The Pirate Bay'i ĂĽleslaadimiste arv on viimase aastaga kasvanud 50%

The Pirate Bay’i ĂĽleslaadimiste arv on viimase aastaga kasvanud 50%

2014. aasta alguseks jõudis eelmise aasta lõppbilanss ja The Pirate Bay puhul näib, et kogu saidi vastu võetud tegevus on kogukonna kasvu peatamiseks vähe teinud. Hinnanguliselt on 2013. aastal TPB-sse üles laaditud failide arv kasvanud umbes 50%.

Sait pidi oma domeeni mitu korda muutma ja detsembris oli ta sunnitud seda tegema sama nädala jooksul kaks korda ning Interneti-teenuse pakkujad blokeerivad seda jätkuvalt mitmes riigis. Aktsiate arv aga kasvab.

Torrent Freaki esitatud andmete kohaselt korraldab The Pirate Bay 2,8 miljonit erinevat tüüpi faili torrentit. Järgmine graafik näitab üleslaadimiste arvu arengut viimase paari aasta jooksul. Ajavahemikus november 2011 kuni 2013 suurenes üleslaadimiste arv peaaegu 100%:

Piraatide laht 2013

Videokategooria on jagamissaidil ülekaalukalt populaarseim, vastutades 54% allalaaditavatest failidest. Teisel kohal olid helifailid 17% -ga, järgnesid pornograafilise sisu, mängude ja tarkvaraga torrentid.

Piraatide laht 2013

Torrent Freak garanteerib, et detsembri alguse seisuga oli platvormil ligi 19 miljonit kasutajat, nende hulgas, kes sisu andsid, ja kasutajate seas, kes neid said.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi