Testige oma Interneti-kiirust ametliku Netflixi tööriista abil

Oli päevi, kus meie internet nägi välja nagu vagun ja paljud lihtsalt ei teadnud, kuidas praegust ühenduse kiirust kontrollida. Selle ülesande jaoks näitan teile väga huvitavat tööriista, mille on välja töötanud Netflix.

Teine võimalus on kasutada sellise testi tegemiseks Linuxi terminali, kuid ma ei käsitle seda meetodit selles postituses, et pääseda juurde nendele muudele probleemidele ja näha, kui praktiline on terminal. Filmide ja sarjade poolest kuulus Netflix on üks veebihiiglasi ja selle väga kasulikke tööriistu.

Selle näpunäite puhul on kõige lahedam võimalus teha ĂĽkskõikne test oma operatsioonisĂĽsteemile, olgu see siis Windows, macOS, Linux, Android või mis iganes. Veebipõhine, lihtsalt avage oma Interneti-brauser ja testige otse tööriistade saidilt „Kiired“. Kasutamine on lihtne ja intuitiivne, ilma testimisega raskusteta. Tegelikult saidi avamisel “fast.com„Test toimub automaatselt, ilma et oleks vaja ĂĽhtegi nuppu klõpsata.

test-internet-kiire-tööriist-test-netflix-kiirus-ühendus-allalaadimine-üleslaadimine

Kui soovite testi taaskäivitada, klõpsake nuppu “Taaskäivita(Ăśmmargune nool). Nupul “Kuva rohkem teavet” näevad ĂĽksikasjad välja järgmised: latentsus, ĂĽleslaadimiskiirus, testfaili suurus ja palju muud.

test-interneti-kiire-tööriista-testi-netflix-ühenduse-kiiruse allalaadimise-üleslaadimise-testi-Interneti-kiire tööriista-testi-netflix-kiiruse-ühenduse-mõõtmise-allalaadimise-üleslaadimise test

InSeaded„Muud testisätted saab täpsustada, näiteks: minimaalne ja maksimaalne paralleelühendus, testi kestus, üleslaadimisel latentsuse mõõtmine, mõõdikute kuvamine jne.

test-internet-kiire-tööriist-test-netflix-kiirus-ühendus-allalaadimine-üleslaadimine

Fastil on ka võimalus oma ühenduse kiiruse test postitada sotsiaalvõrgustikesse, Facebooki ja Twitteri.

test-internet-kiire-tööriist-test-netflix-kiirus-ühendus-allalaadimine-üleslaadimine

Nüüd proovige oma ühenduse kiiruse testimisel tööriista Netflix, sest see ei sisalda palju saidiga ühendatud reklaame, test võib olla palju täpsem, selle ribareklaami puhul ei kasutata ju ühtegi riba.

Kas teile meeldivad hiiglaslikud video voogesituse tööriistad? Ainult testidele juurdepääsemiseks ja nende sooritamiseks klõpsake seda linki või tippige oma brauseri aadressiriba “fast.comLisaks on Fastil rakendus Snap, mida saab kasutada terminali kaudu, kuid operatsioonil on võimalus kontrollida ainult allalaadimiskiirust. Midagi liiga lihtsat ja see ei õigusta Snapi installimist, kuid kui soovite rakendust vaadata, sellele lingile juurde pääseda.

Kas teadsite kiiresti? (Ma ei räägi FastOS Hah! ???). Jätkake seda vestlust Diolinux Plus foorum.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.