IGRE

Tesla sõidukitehnika asepresidendi võtab tööle Apple [atualizado: mais um]

Chris Porritt, endine Tesla ja nĂĽĂĽd Apple'is

Arvestades Tesla Motorsi tegevjuhi Elon Muski antud hüüdnime, võitsid “Tesla matused” just teiste liikmete üle: Chris Porritt, endine Tesla sõidukitehnika asepresident.

Eranditult 9 kuni 5 Mac koos Electrek kinnitas endise Tesla asepresidendi värbamist, teatades, et ta töötab “eriprojekti” kallal – ja kui te järgite MacMagazine, Võite täpselt arvata, mida see öelda tähendab.

Veebisaidi andmetel on Porritt tõenäoliselt kõige rohkem “Projekti Titani” juhtimisel, kui Steve Zadesky – oletatav projektijuht – lahkus ettevõttest selle aasta alguses. Muidugi on võimalik, et endise Tesla VP oskusi kasutati ainult riistvaraga seotud funktsioonide jaoks, kuid tema laialdane kogemus autotööstuses annab meile lootust, et ta kasutab neid Apple’i kuulujutuga autode tootmiseks.

Ehkki juhuslikult võib Porritti tööle võtmise seostada ka asjaoluga, et ta töötas insenerina ka Suurbritannia luksuslike sportautotootjate Aston Martini juures, mida kuulus Jony Ive armastas ja kellele isegi kuulus mitu mudelit. Tesla projektide hulgas, kus Porritt tootmises osales, olid Model S (ta esitas isegi seda videot), X ja 3 viimased väljaanded.

Tesla - mudel S

On veel palju võimalikke tõendeid, mis viivad meid järeldusele, et “Titani projekt” on tõeline. Esiteks võime välja tuua asjaolu, et Porrittile anti teadlikult välja mõeldud pealkiri “Projekti erirĂĽhma PD administraator” (midagi sellist nagu “Special Development Group Professional Development Administrator”) ja eelmisel aastal – ka endine Tesla töötaja – värvati Jamie Carlson gruppi “eriprojekti” jaoks. Teised tugevad märgid on see, et Porritt juhib Albert Golkot (kes töötas iPhone’i arendamise kallal ja vastutab nĂĽĂĽd täpsustamata toodete eest) ja Emery Sanfordit (kes töötas otse Zadeskyga, võimalik, et ka projektis Titan).

Ehkki uudised jõuavad meieni alles nĂĽĂĽd, on kinnitatud, et kunagise VP lahkumisest autoettevõttest kuni Apple’i tööle võtmiseni on olnud mitu kuud. Ja nagu Musk ise 2013. aastal teda tööle võttes teatas:[…] kes meie insenerimeeskonda juhib, peab ennekõike olema väga hea insener. “

Mõistame, et ettevõte soovib trahvide leevendamiseks tekitada teatud pingeid “Ăśks asi veel…” lähitulevikus, kuid kuulujutud selle “salaprojekti” kohta on nii usaldusväärsed, et sellel projektil on raske saladuseks jääda. ?

Uuenda · 25. aprill 2016 kell 10.10

Ja veel ĂĽks Tesla töötaja lahkus ettevõttest Apple’iga liitumiseks!

Seekord töövõtja David Masiukiewicz, kelle töö Teslas oli riistvara prototĂĽĂĽpimine. Ta alustas sel kuul tegevust Apple’is “Vanem mudelilooja” Nagu on kirjeldatud teie LinkedIni profiilis.

Koht, kuhu ta tööle määrati, oli “Toote realiseerimise labor” (umbes nagu “Product Realization Laboratory”), kus on mõned iPhone, iPad jms prototĂĽĂĽbid. juba tehtud. Kuulujuttude veelgi sĂĽvendamiseks töötab selles laboris alates 2015. aasta augustist ka Andretti Autospordi endine töötaja Kevin Harvey.

Nii palju kui neid kaht ei tunnusta töötavat kuulujuttudega Apple’i auto kallal, on kummaline mõelda, et nad investeeriksid autotööstuse kogenud töötajatesse lihtsalt selleks, et töötada juba tuttavate Apple’i toodete kallal.

[via 9to5Mac]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH