fännid on Temple Run 2 nii lühikese ajaga omaks võtnud.

Mäng on iPhone’ile, iPadile ja iPod touchile tasuta. Kui soovite seda plaati parandada (samuti lõbutseda), klõpsake lihtsalt alloleval pildil. Vaata ka artiklit, kus me mängust veidi rääkisime.

Templijooks 2