Testime ja soovitame selle kümnendi parimaid tasuta Androidi mänge

Testime ja soovitame selle kümnendi parimaid tasuta Androidi mänge

Oleme viimastel päevadel sukeldunud viimase 10 aasta enim räägitud tasuta Androidi mängu. Saate teada, milline neist on teie aega tõeliselt väärt.

Sa saad kaasa Showmetech tean juba parimaid mänge Android kogu aeg. Selles nimekirjas on igat tüüpi konkurente: mõistatused, esmalaskmine, arkaad, võidusõit, platvormid ja muidugi kuulus "jooksja lõpmatu ".

Loendisse kandmise kriteeriumid osutusid segaseks kriitiline edu summa kõrval lae alla mängust. Niisiis, kuidas saate, kallis lugeja, teada saada, milline mäng Android Kas teil on lõbus enne kui isegi alla laadite? Kuna me mängime siin ja vastame teile, filtreerige välja ainult parimad pealkirjad See on tasuta.

Me vastame, et kui peate alla laadima mängu, millest kõik räägivad, on olulisem: isegi aastate pärast vaatame, kas klassikud ikka toetavad ennast. Vaadake allolevat soovituste loendit koos kiirete näpunäidetega, mis aitavad teil selle telefoni pealkirja paremini tundma õppida.

Puu Ninja (2010)

Fruit Ninja viilutab puuviljad 4 ekraanikomboga Rohkem kui kolme tükist koosnevad kombinatsioonid on mängu hing, olenemata režiimist.

Järgides esimese mobiilimängu traditsiooni puuteekraan, mehhanism Ninja vili väga põhiline. Vili hüppa üle ekraani ja sa pead seda viilutama mõõk kombinatsioon kolme või enama puuviljaga tootmiseks boonuspunktid. Selle kümnendi jooksul on uued värskendused rakenduste sisu rikastanud, lisades uusi mängurežiime.

Kahjuks on see jalamile laskmine: ennekõike on ainus režiim, mis siiani ellu jääb Zen (pole pomme, ainult transistor) ja Arkaadia (Pomm lahutab lõppskoorist 10 punkti; on veel banaanimuudatusi).

Ninja puuvilja plaadiekraan, arkaadirežiimi lõpp Üks viimaseid rekordeid on 1542. selge märk, et pean hasartmängudest pausi tegema.

Võib olla klassikalisel viisil jätke parem mulje kohe pärast mängu ilmumist, 2010. aastal, lihtsalt sellepärast, et see oli uus mäng, mida meil nutitelefonides pole. Tänapäeval populariseerides žanre nagu lõpmatu jooksja (sealhulgas mitu samast loendist) on tutvunud meile meeldivamate kogemustega, kogemustega, mis ei häiri meid lihtsate libisemistega, nagu näiteks pommide lõikamine ja lõppmängude tootmine, just nagu see toimikski selles "klassikalises režiimis".

Täiendavad režiimid, "Mini-mängud", "Sündmused" ja "Väljakutsed", on kahes esimeses mängus huvitavad ja panevad teid kohe kasutama caromit (ja järelikult ka päris raha). Pikemas perspektiivis pööravad sellele tähelepanu need, kes soovivad lihtsalt veeta aega oma mobiiltelefonil puuviljade lõikamisel mitte midagi vanamoodi. Kahtlemata saab "klassika" eemaldada ja see on pettumust valmistav kõigile, kes pole kunagi mängu mänginud. Põhiolemus, mis on meelepärasem, tuleb kahes muus režiimis. Peate selle alla laadima ja kontrollima.

Ekraan algab mängust Fruit Ninja, näidates kõiki erinevaid mängitavaid režiime Kas näete režiimi rohelises koonuses? Teeskle, et seal on ainult see, ja vaata ülejäänud kolm. Need toimivad ainult selleks, et panna teid raha kulutama.

Lae alla nĂĽĂĽd Ninja vili Google Play poes.

