Apple'i värskendused: Safari 12, Xcode 10, macOS Server, tugi, Apple TV Remote, GarageBand ja TestFlight

Testid näitavad, et Safari 11 (beeta) on macOS-is väga kiire!

Paljud kahtlevad endiselt, et suur reklaam, mille Apple tegi 2017. aasta ülemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC) Safari 11 absoluutselt tõsi. Seda ettevõtet peeti "maailma kiireimaks töölauabrauseriks", kuni selle ajani tuli see välja ainult ideedega, mida Ma soovis edastada. Nüüd siis Macworld näitab, et leiud on tõesed.

Endiselt avalikus beetaversioonis teatas brauser, et uue macOS-iga töötab High Sierra operatsioonisüsteem väga hästi etalon kui nägu Google Chrome, O Mozilla Firefox See on Ooper. Safari jätab ühes asjas midagi soovida, kuid kõigis muudes asjades on see üllatav!

Ares-6

Safari 11 võrdlusalus - Ares-6

Ares-6 etalon erinevate testide tegemiseks JavaScripti kasutamine. Sel juhul on parim tulemus ülesande lühikese ajaga täitmine. Nagu ülaltoodud tabelist näeme, on Safari võit, kes täidab testi poole pealise koha, Opera.

Jet stream

Safari 11 Benchmark - JetStream

JetStream, loodud avatud lähtekoodiga WebKiti projekti alusel, teised etalon põhineb JavaScriptil. Mõõtes jõudlust punktides (st parim brauser, kus on kõige rohkem punkte), on Safari ees, samas kui Firefox (2), Chrome (3) ja Opera (viimane) asuvad üksteisele väga lähedal. See eelis pole üllatav, kuna Ma-brauser põhineb WebKitil.

Kraken

Safari 11 võrdlusalus - Kraken

Veel ühes testis JavaScripti toimivuse mõõtmiseks kasutatakse Krakenit. Selles, mis analüüsib millisekundit (st võtab vähem võitjaid), seisab Safari ka konkurentide ees, järgnevad Firefox, Chrome ja lõpuks Opera.

Oktaanarvu

Safari 11 võrdlusalus - oktaanarv

Rahuvalvaja

Safari 11 võrdlusalus - rahu hoidja

Apple'i brauser on edestanud ka teisi sarnaseid teste, näiteks Octane ja Peacekeeper.

MotionMark

Safari 11 Benchmark - MotionMark

Spidomeeter

Safari 11 Benchmark - spidomeeter

Safari on teinud väga hästi ka selliseid teste nagu MotionMark, mis analüüsib animatsioonide toimivust brauseris, ja Speedometer, mis mõõdab "kasutaja interaktsiooni veebirakendustes".

WebXPRT

Benchmark Safari 11 - WebXPRT

Lõpuks üks ja ainus etalon Safari, kuhu esimest korda ei jõutud, oli WebXPRT, mis analüüsib HTML5 käitamisel brauseri jõudlust. Ehkki kõik brauserid töötavad tõesti hästi, on võitjaks Firefox. Kuid Safari pole liiga kaugel (teine, mis on ka muljetavaldav tulemus).

Pidage meeles, et Safari 11 on endiselt beetaversioon, mis tähendab, et kohandamist on veel palju. Seetõttu Macworld väidab, et täiendav testimine viiakse läbi siis, kui opsüsteem on lõpule jõudnud. Niisiis, näeme tõesti, kas teie jõudlus on sama hea, kui Apple ütles.