MacBook dengan layar Retina 12 inci berwarna emas merah muda terlihat dari atas (keyboard)

Tere hommikust, probleem: 12 klaviatuuri MacBook ja AirPods klaviatuurid põhjustavad mõnele kasutajale peavalu

Teisel päeval on püsiklientide meelt nõrgendada rohkem probleeme, mis on seotud Apple'i uute või mitte toodetega. Täna läheb au 12-tolline MacBookka (hilja) AirPod: mõlemad on näinud, kuidas nende omanikud on viimastel päevadel pöördunud Interneti-foorumite poole, et saada lahti ehituse ja / või rikke võimalusest.

MacBook 12-tollise võrkkesta ekraaniga, roosa kuld, pealt vaadates (klaviatuur)

Apple'i kaasaskantavast arvutist väiksema venna puhul on probleem komponendiga, mis tekitas käivitamisel poleemikat: klaviatuur. MacBooki kasutajad pöörduvad Ma ametlikku tugifoorumisse kaebuse saamiseks, et teatud masinavõtmed "külmuvad", pakkumata samasugust tagasisidet puudutuse kohta nagu enne. Enamikul juhtudel võti jätkab funktsioneerimist, ainult selle (piiratud) liikumised on ohus; mõned kasutajad näevad siiski, et võti lakkab täielikult töötamast pärast defekti ilmnemist.

Apple soovitab vastuseid neile, kellel on probleeme oma masina viimisega Apple'i volitatud poodi või teeninduskeskusesse; arvestades, et suurem osa MacBookist on endiselt garantiiga kaetud, võib Ma isegi vahetada, kui see tuvastab sügavamad vead, mis lõpuks ilmnevad mõnes foorumi aruandes.

Mõni kasutaja leiab siiski, et probleemi saab lahendada (või vähemalt vähendada) suruõhujoaga luku ette viskamise teel, sest tundub, et vägivalla põhjustajaks on lennu ajal tolmu või toidu kogunemine. nupu ja šassii vahel. Ehkki see on kehtiv katse, ei soovita Apple selles protsessis MacBooki võtme tõstmiseks lehte või tööriista kasutada; Masina minimaalne paksus võib selliste toimingute korral põhjustada aku perforatsiooni, mis on ohtlik ja potentsiaalselt plahvatusohtlik.

AirPod kastis

Täna on veel üks probleem Apple'i uusim toode, mis jõuab tarbijateni. Apple'i ametliku tugifoorumi ja veebisaidi kasutajad MacRumors, teatasid, et nende AirPod ühenduse ajal katkestage ühendus ja looge uuesti ühendus ainult seni, kuni nad on, mis muudab asjad veelgi veidramaks.

Tundub, et probleem ilmneb vähemalt praegu, kui AirPod on ühendatud a iPhone 6s või 6s Plusja mõned kasutajad soovitavad, et rohkem probleeme tekiks siis, kui telefon on ühendatud ka Apple Watch. Fakt, et traadita peakomplekti ühendused on üldiselt tugevad ja stabiilsed, näib kõne keskel olevat teatud tüüpi häireid, ehkki vähemalt teoreetiliselt ei tohiks mobiiltelefonivõrgud Bluetoothi ​​kaudu sidet katkestada.

seda AppleInsider proovisin seda probleemi paari AirPod ja iPhone 6s Plus abil korrata, kuid asjata, kui sama seadet kasutati paljude peakomplektide ja muude Bluetooth-kõlaritega, katkes ühendus kõne ajal sporaadiliselt, mis võib viidata sellele, et võib-olla polnud probleem just Apple'i kõrvaklappidega.

Ma ei ole seda juhtumit kommenteerinud ja pole pakutud lahendust probleemile, kui see peaks tekkima. Kas teie, AirPodsi omanik, näete kasutamise ajal midagi sarnast?

(9to5Maci kaudu)