Tesla lubab autonoomse autoga transporditeenust juba 2020. aastal

Teslal on kavas käivitada robot-taksoteenus 2020. aastal. Selle uudise pakkus esmaspäeval, 22. aprillil, Autonoomia päeval – automaatika ĂĽmber toimuval ĂĽritusel Autonoomia – Elon Musk. Idee on selles, et on võimalik säilitada eratransporditeenuseid, mis töötavad ainult autonoomsetel autodel.

tek tesla “data-title =” tek tesla – Tesla lubab 2020. aastaks transporditeenuseid ainult autonoomse autoga – SAPO Tek “> tek tesla

“Tunnen end väga kindlalt prognoosis, et järgmisel aastal on meil Tesla robotitakso,” ĂĽtles Musk, kes paljastas, et ettevõte peaks saama heakskiidu ainult järgmisel aastal toimivate teenuste jaoks.

Ettevõtte sõnul saavad sõidukiomanikud neid teenuses registreerida, kui nad on nõuetekohaselt varustatud. Transpordiplatvorm töötab sarnaselt Uberiga, kusjuures Tesla võtab 25–30% reisitulust. Mõnes piirkonnas autopuuduse korvamiseks pakuvad tootjad ise oma autosid.

Tuleb märkida, et kõik Tesla sõidukid on nüüd toodetud integreeritud automaatikakiibiga. Muski sõnul vastavad komponendid riistvaranõuetele, mis on vajalikud autode iseseisvaks liikumiseks. Pange tähele ka seda, et Ameerika kaubamärgiga autodel on mitu kosmoseandurit ja komplekt kaameraid, mis võimaldavad neil auto ümbritsevate takistuste suhtes leida. Autol puudusid aga tehing, valgusandur ega kaugusradar, mida peeti automatiseerimise juurutamiseks hädavajalikuks

Järgmine samm automatiseerimissüsteemi valmimise suunas puudutab sõidukitarkvara, mis valmib Tesla tegevjuhi sõnul 2020. aasta teise poole alguses.

“Aasta, võib-olla aasta ja kolme kuu pärast, aga järgmisel aastal on meil kindlasti rohkem kui miljon robottaksot teel,” ĂĽtles ettevõtja.