Näpunäited mängu valdamiseks:

 • Kui teil on 7500 käru, avage dojo "Giant Wave", mis laseb mängu keskel juhuslikult 10 tĂĽkki, aidates teil sammu pidada või teid säästa, kui teil ei lähe hästi;
 • Paremate transistoride jaoks avage mõõk "Shoot Bamboo", mis suurendab kõigi puuviljade suurust;
 • Ă„rge unustage peatada iga mängu alguses, et näha oma aktiivset missiooni, või klõpsake vasakus ĂĽlanurgas, kui olete menĂĽĂĽs;
 • Kui soovite oma rekordit ĂĽletada, keskenduge täheviljade kogumisele, et maksta kõigi kolme modifikaatori eest (või vaadata reklaame);
 • Kas soovite muretult lõbutseda? Valige kolm peamist reĹľiimi (Zen, arcade) ja ärge muretsege klassikute või muude lisade pärast.

Jetpack Joyride (2012)

Jetpack Joyride Barry lendab draakonisõidukisDraakoniga robotsõiduk lendas üle selle koha graatsiliselt, kuid see oli üks keerulisemaid, kui üritasite rakette vältida.

Sisse Jetpack Joyride, Te kontrollite salaagendit, kes varastab a jetpack salapärasest laborist. Sobiv koosneb teist põgenemiskatse mis meil on kahju teile teada anda, alati ebaõnnestuvad, piiramatu arv mänge. Juhuslikult on see arendaja teine ​​(ja viimane) mäng Halfbricki stuudiod, looja Ninja vili. See on ka üks jooksja lõpmatutele, kellele meeldib templijooks, märkige mängude põlvkond sisse Android.

Siin, sinu oma Õnn on midagi enamat kui teie oskus vilunud, seda on lihtsam mängida, kuid loodad siiski palju kiirete takistustega stsenaariumitele. Pikas perspektiivis võib see mõne lühikese matšiga kasulik olla. vastandage otse vaiksematele mängudele, nagu teised siin loendis mainitud. Parim on see, et kuna te pole vastavalt oma edusammudele osav, annab mäng teile esimese 10 taseme jooksul kõige rohkem eesmärke.

Jetpack Joyride matši lõpus, tulemuseks oli 7739 meetritKuulutuste asemel kopeerivad mündid. Kas virtuaalsed mündid on kaubanduslikult väärt 30 sekundit? Me ütleme jah.

Selge kriitika on kohe neile, kes rakenduse esimest korda avavad Ma olen tõlge. Lisaks tähtnimede kasutamisele, mida saab salvestada emakeeles (inglise keeles), on vidinate ja menüüelementide vahel ebajärjekindlaid tõlkeid. Mõnikord jäetud originaali, nüüd osaliselt tõlgitud.

Porco Mau Literal ja Sr. Abrao on naljakas, ükskõik kui paljudes poodides tema nimi portugali ja inglise keeles on. Tasakaalustama, kuulutus need pärinevad tavaliselt sotsiaalvõrgustikest (Facebook, Twitter, Instagram) ja mitte odavatest mängudest, nagu võite näha teistes rakendustes, mis lõpuks muutub üllatuseks.

Ja erinev Altose seiklus, ei päästnud mäng minu edusamme aastaid tagasi, kui olin poes enamiku esemeid avanud ilma "päris raha", ainult mänguvaluuta kulutamata. Usun, et sel ajal sünkroonimissüsteemi kaudu Google Play mängud see ei tööta samamoodi, mis on piinlik. Algusest peale mängisin 3 tunni jooksul 50 mängu, minnes tasemeni 12. Peale selle tehnilisema kriitika võiks öelda, et Jetpack jääda punkti ja mäng on väärt mängimist.

Jetpack Joyride klapp rulett, auhind 1000 müntiTeil on väga hea võimalus võita ruletiratast keerates sadu münte, nii et ärge mõelge sellise nupu vajutamisele, mis vahetaks kiibi 50 münti vastu.

