Terra probleem? E-posti pakkuja on maas

Maa ei tööta? Vastavalt võrgus olevate kasutajate kaebustele on portaal alates esmaspäevast (25) maas ja all. Terra selgitas Twitteris, et ebastabiilsus teenuse globaalsetes serverites põhjustab Terra Mailiga probleeme, mis pĂĽsivad tänaseni. Veebivigade aruandeid koostav sait Downdetector näitab, et rike mõjutab portaali, e-posti ja Interneti-teenuseid. Terra ennustas märkuses, et asi lahendatakse teisipäeva kella 12-ks (26): “Terra teatab, et tema serverite ebastabiilsus on tuvastatud. Kui see on tuvastatud, kutsutakse kohale tehniline meeskond ja jätkab tööd katkestuste lahendamiseks. Prognooside kohaselt taastatakse teenus 12 tunniks

LOE: Tõsised Windowsi vead võimaldavad häkkeritel teie arvutit rünnata; vältima

Kaebusi Terra rikkumiste kohta hakati Downdetectoris registreerima alates esmaspäevast kell 8 hommikul, ligi 4000 teatega, ja jätkusid sel teisipäeval ĂĽle 2,5 000 kommentaariga. Google Trends, Google’i teenus, mis jälgib otsinguid, nägi eile hommikul ka probleemaruannete arvu suurenemist. Twitteris väidavad kasutajad, et neil pole kaks päeva juurdepääsu portaalile Terra, millel on Brasiilias 85 miljonit unikaalset kasutajat. Ka Terra Maili ja e-posti pakkujad olid sel perioodil ebastabiilsed.

1/1 Terra Mail on talitlushäire ja passiivne – Foto: Reproduction / TechTudo

Terra Mail on jõude ja passiivne – Foto: Reproduction / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Rike, mis põhjustas Terra pakkujate languse, kukkus kokku ka e-posti teenustes ja portaalides. Downdetektori andmetel on veateated koondunud lõuna- ja kagupiirkondadesse ning kaebused jätkuvad täna pärast seda, kui eile registreeriti üle 10 000 kommentaari, kella 8–20. Sel teisipäeval on ebaõnnestumistest teatatud 2500 korral.

Ametlik Terra Twitteri konto selgitab, et probleem serveriga on lahendatud, kuid kasutajatel pole tänaseni portaaliteenusele juurdepääsu. Õnnetus tabas Internetti, Terra Maili ja Terra Portaali. Nii veebisaidi aadressil (www.terra.com.br) kui ka e-posti aadressil (mail.terra.com.br) kuvatakse juurdepääsul veateade.

Twitteris kurtsid kasutajad, et 0800 Terra numbritele helistamine on võimatu ning veebisait ja pakkuja on endiselt maas. Mitmed säutsud viitavad sellele, et puudujäägid algasid enne nädala algust.

YouTube lakkas töötamast: mida teha? Uurige seda TechTudo foorumitest.

WhatsApp lakkas töötamast?  Vaadake võimalikke põhjuseid ja lahendusi

WhatsApp lakkas töötamast? Vaadake võimalikke põhjuseid ja lahendusi