ThinkPad X1 Carbon ja X1 Yoga: Portugalis on nüüd saadaval Lenovo uued märkmikud

8. põlvkonna ThinkPad X1 Carbon ja 5. põlvkonna ThinkPad X1 Yoga märkmikke saab nüüd osta Lenovo ametlikult veebisaidilt. Hinnad alates 1549 eurost on ThinkPad X1 Carbon juhtidele mõeldud sülearvuti. See seade kaalub veidi üle 1 kg, integreerib 400 niti heledusega FHD-ekraani ja Dolby Atmose helisüsteemi.

Mis puutub akusse, siis ettevõte garanteerib kuni 18-tunnise autonoomia ning tal on ka kiire käivitamise funktsioonide süsteem, mis võimaldab sekundiga ooterežiimist Interneti-sirvimiseks üle minna.

Viies põlvkond ThinkPad X1 Yoga on sülearvuti ja tahvelarvuti „hübriid” 360º hinge kaudu. See mudel on kallim kui ThinkPad X1 Carbon, saadaval alates 1719 eurost.

Kaaluga 1,35 kg sisaldab see 14-tollist FHD-ekraani, millel on 400 nitti heledust, sama helisüsteem ja aku kasutusaeg nagu ThinkPad X1 Carbon. Tähelepanuväärsed on ka kaks välguporti, kaks USB 3.1 A-tüüpi sisendit ja HDMI-väljund.

Mõlemat mudelit hõlmavad Lenovo ThinkShieldi kaubamärgiga kĂĽberturvalahendused. See sĂĽsteem võimaldab näiteks, et mõlemad ThinkPad X1 sĂĽlearvutid võivad sisaldada ThinkPad PrivacyGuard’i, mis kaitseb ekraani uudishimulike silmade eest.

Aprilli alguses teatas Lenovo mänguturul uuest panusest, märkmikutest Legi 7i ja 5i. Hiljuti on uued kuulujutud paljastanud ettevõtte esimese mängijatele mõeldud nutitelefoni ilmumise ettevõtte Legion liinile.