Lae alla nĂĽĂĽd Jetpack Joyride Google Play poes.

Näpunäited mängu valdamiseks:

 • Mängu hõlbustamiseks ostke kindlasti uus seade (soovitame dezapinator ja m mĂĽnti). Need on missioonidel väga kasulikud, nii et hea on oma meeskond kergemini tasemele viia;
 • Kui teil pole iga mängu lõpus rohkem kui 10 ruletti, vali selle asemel keerutamine ja mitte krediidi saamine, sest teie võimalused saada rohkem kui 50 mĂĽnti on väga suured (arvestame: panuste kaudu võidetakse keskmiselt 700 mĂĽnti, iga matš );
 • Seadmetel on esteetiline jõud, mis mõjutab teid pikas perspektiivis, nii et vali jetpack midagi silmale meeldivat (näiteks laser);
 • Iga viie või kuue vaste järel ei näe te ĂĽhtegi reklaami. Seega on 40-sekundilise video vaatamise ajal soovitatav klõpsata nupul "duplikaatmĂĽnte";
 • Uskuge, et võtate suuri mĂĽnte, mis võimaldavad notsu panka, kuna see annab teile palju raha ja neutraliseerib selle ĂĽmber olevad takistused.

Candy Crush saaga (2012)

Mängu ekraanil olev kommipurustamissaga, kus on mitu kommi ja tulemus on 320 Erilised tugevused ja transistor on edasijõudnutele väga olulised (Reproduction; MobyGames)

Muud palavikud, millest võite juba teada. Koos Purusta kommid, Julgen öelda, et avalik arvamus 8 või 80: või olete juba seda teinud sõltuvus (ja veeta päevi mängides) või otsige valemeid ebahuvitav (ja isegi ei mängi). 2016. aasta esimesel poolaastal kardan öelda, et kuulun sellesse esimesse rühma. Neile, kes ei tea, see on klassikaline ühendada kolm", Kus peate rivistama vähemalt kolm värvi sama värvi maiustusi, et neid hävitada. See pole nagu"jooksja lõpmatu, Purusta kommid on selle žanri ainus mäng, mida katsetan ja soovitan Bejeweled seda pole olemas.

Et mängus hästi hakkama saada, peate arvestama iga liigutusega, mõeldes ekraanilt alla tulevale kommikolonnile, mis võib tekitada transistosid, kasutades ainult ühte teie enda käiku. Muide, kui mäng garanteerib oma suurima takistuse, on matši ainus piirav jõudlus mängija enda liigutused. Praktikas näete ainult kahe kommi vahelist ruumi ja libistate ekraanil sõrme, et kolmik kokku sobiks. Ärge muretsege, on aegu, kus kõik teevad seda.

Vertikaalne kommipurustamissaga, viimane menüü pärast kolme tähega alustamist Lähenedes tasemele 30, kasvas raskus järk-järgult, kuni esimese taseme saavutamine oli keeruline. Õnneks on kolm tähte endiselt täpsed.

Ilma peavaluta hoiab värvikas välimus tundide kaupa meelelahutust. Tasemete jaotus kaardil (mis üksikasjalikult on lõpmatu) aitab teid atmosfääri pääseda ja ostab mõtte, et reisite ja avastate selle väljamõeldud ja sürrealistliku maailma, kus ainus võimalus on kommide purustamine. Kuni 13. tasemeni suutsin edasi liikuda ilma ühe täheta, kõigil tasemetel kolme tärniga. Siis otsustasin puhata, sest märkasin, kuidas mäng oli sõltuvusse sattunud. Ma näen vajadust kasutada powerup peal tase 23.

