contador gratis Saltar al contenido

The Sims 4 ülikoolielu: kõik, mida soovite teada

The Sims 4 ülikoolielu: kõik, mida soovite teada

The Simsi frantsiisi üks klassikalisemaid laiendusi on ülikooliteemaline. Esimene versioon ilmus The Sims 2-l ja sellest ajast peale on PC-simulatsioonimängude fännid alati lootnud, et ta ilmub uusimasse mängu. Õnneks ei võtnud The Sims 4 ülikoolielu kaua aega, et vabastati ning see tõi uudiseid oodatust kaugemale.

Et teaksite selle paketi kohta kõike ja otsustate, kas see väärib teie kollektsioonis kohta, oleme koostanud väga üksikasjaliku juhendi. Räägime kõigest, mida The Sims 4 Vida Universitria pakub, ja isegi mõningatest petmiskoodidest, mis võivad olla väga kasulikud. Vaata allpool!

The Sims 4 ülikoolielu

Nagu pakendi nimest selgub, keskendub The Sims 4 Vida Universitria mängus palju noorte täiskasvanud õpilaste elule. Võite valida ühe kahest Britechesteri maailmas pakutavast kolledžist, sõltuvalt sellest, millist õppesuunda soovite võtta.

Sellega on vaja minna klassi, teha oma projekte, teha katseid ja proovida teha isegi klassiväliseid tegevusi. Kõik selleks, et tagada edukas lõpetamine, mis toob teile töö saamisel kasumit.

Aga kuidas see töötab? Selgitame paremini iga ülikooli kohta, millised kursused neil on ja muid laienemise aspekte.

Ülikool

sims 4 valikut ülikoolilinnakus elamiseks

Alustuseks on kõige parem rääkida kahest kolledžist, mida pakub The Sims 4 Vida Universitria. Need on Britechesteri ülikool ja Foxbury instituut, mis pakuvad samu kursusi, kuid paistavad silma erinevates valdkondades.

See tähendab, et kui soovite bakalaureuse kraadi omandada konkreetses õppeprogrammis, peate valima eriti ülikooli. Kui see teid ei huvita, saate ühes neist normaalse taseme teha.

Britechesteri ülikool

See on väga traditsiooniline kolmanda taseme õppeasutus ja kõrgpunkt on kunstide ja humanitaarteadustega seotud kursus. Lisaks saab teie Sim liituda "Britechester Spirit Crew" -ga ja osaleda mängupäevadel.

Nii võite kohtuda uue Simiga, näidata oma uusi tantsukäike või propageerida kooli maskoti, draakoni uhkust. Kui soovite, võite lasta loovusel voolata ja veeta aega koos "Sociedade de Arte" -ga.

Lõpuks on võimalus osaleda ka "Aruteljate gildis", kui teile meeldib mõte seista silmitsi teiste õpilastega tulistes aruteludes. Uuringute vahel piisavalt.

Lõpetamise kursus: Bioloogia, arvutiteadus, majandus, füüsika, psühholoogia ja Vilania

Kraadiõppe programmid: Kunstiajalugu, kulinaaria, teater, kujutav kunst, ajalugu, kirjad ja kirjandus ning kommunikatsioon.

Foxbury Instituut

Foxbury instituut on palju kaasaegsem, sealhulgas ka ülikoolilinnaku struktuur. Huviliste jaoks on silmapaistev õppeprogramm üldiselt teaduse ja tehnoloogia valdkond.

Neile, kellele meeldib ülikooli lõbus osa, võite liituda "Foxbury Spirit Guys" -ga. Nendega saate kanda koolivärvilisi riideid, juua mahlatünnist, pidada mahlaga pingpongimeistrivõistlusi või joosta ilma riieteta.

Kui soovite, võite liituda robootika geeniga ja luua oma robot. Võite oma loomingu tuua isegi utiliidirobotite võistlusele ja võita auhindu, kui teil on kõigist parem.

Lõpetamine: Kunstiajalugu, kulinaaria, teater, kujutav kunst, ajalugu, kirjad ja kirjandus ning kommunikatsioon.

Eristusklass: Bioloogia, arvutiteadus, majandus, füüsika, psühholoogia ja Vilania.

Õpingute eest tasumine

sims 4 näpunäidet ülikoolielu kohta

Nagu päriselus, ei pruugi ülikooli minek olla kõige odavam asi maailmas. Tegelikult vajavad mõlemad koolid häid investeeringuid, seetõttu on parem enne lahkumist väga hästi valmistuda, sest soovite lõpetada.

