Terviklikuma kogemuse saamiseks leiate 15 Twitteri näpunäidet

Terviklikuma kogemuse saamiseks leiate 15 Twitteri näpunäidet

Siit saate teada mõned näpunäited ja näpunäited, kuidas muuta Twitter oma uueks koduks internetis

Interneti kaudu ühenduse loomine ei ole enam bürokraatlik ja ligipääsmatu tegevus nagu varem. Vajadus virtuaalse suhtluse järele kasvab iga päevaga ja koos sellega ka selliste sotsiaalsete võrgustike olulisus Indoneesia. Ehkki paljud inimesed on liitunud selle režiimiga, mis lõpetas sel aastal 10 aastat, ei tea paljud platvormi kasutajad ikkagi selle suhtlusvõrgustiku tegelikku potentsiaali.

Ükskõik, kas olete olnud pikka aega sinilindude kasutaja või olete selle kommunikatsioonitehnoloogia valdkonna algaja, on siin mõned näpunäited ja nipid, et saaksite paremini Indoneesia ja saate pärast teid täielikum, kasulikum ja tasuvam kogemus hiljutised värskendused.

Kõige asjakohasem teema

Twitteri veebiversioon muutis oma paigutust ega saanud kasutajatelt soodsat vastust, kuid kompensatsioonina sai see lisafunktsioone.

Twitteri veebiversioon muutis oma paigutust ega saanud kasutajatelt soodsat vastust, kuid kompensatsioonina sai see lisafunktsioone.

Vastupidiselt sellele, mida paljud inimesed arvavad Indoneesia see on suurepärane koht Brasiilia ja kogu maailma uudiste kohta teabe saamiseks – teie ĂĽlesanne on jälgida teie jaoks asjakohaseid ja usaldusväärseid kontosid. Et teada saada, mis toimub enim räägitud teemade osas, pääsete vahekaartidele Uurida ja teavad sĂĽsteemi kaudu räsimärgid ja mainin, mis Internetis toimub.

Çjaga Twitterist välja

Klõpsates nupul Jaga suvalist postitust, saate selle saata teiste sotsiaalsete võrgustike kaudu

Klõpsates nupul Jaga suvalist postitust, saate selle saata teiste sotsiaalsete võrgustike kaudu

Salvestage reaalajas video Indoneesia või luua meem, mis levib Internetis viirusesse? Selle sisu laiendamine uutele silmapiiridele ei ole seitsme peaga metsaline. Sisu jagamiseks säutsu kujul klõpsake lihtsalt nuppu Jagama, mis asub pealkirja all olevas suvandiriba paremas nurgas. Pärast klõpsamist valige suvand Jagage säutse kasutajaga… ja valige platvorm, mis teile kõige rohkem meeldib.

Salvesta väljaanne

Kollane ring tähistab valikut Salvesta säuts.  Roheline kast näitab asukohta, kuhu salvestatud säutsud korraldatakse.

Kollane ring tähistab valikut Salvesta säuts. Roheline kast näitab asukohta, kuhu salvestatud säutsud korraldatakse.

Igapäevane rutiin võib mõne sisu täielikuks kontrollimiseks olla väsitav või liiga kiire. Kui soovite loetleda säutse, mida lugeda või konsulteerida mugavamal ajal, valige suvand Salvesta säuts, mis on saadaval ikoonimenüüs iga postituse all. Nii ei lase te teist võimalust seda kontrollida niit (string) huvitava arutelu, informatiivse säutsu või asjakohase lingiga.

OtseĂĽlekanne

Postituse loomisel saate klõpsata meediumil ja valida suvandid Postituse loomisel võite klõpsata meediumil ja valida suvandi “OtseĂĽlekanne”

OtseĂĽlekandest on viimastel aastatel saanud ĂĽks vaadatumaid sisutĂĽĂĽpe. SEE Indoneesia teeb seda tĂĽĂĽpi tööriistad ka kasutajatele kättesaadavaks – antud juhul sees näo voog (voogesitussisu jäädvustab ainult seadme kaamera). Seda tĂĽĂĽpi ressurssidega alustamiseks ja kõike ĂĽmbritseva edastamiseks klõpsake lihtsalt nuppu Piiksuma, valige Kaamera reĹľiim ja klõpsake valikutel Elu.