Mis eristab seda teistest mängudest, on nende kolme ühendamine äkiline keerukus mitmetes väljakutsetes. Teatud tasemel peate kaardil žongleerides võtma objekte ekraani ülaosast allapoole. Mujal peate hävitama külmutatud kommid, mida ei saa teisaldada, pannes teid keskenduma ainult külgnevatele kommidele. Samuti peate oma liigutused ümber mõtlema. Kas soovite või mitte: Purusta kommid nähtus ja maamärk ka mobiilimängude ajaloos Facebook.

Testime ja soovitame selle kümnendi parimaid tasuta Androidi mänge Mängu kaart ei tähenda, et alustame piiranguteta reisi, mis sobib suurepäraselt ajaveetmiseks.

Lae alla nĂĽĂĽd KommipuruH Google Play poes.

Näpunäited mängu valdamiseks:

 • Proovige kasutada a powerup ainult taseme lämbumisel (st ebaõnnestub esimest korda);
 • Esmatähtsaks pidage ekraani allosas olevate liikumiste tegemist, sest gravitatsioon on alati teie sõber ja ĂĽldiselt "aitab" teil uute ilmuvate kommidega häid transisid teha;
 • Kuni jõuate mängu viimase 5 käiguni, vältige oma tegevuste ĂĽle liiga palju mõtlemist, lihtsalt mängige ja jälgige võimalike transistoride võimalusi;
 • Mida vähesed teavad: kui leiate paigutus kohe pärast alustamist väga raskelt tasemelt väljuge lihtsalt menĂĽĂĽst, liigutamata ruudustikku, et te ei kaotaks elusid ega uusi paigutus toodetud;
 • Kui see on kinni jäänud, oodake mõni sekund, kuni ĂĽks kommidest ekraanil helendab, näidates soovitusi võimalike liikumiste rakendamiseks.

Altose seiklus (2015)

Altose seiklus lumepommis, jälitades. Skoor 3,738 meetritPurilennuki kostüümid aitavad teil boonuspunkte teha ilma põrandale astumata.

Sisse Altose seiklus, Juhite suusatajaid mäest alla. Juhtnupud on hüppamiseks vaid ühe ekraani nupuvajutusega ja hoidmisel pöörleb see vastupäeva. Eesmärk on hüpata ja punkte koguda, tegutseda, vaenlaste eest põgeneda ja kõrgetel kohtadel tasakaal leida. Kui komistate ja kukute, lõpeb mäng ja peate alustama otsast peale ning iga kord, kui mängite, on stsenaarium täielik juhuslik.

Me kinnitame kartmatult: seda vaata parem välja teiste hulgas selles nimekirjas. Maastiku halvendamine, korralik kunst hea indie-mängu jaoks, palju detaile ja valgustust (seal on ilus päeva- ja öötsükkel) ehitada mängumäng mugav. Füüsika tundub väga realistlik, nii et pärast pikkade transistoride kogumist saate tunda kogunenud energiat. Seal on selliseid modifikaatoreid nagu m ja suled, mis panevad teid hõljuma ja takistavad kukkumist. Mõlemad on mõõdukad ega riku kogemust.

Altos seiklused menüüs, kus on mitmesuguseid tegelasi, keda saab mängidaAja jooksul saate avada uusi tegelasi, sealhulgas Tupa ja Felipe laama.

Kui lohistate ekraani paremale, siis menüüst leiate Zen-režiim. Erinevalt Ninja viliSelles ühes mängus, mis on lõpmatu, nii et võite kukkuda ja tõusta nii palju kui soovite. See on lihtsalt üsna maitsetu, sest hindeid pole. Arvestades, et "tavaline" mängurežiim pole nii keeruline, muutub Zen ebavajalikuks.

Lõpuks tasub seda öelda monetiseerimine See mäng ei häiri teid eriti, sest mängu ajal ostetud münte kasutatakse juba teiste mängitavate märkide avamiseks. Veel üks nende kasutamine mängu jätkamiseks pärast kukkumist: võidate kuni kolm elu kui vaatate reklaamivideoid, peate maksma 1500 münti. Töötoa alal leiate uuendus (saab osta ka müntidega mängus), mis muudab mängu paremaks. On olemas ka versioon lisatasu, millel pole ühtegi reklaami ja mis sisaldab boonusmünte, hinnaga 8,49 R $. Usaldage meid: Altose seiklus See on väga hea mäng ja seda saab tervikuna nautida, ilma et peaksite taskust pistmist võtma.

