Grafik jangkauan / kinerja Airport Extreme

Testid tõestavad, et AirPorts Extreme ja uued Time Capsules parandavad jõudlust

Kas mäletate Time Capsule'i ja AirPort Extreme'i uusimaid värskendusi? Seda on natuke vähem, kui me ette kujutasime, eks? Tööstusharu vanad head kuulujutud, mis panevad meid uskuma asjadesse, mida me ei tohiks teha: 1, 2.

Kuid Brian Klugi poolt selleks tehtud testide kohaselt AnandTech, on uue riistvara jõudlus ja ulatus suurenenud (ja palju!). Vaadake allolevat tabelit:

Airport Extreme ulatuse / jõudluse graafik

Airport Extreme ulatuse / jõudluse graafik

Kuigi toote enda välimust pole kuidagi muudetud, näitab see graafik vaadates, et asjad on paranenud.

Testide kohaselt suurendab uus AirPort Extreme dramaatiliselt läbilaskevõimet piirkondades, kus eelnevaid signaale ei saa kasutada. Briani sõnul ei saanud see enne MacBook Pro 2010 (mitte selle testi põhimootorit) ühenduda asukohaga 4 ja nüüd saab lisaks ühendamisele töötada ka kiirusel 23Mbps (11Mbps, välja arvatud 2011 MBP).

AFS-i peamine paranemine toimub ekstreemsetes tingimustes, kus varem polnud signaali võimalik kasutada sagedusel 2,4 GHz ja 5 GHz. See näitab WLAN-lahenduste erinevust viiendast põlvest neljanda põlvkonnani.

Uues AirPort Extreme'is on tootja Broadcom kiibid ja eelmises põlvkonnas Marvelli kiibid. See tõi lõpuks kaks suurt eelist: esiteks, nagu nägime, jõudlus ja ulatus, "tavaline" eelis pärast seda, kui Apple vahetas vanast põlvkonnast (paar aastat tagasi) kiibid uute vastu. Teine eelis on otseselt seotud Apple'i ärimudeliga (vertikaalse integratsiooni strateegia): Broadcomi kiibi kasutamine mitmetes toodetes nagu iPhone, iPads, MacBooks ja iMacs. See hõlbustab kindlasti nende riistvaraseadmete "vestlust" (mõned liitmistehnikad, mis kiirendavad asju mitme stsenaariumi korral), mis praktikas muutub kasumiks.

Veel üks näide sellest, kuidas riistvara / tarkvara täielik kontroll omab sel juhul mitmeid eeliseid, rohkem kiirust ja ulatust. Nüüd võime nende sisemiste muudatuste tõttu ainult loota, et toote jaoks on vaja aega Anateli kinnitamiseks.

(MacRumorsi kaudu)