contadores estadisticas Saltar al contenido

ThinkPad X1 Carbon ja X1 Yoga: Portugalis on nüüd saadaval Lenovo uued sülearvutid – seadmed

8. põlvkonna ThinkPad X1 Carboni sülearvutit ja 5. põlvkonna ThinkPad X1 joogat saab nüüd osta Lenovo ametlikul veebisaidil. Hinnad algavad 1549 eurost, ThinkPad X1 Carbon on juhtivtöötajatele mõeldud sülearvuti. See seade kaalub üle 1 kg, integreeritud 400 niti heledusega FHD-ekraan ja helisüsteem Dolby Atmos.

Akude osas garanteerib ettevõte kuni 18-tunnise autonoomsuse ja omab ka kiire käivitamise funktsioonisüsteemi, mis võimaldab ootere?iimilt Interneti-sirvimisele üle minna sekundiga.

ThinkPad X1 jooga 5. on 360 hingede kaudu tootnud sülearvuti ja tahvelarvuti vahel hübriidi. See mudel on kallim kui ThinkPad X1 Carbon, mis on saadaval hinnaga 1,719 eurot.

1,35 kg kaaluga sisaldab see seade lisaks samale helisüsteemile ja sama aku tööajaga nagu ThinkPad X1 Carbon 14-tollist FHD-ekraani, mille heledus on 400 niti. Samuti väärib märkimist kaks Thunderbolt porti, kaks USB tüüpi 3.1 A porti ja HDMI väljund.

Mõlemat mudelit kaitsevad Lenovo ThinkShield kaubamärgiga küberturbelahendused. See süsteem võimaldab näiteks, et kahel ThinkPad X1 sülearvutil võiks olla ThinkPad PrivacyGuard, mis kaitseb ekraani silmade eest.

Aprilli alguses teatas Lenovo hasartmänguturul uutest panustest, sülearvutitele Legi 7i ja 5i. Hiljuti on uued kuulujutud paljastanud ettevõtte esimese nutitelefoni ilmumise mängijatele ettevõtte Legioni ridadesse.