Testid näitavad “Ubuntu Windowsis” suurepärast jõudlust

Windows 10 “Linuxi uudsus” on köitnud rakenduse jõudluse mõõtmisest huvitatud inimeste tähelepanu, pole ju mõtet tööriista omada, kui seda hästi ei käituta? Räägime „Ubuntu Windowsis“ võrdlusalusest.

Phoronixi inimesed seadsid mõned kriteeriumid „Ubuntu Windowsis“ võimsuse kindlakstegemiseks ja selle tõhususe tõendamiseks või mitte ning tulemused on väga-väga positiivsed.

Testi kokkuvõte

Kõiki diagrammidega teste näete selle artikli lõpus oleval lingil, me arutame üldiselt seda, mida näeme võrdlusalustes.

Loe ka: Nüüd on Windows 10 operatsioonisüsteemi „Ubuntu Windowsis” võimalik käitada Linuxi graafilisi rakendusi

Põhimõtteliselt võrreldakse Windows 10 versiooni Bash, Ubuntu 14.04 LTS, Ubuntu 16.04 Beta ja Intel ClearOS (ettevõtte Linuxi distributsioon), kuigi Windowsi Bashis on endiselt vigu, näiteks mõned funktsioonid ei tööta korralikult, nagu Aprígio Simões selles videos näitab, pärast väikest tööd, nagu Phoronixi töötajad teatasid, oli kõik korralikult üles seatud.

Testis kasutatav riistvara on järgmine:

– Intel Xeon E3-1280 v5 Skylake (alus 3,7 GHz, turbo 4,0 GHz)

– 16 GB RAM

– 120 GB Samsung 850 EVO SSD,

– Radeon R9 290 (isegi kui graafikatesti ei tehta)

– MSI C236A tööjaama emaplaat

Ăśldiselt läheb Windows 10 hästi, mõnes võrdluses võidab ja teises kaotab, ainult “kaotab raha”, kui võite öelda, kui need on lukustatud ĂĽhte, mis kuidagi hõlmab failisĂĽsteemi, on selle tulemused rahuldavad, mis näitab et sadam on edukalt tehtud, kuid näitab ka seda, et projekt pole arenenud parema jõudluse saavutamiseks.

– Ametlikke diagrammidega võrdlusaluseid saate vaadata Phoronixi veebisaidil.

Järgmine!