“Tere tulemast ilusasse linna Lissaboni”. 2017. aasta veebitippkohtumise uksed on avatud

Avati veebitippkohtumise 2017. aasta väljaanne, mis on teine ​​mitmest Lissabonis. “Tõsta käed ja aplodeeri Portugalile” on väljakutse, mida korratakse vähemalt kolm korda laval Altice Arenal, publiku erinevatele “fraktsioonidele”, enne kui hakatakse avalikustama numbreid, mis rahvusvaheliste tehnoloogia- ja ettevõtluskonverentside käigus veel ĂĽhe hetke annavad. Alati suurem kui eelmised väljaanded.

„Järgmise nelja päeva jooksul läbib veebitippkohtumise väravad 81 tuhat inimest. Nad kohtuvad nii paljude imeliste inimestega, “lisas ta. MĂĽĂĽdi 59 115 piletit, mis tähistab ĂĽrituse mĂĽĂĽki. Kuid on ka teisi muljetavaldavaid numbreid, näiteks ĂĽle 1000 esineja, ĂĽle 600 idufirma, mõned neist portugali keeles, 21 konverentsi ĂĽheksal põhietapil, 200 konkurenti PITCH konkursil või umbes 600 investorit rahvusvahelistest ettevõtetest.

Paddy Cosgrave lahkus kõigepealt ruumidest, et anda koht Feeddaist pärit Nuno SebastiĂŁole, kes omakorda tõi kohale erikĂĽlalise, kes “kogus” veebitippkohtumise viimase pileti: Stephen Hawkingi.

Populaarne fĂĽĂĽsik rääkis Altice Arenal videosalvestatud sõnumite kaudu 15 000 inimesega tehisintellekti potentsiaalsetest riskidest, kuid on selle optimaalse kasutamise suhtes “maailma hĂĽvanguks” optimistlik.

Kerneli asutaja Bryan Johnson lõpetas samuti veebi tippkohtumise avaetapi, kus räägitakse tema tĂĽtre “koletistest ja hirmudest”, mis on pildil teisendatud, analoogiaga tehisintellektiga tekitatud hirmuga ja mis mitte, kui teate ennast ; ja Euroopa konkurentsivolinik Margrethe Vestager, kes jättis maailmas silicon Valleyle ja Google’ile galantse sõnumi.