Altoni vabalangemise seiklus koos purilennuki ülikonnagaKõrge on su hea sõber. Ole koomiksi väljanägemise langeva nurga all ettevaatlik, kuid füüsika on väga realistlik.

Lae alla nĂĽĂĽd Altos Seiklejaja Google Play poes.

Näpunäited mängu valdamiseks:

 • Prioriteetide seadmine eesmärkidele, mitte valuutadele;
 • Vaadake 30-sekundilisi reklaame ja ärge kunagi kulutage oma krediiti, et taastuda (maksimaalselt kuni kolm korda);
 • Tehke alati vähemalt 360 hĂĽpet, olenemata sellest, kui pikk vahemaa on;
 • Laamad on kordajad, nii et kui te neid näete, minge maapinnale ja mööduge;
 • Proovige oma ohutuse huvides viibida veekanalis või lipus;
 • Kui olete Glider Suit aktiveerinud, andke võimalikult palju transistreid järjest (puudutades alati põrandat, nii et kordistaja annab teile kingituse).

Fallouti varjupaik (2015)

32 elaniku ja üheksa astmega varjupaikMõnel päeval loob mäng a kuppel üheksa korrust, mis mahutab 32 inimest.

SEDA Bethesda, sama arendaja, kes andis teile rohkem kui 150 toimingut ja seiklust nagu frantsiis Vanad rullid, Pole auväärne, Maavärin ja Häving, tuues universumist veel ühe pealkirja Välja kukkuma. Seekord on mäng rohkem "pere" kui konsoolimäng: kell Fallouti varjupaik, Peate hoolitsema oma punkri eest (kuppel) ja tagama, et kõik elanikud (sõitja) on õnnelik.

Sinu töö ressursside haldamine (energia, toit ja vesi) ja looge erinevaid ruume (ainulaadsete funktsioonidega), laiendades samas läbilaskevõimet kuppel ja pakkuda funktsioone kaitstud. Generaatorid, kohvikud, õmblustooted, gümnaasiumid ja laborid on vaid mõned ehitistüübid, mille vahel valida. Lühikeses või pikas perspektiivis peate mõtlema tasakaalustamisele majandus kõigi kaubad, raha ja õnn.

Kahjuks on see mäng tüüp 1 Tamagotchi. Sellele tasemele peate tähelepanu pöörama ja ressursside eest hoolitsema see töötab ainult siis, kui olete sõltuvuses. Esimeste tundide jooksul pärast selle allalaadimist avan rakenduse iga 10 minuti tagant, kogudes ressursse selleks, mis minu arvates on piisav terveks ööks. Järgmisel hommikul, mina sõitja nad on juba 20% õnnelikud, see on kohutav.

Kodumooduli jaoks kuvatakse Fallout Shelter, kus on kaks võrgutavat sõitjatPane mõned sõitja on sotsiaalses ruumis hea valik, kui teil on kõik kolm ressurssi keskmisest kõrgemad. See kirjeldab kliimat …

Veel üks nõrk koht on mitut tüüpi kaubaartikleid rüüstata kast kast juhuslike kaupadega, mille tavaliselt ostate reaalse raha maksmisel (jah, kihlveod). Mul oli ka raskusi toa või sõitja: kui ma neile toomiseks klõpsasin uksele, siis see ei töötanud; kui üritan toal klõpsata, sõitja valitud; Tahan koguda ressursse ja valin ruumis ka inimesi. See on väga segane, sest see on vajalik kapten ekraani suum vilunud vigadeta mängima.

