contador gratis Saltar al contenido

Thinkpad X1 klapp sülearvuti kokkupandava ekraaniga Lenovo

Thinkpad X1 klapp sülearvuti kokkupandava ekraaniga Lenovo

Teoreetiliselt saab iga märkmiku kokku voltida, kuid mitte nii. Lenovo avas just Thinkpad X1 Foldiga uue mõõtme; kohtuge mudeliga

A Lenovo teatas, kell CES 2020, on teie panus segmendis, mille saab sülearvutiga kokku voltida Thinkpad X1 klapp. See on arvutimudeli "2 ühes" areng, mida me juba teame – sülearvutid ja hübriidtabletid -, kuid 13,3-tollise OLED-ekraaniga, mille saab kokku keerata pooleks ja ilma sisseehitatud füüsilise klaviatuurita.

Portreekuvar koos Thinkpad X1 volditud virtuaalse klaviatuuriga (taasesitus: Lenovo)Portreekuvar koos Thinkpad X1 volditud virtuaalse klaviatuuriga (taasesitus: Lenovo)

Eelmine aasta testversioon toote (seni ilma ametliku nimeta) on saatnud Lenovo võõrale sõidukile testimiseks, aga alles nüüd on meil CES 2020 ametlik teadaanne Thinkpad X1 klapp. Sellest ajast alates on visuaalis, riistvaras ja sellest tulenevalt jõudluses pisut muudatusi.

A LG ekraan kaubamärgi ekraanitootjana koostöös Lenovo tootja enda poolt klassifitseeritud kui "4-aastane koostöö". seda X1 käivitage kiip tehnoloogiaga, kuni selleni kutsutakse Inteli hübriidLisaks 8 GB muutmälule ja 256 GB põhiversiooni salvestusruumile on seal ka 1 TB.

Pöörake utiliit Thinkpad X1 korda

Kurioosne (ja tahvelarvutite puhul suur erinevus), et Thinkpad X1 klapp kaasas a Bluetooth-klaviatuur, ei ole see justkui ekraanile sunnitud kirjutama, vaid võite aktiveerida ka funktsiooni, mis jagab selle kaheks osaks, kui soovite seda tippimiseks kasutada. See muudab selle kättesaadavaks nii neile, kes soovivad seda kasutada näiteks kodus töölauaks, kui ka neile, kes soovivad seda käsitleda ainult tahvelarvutina, ükskõik kus nad ka ei viibiks.

Liikuvuse osas on see suur edasiminek, sest kuigi see on suletud, näeb see välja nagu raamat. Ekraan ise võib olla klaviatuuri tugi või võite selle paigutada ka rõhtpaigutusrežiimi (tagaküljele kinnitatud mini tugi) ja hoida klaviatuuri laua peal. Või isegi valige see vertikaalses režiimis koos toega. Põhimõtteliselt neli seadet seaded mõne sekundi pärast.

Thinkpad X1 Fold käivitab korraga kaks programmi (Esita: Lenovo)Thinkpad X1 Fold käivitab korraga kaks programmi (Esita: Lenovo)

Teine funktsioon, mis on tavaline teistes volditava ekraaniga seadmetes, on täpselt tühimik, mis jääb ekraanide kokkuklapimisel, mis ilmneb enamikul konkureerivatel nutitelefonidel. Lahendus on täpselt klaviatuuri lisamine, mis täidab selle millimeetri ruumi ja annab sülearvutile "ainulaadse osa" viimistluse.

Selle ainulaadse välimusega kaasneb ka armeeritud alumiiniumi tehnoloogia, vastavalt Lenovo, mis tagab parema kasutusiga. Seal on nii palju versioone 4G ja 5G, mis aitab ka liikuvusprobleemidega neil, kes kasutavad seda ükskõik millistes seadetes.

Praegu on sülearvuti varustatud Windows 10 Pro, mis teoreetiliselt pole täielikult puudutage sõbralikult nagu Windows 10X, et OS-i versioon on loodud ise Microsoft olema sajaprotsendiliselt ühilduv mitme ekraaniga seadmega. Versioon koos Windows 10X kuulutas välja Lenovo, kuid see tuleb alles pärast traditsioonilist versiooni.

Lenovo Thinkpad X1 klappHorisontaalrežiimis koos traadita klaviatuuriga (Announcement, Intel)

Muide, meil pole sülearvutile veel konkreetset kuupäeva, kuid on olemas hinnangud ja lõplikud hinnad: versioonid koos 256 GB maksab 2499 dollarit (või umbes R 10,1 tuhat dollarit) ja saabuvad hiljem sel aastal. Mõelge sellele Volditud galaktika vahemikus 2000 dollarit, hind X1 voltimine see pole liiga üllatav.

Nagu Thinkpad X1 klapp? Jäta oma arvamus kommentaaridesse!

Allikas: Engadget, Lenovo, Verge;