Pärast edastamise alustamist lint (kes edastab) võib lubada osalevas meeskonnas olla veel kuni kolm inimest. Huvitatud isikud peavad juurdepääsu edastamisele ja saatma Paluge osaleda kasutab ikooni, mis kattub kahe näoga emotikonivormingus. Kui digitaalne saatejuht on selle heaks kiitnud, saavad külalised helivormis jagada oma arvamusi arutatud teemal.

Blokeerige soovimatud kontaktid

Twitter võimaldab blokeerida soovimatud kontaktid

Twitter võimaldab blokeerida soovimatud kontaktid

Kui olete nagu populaarsed Interneti-meemid ja te ei pea postitama vastuolulisi või ebahuvitavaid profiile, on võimalus need ĂĽksikud aktiveerida. Vaigista või Blokeeri Klõpsates soovitud kontol ja valides ellipsi menĂĽĂĽst ĂĽhe kahest võimalusest (…) – mis laiendab teiste kasutajatega seotud valikuid.

Inaktiveerige ebamugavad objektid

Kollase ringiga tähistatud vahekaardil Suvandid saate näiteks blokeerida / vaigistada profiili või säutsuda.

Kollase ringiga tähistatud vahekaardil Suvandid saate näiteks blokeerida / vaigistada profiili või säutsuda.

Kui miski on liiga tundlik, ebameeldiv või igav, võite teatud sõnad või fraasid vaigistada. Selleks avage see lihtsalt Teavitamine ja klõpsake otsinguriba kõrval asuvat hammasratta. Menüüs Filtreeri, Peate juurdepääsu valikutele Jää vait, kus saame konfigureerida soovimatuid inimesi ja sõnu.

Öörežiim

Öörežiim on mõeldud kasutajatele, kellele valge taust ei meeldi, oma tähelepanu hajutada

Öörežiim on mõeldud kasutajatele, kellele valge taust ei meeldi, oma tähelepanu hajutada

Paljud inimesed, kes ei soovi, et nende silmad oleksid eriti heledad, võivad eriti valida režiimi Öörežiim Indoneesia. Seda režiimi saab aktiveerida iga kasutaja, ilma et oleks vaja lisaprogramme.

Öörežiimi rakendamiseks klõpsake lihtsalt oma profiilifotol ja valige menüüst viimane valik: “Öörežiim”, mille kõrval on kuuikoon. Kui soovite minna tagasi tavalise heledate värvide juurde, järgige lihtsalt samu samme ja klõpsake uuesti.

Profiili värv

Twitter võimaldab teil muuta vaikevärvi, kas katte või eelmääratud värveTwitter võimaldab teil muuta vaikevärvi, kas katte või eelmääratud värve

Kui teile ei meeldi tavaline sinine värv Indoneesia ja soovite oma profiilile uue ilme anda, on funktsioon teema värvide redigeerimiseks. Profiilivärve on võimalik konfigureerida nii, et need sobiksid näiteks teie profiili või kaanefotoga, ning muuta suhtlusvõrgustikud teie silmadele meeldivamaks.

Kaheastmeline kinnitamine

Twitteri kaheastmeline kinnitamine

Ohutus ennekõike. Peal Indoneesia, see on ka reegel ja turvalisuse saab aktiveerida kaheastmelise kinnitamise abil. Profiilile juurdepääsu haldamiseks pakub mikroblog seadistamise võimalusi Google Authenticator kinnitada konto sisestamine spetsiaalse koodi abil. See protsess nõuab välist rakendust, kuid kahekordistab teie turvalisust sotsiaalvõrgustikes.

Juurdepääsetavuse pildi kirjeldus

Sellel rakendusel on kasutajatele juurdepääsetavus

Sellel rakendusel on kasutajatele juurdepääsetavus

Sotsiaalvõrgustikud pakuvad ka nägemispuudega inimeste abistamise funktsioone. Avades platvormi seadetes üksuse „Juurdepääsetavus”, Indoneesia võimaldab aktiveerida fotokirjeldusi, mille tekstilimiit on kuni 420 tähemärki. See funktsioon aitab nägemisprobleemidega inimestel mõista säutsu pildil olevat ja on sarnane funktsiooni #ParaCegoVer funktsiooniga Facebook.

Twitter meeskondadele

Neile, kes haldavad mitme kaasautoriga ettevõtte või suuri kontosid, on olemas TweetDeck

Neile, kes haldavad mitme kaasautoriga ettevõtte või suuri kontosid, on olemas TweetDeck

Neile, kes haldavad suuri või ettevõtte kontosid, peavad paroole jagama meeskonnaga, sotsiaalsed võrgustikud võimaldavad meeskondadel hallata sama kontot, mida nimetatakseIndoneesia meeskonnale “või” TweetDecki meeskond “. See funktsioon võimaldab teil kutsuda inimesi oma kontolt säutsuma ilma, et peaksite kõigile kasutajatele juurdepääsu teavet pakkuma.

Tööriista aktiveerimiseks klõpsake menĂĽĂĽl Konto akna vasakus alanurgas TweetDeck, leidke konto, mida soovite jagada, ja klõpsake suvandite laiendamiseks noolt. Seejärel klõpsake valikut “Meeskonnad” ja sisestage konto Indoneesia millega soovite oma meeskonnale juurdepääsu jagada.

Kiire nupp

Twitteri kiirklahvid

Funktsioon, millega ainult vanad kasutajad oleksid ühendust võtnud, kuid on siiski väga kasulik, olid kiirklahvid. See funktsioon on loodud lisaks aja optimeerimisele mikroblogimise kasutamise hõlbustamiseks. Võrgukäsu abil saate teha mis tahes platvormitegevusi, kasutades maksimaalselt kahte klaviatuuri klahvi.

Kõigepealt parim säuts

Sammud on mõlema platvormi puhul sarnased

Sammud on mõlema platvormi puhul sarnased

Pärast algoritmi muutmist Facebook See pärineb Instagram, Indoneesia samuti otsustas sama ideed järgida. Ajaskaala kronoloogiline järjestus saab lõpuks sotsiaalsete võrgustike erinevustest. Nende võrguomaduste säilitamiseks ja “kõigepealt parimatest säutsudest” vabanemiseks pöörduge lihtsalt oma konto seadistuste jaotisse.

Pärast seda, Android, valige ĂĽksused Ajaloolineja tĂĽhjendage ruut „Kuva kõigepealt parimad säutsud”. Juba sisse iOS, minge lihtsalt oma profiilile, tehke valik Ajaloo isikupärastamine ja keelake valik “Näita kõigepealt parimaid säutse”, nagu allpool näidatud:

Postituse mõiste

Kõik üksused salvestatakse kindlatele vahelehtedele, mida saab kasutada ideefailidenaKõik üksused salvestatakse vahekaartidele, mida saab kasutada ideefailidena

Paljudel kasutajatel on mõnikord postituse ideid, kuid nad ei saa postitada ega salvestada unustatud kohtadesse. Vähetuntud funktsioonid Indoneesia on see, et tal on võimalus postitust mustandina salvestada. Kõik üksused salvestatakse kindlatele vahelehtedele, mida saab kasutada ideefailidena.

Kontrollige Twitter Analyticsi

Twiter võimaldab igal kasutajal vaadata oma säutsu analüüse

Twiter võimaldab igal kasutajal vaadata oma säutsu analüüse

Suhtlusvõrgustik võimaldab igal kasutajal jälgida oma säutsu toimivust. Sellelt lehelt leiate oma kontol kokkuvõtte oma postituste katvusest, avalikust huvist ja seotusest.

SEE Indoneesia sellel on palju võimalusi ja palju näpunäiteid, mida inimesed pole uurinud. Selle uue teabe abil saate nüüd nautida vähem oma isikliku või ettevõtte profiili suhtlusvõrgustikes ja siiski oma kontot põhjalikumalt analüüsida.

Mida arvate nendest näpunäidetest? Jätke kommentaar, kui teate seda võimalust ja järgige kindlasti Showmetech uute näpunäidete ja õpetuste jaoks!