The Sims 4 Vida Universitria puhul on lisaks vajadustepõhistele stipendiumitele saadaval ka palju stipendiume ja stipendiume akadeemiliste ja sportlike annetega üliõpilastele. Isegi kui teie Sim on oma tööelu alustanud ja soovib õpinguid jätkata, võib ta saada näiteks karjääristipendiumi.

Saate teada saada, millised kotid on saadaval mängu kõigi arvutite kaudu. Üldiselt on heade hinnete või hea sportliku võimekuse omandamine väga kasulik.

Väärib märkimist, et ka teie Simidel on võimalus õppelaenu võtta. Sel moel saavad nad oma hariduse eest maksta, kuid pärast kooli lõpetamist hakkavad maksed vähenema.

Valmistage Simsi eluetapis ette kõigeks, seega võiks olla hea mõte saada osalise tööajaga töö või paluda vanematel eelnevalt raha kokku hoida. Mis iganes on teie mängustiili jaoks kõige mugavam.

Elab ülikoolilinnakus

Õnneks on kolledžil mitmeid võimalusi üliõpilastele elamiseks ülikoolilinnakus või ülikooliväliselt. Magamistoa kaunistamine, toakaaslastega aja veetmine või pingpongi mängimine on vaid mõned uued kogemused, mida teie Sim saab nautida.

Ülikooliümbruses saate õppetoolid korraldada elutoas või osaleda klassidejärgses tegevuses koos jalgpalli ja elektroonilise spordi meeskondadega. Need on vaid mõned näited, sest see koht on palju vaja teha.

Lihtsalt ärge laske kõigil tähelepanu kõrvale juhtivatel tundidel, eksamitel ja esitlustel unustada. Võite isegi stipendiumi kaotada, kui teie hinded hakkavad langema, seega ei tohi teenistusest loobuda.

Me tagame, et see rõõm ja vastutus tasakaalu leidmine loob palju naljakaid olukordi. Ideaalne neile, kellele meeldib ekraanipilte teha või mänge salvestada.

Uus karjäär

Eduka karjääri saavutamiseks õpingutele keskendunud laienemisega pole üllatav, et on lisandunud uus eriala. Seekord on meil vähemalt kolm uut ametit.

Nad on karjäär hariduse, õiguse ja inseneri valdkonnas. Miski pole täiuslikum kui klassikaline elukutse, mille peale mõtleme, kui keegi on ülikoolis, eks ?!

Uued asjad, riided ja juuksed

parim simsi laiendamine

Teie Simsile on saadaval ka palju uusi esemeid, mööblit, rõivaid, juukseid ja aksessuaare. Need on väga mitmekesised asjad, kuid paljud keskenduvad lõpuks paketi enda ülikooliteemadele.

Üks lahedamaid uusi funktsioone on jalgratas, mille abil saate ülikoolilinnas hõlpsalt ringi liikuda. Kuna me pole The Sims 4-s teist tüüpi transporti näinud, on see suurepärane lisa;

The Sims 4 Vida Universitria petmise kood

Pettuste koodid on Simsi frantsiisi mängudes alati saadaval. Need aitavad teil lisaraha saada või muudavad mängud muul viisil tasuta.

The Sims 4 Vida Universitria puhul on laiendamiseks petlik kood. See aitab teil raskuste ilmnemisel sellele DLC-le lisatud väikeste elementidega.

Pettuse kasutamise alustamiseks vajutage samaaegselt klahve "Ctrl", "Shift" ja "C". See avab välja pettekoodi sisestamiseks. Alustuseks sisestage "testingcheats true" ja vajutage sisestusklahvi, et kogu järgnev kood toimiks õigesti.

Kopeerige ja kleepige need kõik lihtsalt ja vajutage sisestusklahvi, mida soovite kasutada. Väärib märkimist, et pettused desaktiveeritakse mängu sulgemisel, kuid pettused, mis teevad Simsi elus püsivaid muudatusi, jäävad siiski alles.

