Tesla hakkab broneerima kõigi aegade odavaimat elektriautot

Tesla hakkab broneerima kõigi aegade odavaimat elektriautot

Tesla plaan mĂĽĂĽa taskukohased elektriautod paljudele vanematele juhtidele on kauaoodatud ja oodatud, kuid pole realiseerunud.

Elon Muski säutsust selgub nüüd, et aeg on käes. Põhja-Ameerika tootja president teatas sotsiaalvõrgustikes, et alates 31. märtsist on võimalik tellida Model 3 ühikuid. Kuupäev kehtib kõigile, kes soovivad kauplustes broneerida, veebitellimine algab päev hiljem, 1. aprillil.

Kõnealuse mudeli baashind on 35 tuhat dollarit (31 tuhat eurot), mis on tunduvalt madalam hinnast, mida on kasutatud nende mudelite puhul, mida kaubamärk on müünud ​​ja mis on osutunud üheks peamiseks põhjuseks, miks numbrit autode poole tõmbab. ära muutu suuremaks. Tesla X baashind on 117 000 eurot, Tesla S algab 62 000 eurost.

Nagu Tesla eelbroneeringute puhul tavaks, peavad kliendid jätma 1000 dollari suuruse tagatisraha, et näidata oma huvi uue sõiduki vastu. Seekord on ostust märku andmiseks ainult üks määratud väärtus, mis näitab, et uuel mudelil pole eriväljaannet, nagu Tesla teeb seda teiste toodetega. Model 3 hakkas ostjateni jõudma alles 2017. aasta keskel.