Tetris Challenge: uus väljakutse õnnestumiseks sotsiaalsetes võrgustikes

Tetrise väljakutse on hädaabiteenuste seas uus moeröögatus Internetis. Eelmisel nädalal sotsiaalvõrgustikes levinud väljakutse seisneb sõidukiseadmete, näiteks politseiautode, kiirabiautode ja tuletõrjeautode korraldamises ülalt pildistamiseks. Klassikalise mängu Tetris järgi kutsutud väljakutse, kus ruumi korraldamine on mängu võitmiseks hädavajalik, on #TetrisChallenge jõudnud Euroopa, Aasia ja Ladina-Ameerika riikidesse.

LOE: Instagramis on moes uued väljakutsed; parem ülevaade

1/1 Tetrise väljakutse algab Ĺ veitsi ZĂĽrichi politsei postitusega Facebookis – Foto: Reproduction / Facebook

Tetrise väljakutse algab Ĺ veitsi ZĂĽrichi politsei postitusega Facebookis – Foto: Reproduction / Facebook

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Matš algab 1. septembril Ĺ veitsi ZĂĽrichi politsei postitusega oma ametlikul Facebooki lehel. Pildil on kaks agenti, kes lebavad põrandal kuue liikluskoonuse, harja, kahe pĂĽssi ning kĂĽmnete muude teeninduskomponentide ja varustuse kõrval. “Kui olete alati tahtnud teada, mis liikluspatrulli autos on, siis see on see,” seisis pealdises.

ZĂĽrichi politsei pressiesindaja Rebeca Tilen selgitas Briti ajalehele The Guardian antud intervjuus, et foto on tehtud “avatud uste päeval”, kui osakonnal oli vabadus kĂĽlastada: “Tellisime autosid ja levitasime sisu. Ka kahel politseinikul tekkis idee osaleda. Drooniga tehtud foto ”.

“Sellest väljakutsest alates on meie järgmine arv taas kasvanud ja seetõttu on meie ennetuskampaaniad ja tunnistajauuringud olnud ulatuslikumad, mis on meile kasulik,” lisas Rebeca ajalehele.

See väljaanne sai rohkem kui 4500 meeldimist ja pälvis kohe teiste Šveitsi hädaabiteenistuste tähelepanu. Thussise ja Genfi tuletõrjeosakonnad kordasid algse foto paigutust esimesena. Ei läinud kaua, kui see levis teistesse Euroopa riikidesse, nagu Holland, Ungari ja Saksamaa.

Tetrise väljakutsest on saanud ülemaailmne nähtus ja see on jõudnud Aasia Singapuri ja Taiwani linnade hädaabimeeskondadesse. Selles väljakutses osalesid ka Mehhiko päästemeeskonnad. Uus-Meremaal kasutab politseiosakond viiruslaine ära, et vastata Twitteris peaaegu identsele fotole, mille ta 2018. aastal tootis.

Pidage meeles muid viiruslikke väljakutseid

Aeg-ajalt seisab Internet silmitsi väljakutsete ja mängudega. Juulis oli Twitteri ja Instagrami kasutajate seas moe väljakutse – mĂĽts, mis seisneb video tegemises, rebides jalaga pudelikorgi maha, ilma et seda maha pilluksite, pärast kehaga 360 ° pööret. Sarnasel moel on “sõrme silma väljakutse” levinud ka Interneti-kasutajate seas. Teine edukas mäng on 10-aastane väljakutse, kus tehakse ettepanek võrrelda praeguseid fotosid kĂĽmne aasta taguste rekorditega.

The Guardiani ja Facebooki kaudu

Mis on teie lemmik suhtlusvõrgustik? Arvamus TechTudo foorumi kohta.

Suhtlusvõrgustik, mida (peaaegu) kõik on kasutanud

Suhtlusvõrgustik, mida (peaaegu) kõik on kasutanud