1. Saate bakalaureuse kraadi

Nagu näete, pole tudengielu The Sims 4 Vida ülikoolis üldse lihtne. Seetõttu mõistame, kui soovite lõputunnistuse saamiseks oma õpinguid sujuvamaks muuta, et saada petmiskood. Igal kursusel on oma kood, seega vali sobiv:

 • Hankige Britechesteri kunstiajaloo diplom: Traits.Equip_Trait trait_University_ArtHistoryDegreeBA
 • Hankige Britechesteri kunstiajaloo diplom koos spetsiaalsega: Traits.Equip_Trait trait_University_ArtHistoryDegreeBAHonors
 • Hankige Foxbury kunstiajaloo diplom: Traits.Equip_Trait trait_University_ArtHistoryDegreeBS
 • Hankige Foxbury kunstiajaloo diplom koos spetsiaalsega: Traits.Equip_Trait trait_University_ArtHistoryDegreeBSHonors
 • Hankige bioloogia Britechesteri kraad:Traits.Equip_Trait trait_University_BiologyDegreeBA
 • Nad said bioloogia Britechesteri diplomi erinevusega: Traits.Equip_Trait trait_University_BiologyDegreeBAHonors
 • Hankige Foxbury bioloogia kraad: Traits.Equip_Trait trait_University_BiologyDegreeBS
 • Nad on omandanud Foxbury bioloogia diplomi, milleks on: Traits.Equip_Trait trait_University_BiologyDegreeBAHonors
 • Hankige Britechesteri kommunikatsiooni diplom: Traits.Equip_Trait trait_University_CommunicationsDegreeBA
 • Hankige Britechesteri kommunikatsiooni diplom spetsiaalsega: Nature.Equip_Trait iseloomujoon_ülikool_kommunikatsioonDegreeBAHonors
 • Nad said Foxbury teatise diplomi: Traits.Equip_Trait trait_University_CommunicationsDegreeBS
 • Nad omandasid Foxbury kommunikatsiooni diplomi, millel on eriline: Nature.Equip_Trait iseloomujoon_ülikool_kommunikatsioonDegreeBSHonors
 • Hankige Britechesteri arvutiteaduse diplom: Traits.Equip_Trait trait_University_ComputerScienceDegreeBA
 • Hankige Britechesteri arvutiteaduse diplom koos spetsiaalsega: Traits.Equip_Trait trait_University_ComputerScienceDegreeBAHonors
 • Hankige Foxbury arvutiteaduse diplom: Traits.Equip_Trait trait_University_ComputerScienceDegreeBS
 • Nad omandasid Foxbury arvutiteaduse diplomi järgmiste erinevustega: Traits.Equip_Trait trait_University_ComputerScienceDegreeBSHonors
 • Britechesteri kulinaarse kunsti kraad: Traits.Equip_Trait trait_University_CulinaryArtsDegreeBA
 • Britechesterilt pälvisid kulinaarse kunsti tiitli erinevused: Traits.Equip_Trait trait_University_CulinaryArtsDegreeBAHonors
 • Foxbury kulinaariakunst teenib kraadi: Traits.Equip_Trait trait_University_CulinaryArtsDegreeBS
 • Nad said Foxbury kulinaarse kunsti diplomi erinevusega: Traits.Equip_Trait trait_University_CulinaryArtsDegreeBSHonors
 • Diplom draamas Britechesteris: Traits.Equip_Trait trait_University_DramaDegreeBA
 • Nad said Britechesteri draamadiplomi erinevusega: Traits.Equip_Trait trait_University_DramaDegreeBAHonors
 • Nad said Foxbury draama diplomi: Traits.Equip_Trait trait_University_DramaDegreeBS
 • Nad saavad Foxbury draama diplomi spetsiaalsega: Traits.Equip_Trait trait_University_DramaDegreeBSHonors
 • Hankige Britechesteri majanduse kraad: Traits.Equip_Trait trait_University_EconomicsDegreeBA
 • Nad said Britechesteri majanduse diplomi erinevustega: Traits.Equip_Trait iseloomujoon_University_EconomicsDegreeBAHonors
 • Hankige Foxbury kraad majanduses: Traits.Equip_Trait iseloomujoon_University_EconomicsDegreeBS
 • Nad on omandanud Foxbury kraadiga majanduse erinevuse: Traits.Equip_Trait iseloomujoon_University_EconomicsDegreeBSHonors
 • Britechesteri kaunite kunstide kraad: Traits.Equip_Trait trait_University_FineArtDegreeBA
 • Nad said Britechesteri kaunite kunstide diplomi erinevusega: Traits.Equip_Trait trait_University_FineArtDegreeBAHonors
 • Nad said Foxbury Fine Arts tiitli: Traits.Equip_Trait trait_University_FineArtDegreeBS
 • Nad said Foxbury Fine Arts tiitli erinevusega: Traits.Equip_Trait iseloomujoon_University_FineArtDegreeBSHonors
 • Hankige Britechesteri ajaloo diplom: Traits.Equip_Trait trait_University_HistoryDegreeBA
 • Nad said Britechesteri ajaloo diplomi erinevuse poolest: Traits.Equip_Trait trait_University_HistoryDegreeBAHonors
 • Nad said Foxbury ajaloo diplomi: Traits.Equip_Trait trait_University_HistoryDegreeBS
 • Nad said Foxbury ajaloo diplomi erinevustega: Traits.Equip_Trait trait_University_HistoryDegreeBSHonors
 • Nad said Britechesteri keele ja kirjanduse diplomi: Traits.Equip_Trait iseloomujoon_University_LanguageAndLiteratureDegreeBA
 • Nad said Britechesteri keele ja kirjanduse diplomi erinevustega: Traits.Equip_Trait iseloomujoon_University_LanguageAndLiteratureDegreeBAHonors
 • Nad said Foxbury keele ja kirjanduse diplomi: Traits.Equip_Trait iseloomujoon_University_LanguageAndLiteratureDegreeBS
 • Nad said Foxbury keele ja kirjanduse diplomi erinevustega: Traits.Equip_Trait iseloomujoon_University_LanguageAndLiteratureDegreeBSHonors
 • Hankige Britechesteri füüsika kraad: Traits.Equip_Trait trait_University_PhysicsDegreeBA
 • Hankige erinevusega Britechesteri füüsika kraad: Traits.Equip_Trait trait_University_PhysicsDegreeBAHonors
 • Hankige Foxbury füüsika kraad: Traits.Equip_Trait trait_University_PhysicsDegreeBS
 • Nad said Foxbury füüsika kraadi järgmiselt: Traits.Equip_Trait trait_University_PhysicsDegreeBSHonors
 • Hankige Britechesteri psühholoogiakraad: Traits.Equip_Trait trait_University_PsychologyDegreeBA
 • Nad said Britechesteri psühholoogia kraadi järgmises erinevuses:
 • Nad on omandanud Foxbury psühholoogia kraadi: Traits.Equip_Trait trait_University_PsychologyDegreeBS
 • Nad said Foxbury psühholoogia diplomi järgmiste erinevustega: Traits.Equip_Trait trait_University_PsychologyDegreeBSHonors
 • Hankige Vilechester Vilania diplom: Traits.Equip_Trait trait_University_VillainyDegreeBA
 • Nad said Vilanialt Vilechesteri diplomi erinevusega: Traits.Equip_Trait trait_University_VillainyDegreeBAHonors
 • Nad said Foxbury käest Vilania diplomi: Traits.Equip_Trait trait_University_VillainyDegreeBS
 • Nad said Foxbury käest Vilania diplomi järgmiste erinevustega: Traits.Equip_Trait omadus_University_VillainyDegreeBSHonors