Teisest küljest, kui lubate end tõsiselt võtta, ärge unustage mehaanilisi rikkeid ja hoolitsege tõesti teie eest kuppel, Fallouti varjupaik pakkuda teile tundi nalja. mängu tüüp Aja jooksul edasiminek, siis on üks teie võimalustest hoida õigel ajal silma peal ja lasta sel käivituda, kui kolite teise rakendusse või elate elu väljaspool oma nutitelefoni. Seetõttu on ajarännakutest sõltuvate pealkirjadega takistuseks ülevaatamine. Siiski õnnestus mul saada rohkem kui kodu 30 elanikku minu matši 12 päeval.

Varjatud varjupaik kolme missioonilt naasva sõitjagaKolmekesi missioonide ajal uurimine on teie parim viis heade asjadega naasmiseks.

Lae alla nĂĽĂĽd Fallouti varjualuner Google Play poes.

Näpunäited mängu valdamiseks:

 • Sisestage iga 10 minuti tagant ressursside kogumiseks ja tehke igal tunnil vähemalt ĂĽks ehitamine või uuendamine;
 • Ă„rge pöörake tähelepanu teatistele, see on tee sõltuvusse;
 • Otsingu avamisel proovige seda kohe mängida, sest missioon keerleb ja muutub lĂĽhikese aja jooksul;
 • Kui jätate ĂĽhe sõitja lahkuge, pöörake erilist tähelepanu ja kontrollige iga viie minuti järel (ĂĽks libisemine võib tähendada surma);
 • Valige ruumi laiendamiseks, selle asemel, et teha sama tĂĽĂĽpi kordsed laiali kuppel;
 • Kombineeri ĂĽks lemmikloom vahepeal sõitja tehke kogu võlvitus hetkega õnnelikumaks.

Call of Duty Mobile (2019)

Peamenüüs Call of Duty Mobile, kus näete mängurežiime, skaalataset, mängijataset ja kohandamisalasidRikkalikud mängurežiimid ja kohandamismenüüd. See mobiilne CoD.

Järjekordne konsooli frantsiisiedu mobiiltelefonimaailmas, Üleskutse: Mobile siin tasub tsiteerida, et olla a lööma absurdne aastal 2019. Kui meelitada vaatajaid, kes on vähemalt ühte eelmist pealkirja mänginud teiselt platvormilt, õnnestus tal ka Battle Royale versiooni fännidele meeldida Fortnite ja PUBG raku jaoks.

Seal on režiimid nagu Frontline (otsene lahing, ilma palju ruumi telkimiseks), Team Murder (juhuslik kaart, mis võib olla suurem) ja Domination (kolm punkti lipuga, mida peab domineerima kaks meeskonda), võttes sama kaardi kui saartel . Tavaliselt peate värskendustena alla laadima täiendava trio kaarte, kui soovite seda muidugi mängida.

Call of Duty Mobile on nuketowni kaardil, laiendades relvade ulatustFrantsiisi klassikaline kaart on tagasi, sealhulgas Nuketown, kes on 2020. aastaks 10-aastane!

Viimasel ajal on lisandusi pingerida, kus paremusjärjestuse vaste näitab teie taset ja viib teid ruumi teiste inimestega, kellel on samaväärne kogemus. See on viis, kuidas mängijad, kes on harjunud vastase raskusastmega, leidma parema konkurentsi. Täpsemalt see meeldivam viis mängida, sest meeskonnakaaslaste ja vaenlaste oskused on tasakaalus.

Muud identsed täiendused Tursk Battle Passi konsool, kus saate maksta täiendavate mängusiseste esemete ostmise eest. See on väärt tõelist raha ja seda saab tõesti kulutada, hoolimata sellest, kui palju iga päev mänge mängite. Suuremate väljakutsete jaoks režiim Lahing Royale See on hea valik: mängite ühe mängu jaoks mängu, kaardil, kus on rohkem kui 100 mängijat. Kes mängib Must Ops 4 Te tunnete end koduselt. Kõik, kes ei mängi, peaksid seda proovima.

