Teste do Limbo Androidile: garanteeritud edu!

Lõpuks jõudis iseseisva mängustseeni tohutu edu Limbo väikese rohelise roboti operatsioonisüsteemi. On aeg! Vaadake minu testidest, miks peaksid kõik seda väikest mängu proovima.

l1

Siin on kõik, mis jääb, töötab! / © Playdead

Viis aastat tagasi mängisin Limbot Xbox 360-l lõpuni lõpuni ja … wow, milline kogemus! Kuidas oli pärast proovimist ja esimest korda fantastilise lõpuni jõudmist, on raske taasesitada, kuid pärast pärastlõunat Androidi jaoks mõeldud Limboga võin rõõmuga öelda: et esimene suur põnevus on tagasi!

Mängu lugu

Poiss ärkab väga-väga pimedas metsas. Mäng ei näita, kes ta on või kuidas ta sinna jõudis. Me teame ainult ühte: tal on vaja seda õudusunenäomaailma reisida paremalt vasakule. Pole näidatud, mis neid ees ootab, kuid võime olla kindlad, et nad pole õnnelikud ja sõbralikud metsaelanikud.

Limbo Androidi juhtnupud on lihtsad ja töötavad tõesti hästi. Kerge puudutusega ekraani vasakus alanurgas liigub poiss, libistades sõrmega paremale alumisele nurgale, kuhu ta hüppas. Mis puutub teele ilmunud esemetesse, siis ta võttis need neile lähenedes automaatselt kätte. Teie eesmärk on hüpata ja vältida võimalikult palju vaenlasi, leides parima (mis sageli pole nii lihtne) tee. Kaitserelvi pole. Otsene vastasseis ja vette kukkumine lõpeb surmaga!

L2

Limbo: üks paljudest mängu lõksudest. / © Playdead

Selles mängus on väga lõbus

Limbo on vähese eduga puzzle mäng HĂĽppa ‘n’ jookse. Neid, kellele meeldib halli ainet kasutada ja kellel on eskapismi suhtes nõrkust, on raske leida mäng ideaalne. Minu arvates on parim Limbo juures atmosfäär ning mängude pealkirjad on programmeeritud ka kogu marsruudi ulatuses kuni viimase sekundini. Sellisel juhul on graafikal oluline roll. Nad olid nii edukad, et neid kopeeriti kurnatuseni.

Kogu stseen on must-valge ja see minimalism annab püsiva ohu tooni. See õudus avaldub väga sageli ootamatutes takistustes, vaenlastes ja lõksudes. Kõige häirivamad on kohtumised hiigelsuurte ämblikutega, karmid testid arahnofoobia all kannatavatele mängijatele ja lõksud, mis meid sageli üllatavad ja masendavad, kui arvame, et teeme edu.

L3

Limbo: üksildane koht. / © Playdead

Limbo surma viis on erinev ja graafika ei tee mingeid kompromisse. Me jäime täielikult karmisse ja jõhkrasse maailma. Meie kangelane võib sekundiga sõna otseses mõttes kaotada. Näiteks Saksamaal ei soovitata seda mängu alla 16-aastastele lastele.

Limbo teine ​​suur positiivne külg on heliefekt. Igas olukorras on meil sobiv hääl või müra isegi siis, kui meie tegelased tapetakse. Koos ekraani õudusega annab see esialgne vaimustus maailmast reaalse vaikuse tunde. Tutvuge allpool toodud ametliku Limbo treileriga:

Mis mängu katkestab

Kahjuks on Limbo lühike mäng. Kahe tunni pärast jõudis kogenud mängija lõpuni. Mõni lisatund mängimist on teretulnud. Sellel lühikesel perioodil on aga garanteeritud parima kvaliteediga meelelahutus.

Veidi tüütud on mõned olukorrad, mis lahendatakse alles pärast palju katseid ja vigu. Õnneks ei ilmu neid eriti tihti.

L4

Limbo: ärge kaotage oma lahedust. / © Playdead

Järeldus

Laadige see mäng alla! See pole ettepanek, vaid tellimus. Mäng on tõeline meistriteos nii mängimise kui ka atmosfääri, graafika ja heliefektide osas. See maailm ümbritseb teid nii, et seda suudavad teha vaid vähesed mängud, isegi lühikeseks ajaks. Sel ajal oli meelelahutus aga garanteeritud ja Limbo oli oma suhteliselt kõrge hinna eest iga senti väärt.

Hinnang: 9 10-st

  • Testitud: Nexus 7 (2013)
  • Hind: 13,11 R $ (18.02.2015)
  • Mängijate arv: 1
  • Nõutav Androidi versioon: 4.3 või uuem
  • Suurus: 127M
  • Seadmed: Androidi nutitelefonid ja tahvelarvutid

LIMBOInstallige Google Playsse