2. Karjääri edendamine

sims 4 ülikoolilinnaku elu

Kui te ei soovi uues laienduskarjääris kulutada palju aega soovitud reklaamikampaaniate proovimisele, võite kasutada mõnda petmiskoodi. See kehtib uute tavapärase karjääri ja osalise tööajaga töökohtade kohta, mis on lisatud õpilastele.

 • Hariduse karjääri kõrgeim tase: Karjäär. Parandada haridust
 • Asuge õiguskarjääris üles: Karjäär. Edendamistehnika
 • Tase insenerikarjääris: Karjäär. Edendada seadust
 • Tase jalgpallimeeskonna vabatahtliku karjääris: careers.promoteerida karjääri_vabatahtlik_SoccerTeam
 • Tase e-spordi vabatahtliku karjääris: karjäär.kasutab karjääri_vabatahtlikke_E-sport

3. Parandada oskusi

Ootuspäraselt on The Sims 4 ülikoolielus ka uusi oskusi. Need on "Robtica" ja "Teadusuuringud ja arutelu", mis võimaldab seda tõsta 10. tasemele.

Kui te ei soovi seda käsitsi teha, kasutage lihtsalt petmise koodi. Sisestage oma mängu allpool olev kood, asendades ainult meie loetletud numbrid [1-10] tasemete arvuga, mille soovite jätta vastava oskuse jaoks.

 • Suurendage robotite oskuste taset: Stats.Set_Skill_Level Major_Robotics [1-10]
 • Suurendage teadusuuringute taset ja arutage oskusi: Stats.set_Skill_level Major_ResearchDebate [1-10]

Kas teile meeldivad näpunäited?

Kas kasutasite meie näpunäidet, et saada lisateavet The Sims 4 Vida Universitria kohta? Ärge unustage jätta oma kommentaarid, et öelda meile, mida arvate ja kui teile laienemispakett meeldib.

Kui tunnete, et The Sims on loovam, tutvuge kindlasti tööriistadega, mida soovitame luua oma mängu jaoks!