Call of Duty Mobile lahingute läbimise alal, näidates edasiminekut 4. tasemeleBattle Pass mobiilimängudes: kas teil on jäänud 20 dollarit värviliste relvadega kulutamiseks?

Lae alla nüüd Kohustuslik kõney: Mobiiltelefon Google Play poes.

Näpunäited mängu valdamiseks:

 • Kõik menĂĽĂĽĂĽksused, millel on mustad ja kollased hĂĽĂĽumärgid, tähendavad, et teil on lunastamiseks tasuta esemeid, nii et otsige seda iga päev ja ärge unustage kontrollida kõike pärast paari vastet;
 • Pärast kõigi reĹľiimide testimist valige kaart, mis teile kõige rohkem meeldib, ja mängige seda, et tasasemaks muuta;
 • Ignoreeri lahingupileteid ja "COD-punkte", kuna need on 100% kosmeetilised;
 • Pange kahjustunud relvad kõrvale ja keskenduge uute esemete avamisel nende parandamisele;
 • Kas leiate, et see mäng on liiga lihtne? Avage edetabelireĹľiim ja pange oma oskused proovile.

Muud Androidi õnnestumised

Pokémon Go ja Angry Birds on Androidi hitid

Mäng, mis "langes" sellest loendist Pokmon Go. Hoolimata erakorralisest edust (ja kõik rekordid on purunenud), pandeemia ajal, viimane asi Peate end sukeldama mängu, mis sunnib teid kodust lahkuma. Huvitav värskendus on aga äsja väljakuulutatud pikamaavõrk. Lühidalt: see mäng on tõesti hea, olenemata sellest, kas olete olendite fänn või mitte. On kahetsusväärne, et ma pole viimase paari nädala jooksul seda täielikult nautinud.

Käivitati seadmes 2009. aasta lõpus iOS, alles aasta pärast esimest vihased linnud saabus Android, võimaldab teil siseneda meie loendisse. Vallandatud on see kahe operatsioonisüsteemi üks suurimaid õnnestumisi. Liiga halb on arendaja Rovio on ametlikult võtke avaldus õhk, nagu öeldakse vastusena aruteludele ettevõtte veebisaidil. Ainus (värskelt saadaval olev) mängude allalaadimise viis on allalaadimisajaloo taastamine Play pood. Meie arvates ebaõiglane soovitage mängu, kus pole kindel, kas seda keegi mängib Android.

Lõika köis, templijooks, kommipurustaja soodasaga, Alto odüsseia, pisike torn, Garena vaba tuli Muud hitid: Õudne, Lõika köis, Templijooks, Candy Crush Soda Saaga, Garena Vaba Tuli, Pisike Torn ja Altose Odüsseia. (Avalikustamine / reprodutseerimine)

Ka konkurendid ja järeltulijad jäävad meie testidest maha, kuid nad on seda väärt vähem auväärne:

 • Nagu Ninja vili? proovida Lõigata köis, kiirlõikamismäng, kus peate ikkagi pusle lõpule viima.
 • Nagu Jetpack Joyride? proovida templijooks, veel ĂĽks lõpmatu jooksja, mis töötab Androidiga.
 • Nagu Kommipurustaja saaga? Proovige tellimust Kommipurustaja soodasaga, uute kaartide ja ainulaadsete kommidega.
 • Nagu Altose seiklus? proovida Altose OdĂĽsseia, kaunimate vaadete ja elustikega järeltulija.
 • Nagu Fallouti varjupaik? proovida Pisike torn, mäng, kus peate torni ehitama ja hoolitsema selle elanike / töötajate eest.
 • Nagu Call of Duty Mobile? proovida Garena vaba tuli, tugev konkurents Battle Royale'i Ĺľanris, millel on juba alla 500 miljoni allalaadimise.

Milline testitud pealkirjadest tegi teile kõige teadlikumaks Lill? Räägi meile allpool, kell kommentaar.