TikTok on USA-s juba laialdasemalt kasutatav kui Instagram, Twitter või Snapchat. Päeva keskmine oli 41 minutit

Kuigi TikTok on juba mõnda aega olnud USA valitsuse intensiivse kontrolli all ja on isegi selle võimaliku keelustamise laua all, kasvab selle populaarsus Ameerika Ühendriikides jätkuvalt. Coweni viimastest andmetest selgub, et ameeriklased veedavad populaarsele rakendusele ByteDance rohkem aega kui Instagramis.

2020. aasta teises kvartalis veetsid kasutajad TikTokis keskmiselt 41 minutit päevas. Instagramis on päeva keskmine aeg 31 minutit. Business Insideri esitatud andmed näitavad, et kasutajad veedavad iga päev 29 minutit Twitteris ja 27 minutit Snapchatis. Facebook jääb seevastu rakenduseks, kus internetikasutajad veedavad kõige rohkem aega, kokku 45 minutit päevas.

Keskmine sotsiaalvõrgustikes veedetud aeg 2020. aasta teises kvartalis

krediit: Cowen

„Data-title =” Keskmine sotsiaalvõrgustikes veedetud aeg 2020. aasta teises kvartalis – TikTok on USA-s juba kasutusel rohkem kui Instagram, Twitter või Snapchat. Päeva keskmine on 41 minutit – SAPO Tech ”> Keskmine sotsiaalvõrgustikes veedetud aeg 2020. aasta teises kvartalis krediit: Cowen

Tuleb meeles pidada, et Sensor Toweri hiljutise analüüsi kohaselt oli TikTok juunis kogu maailmas kõige enam installitud rakendus, registreerides mõlemas digitaalkaupluses kokku üle 87 miljoni allalaadimise. Google ja Apple.

Parim rakendus, millel on rahvusvaheliselt kõige rohkem allalaadimisi

krediit: Sensor Tower

„Data-title =” Populaarseim rakendus, kus on rohkem rahvusvahelisi allalaadimisi – TikTok on USA-s juba praegu laialdasemalt kasutatav kui Instagram, Twitter või Snapchat. Päeva keskmine on 41 minutit – SAPO Tech ”> Parim rakendus, millel on rahvusvaheliselt kõige rohkem allalaadimisi krediit: Sensor Tower

Konsultant tõi välja, et väärtus näitab 52,7% kasvu võrreldes 2019. aasta juuniga. Kuid see arv on väiksem kui selle aasta mais registreeritud enam kui 111,9 miljonit allalaadimist.

Suurima installimiste arvuga riigi poodiumikohta juhib India, kus on 18,8% kõigist allalaaditutest. Vaatamata oma populaarsusele riigis otsustas India valitsus hiljuti selle keelustada, samuti 58 Hiina rakendust, mida peetakse ohuks riigi terviklikkusele ja turvalisusele. Ameerika Ăśhendriigid seevastu on kõige allalaaditavate riikide hulgas kõige teisel kohal – 8,7% kogu installatsioonist on registreeritud rahvusvaheliselt.

Parim rakendus, mis teenib kõige rohkem

krediit: Sensor Tower

„Data-title =” Kõige rohkem teenivad rakendused – TikTok on USA-s juba kasutusel rohkem kui Instagram, Twitter või Snapchat. Päeva keskmine on 41 minutit – SAPO Tech ”> Parim rakendus, mis teenib kõige rohkem krediit: Sensor Tower

TikTok on jälle juhtpositsioonil rakenduste osas, mis teenisid tulu kõige paremini, kusjuures kasutajad kulutasid juuni jooksul kokku üle 90,7 miljoni dollari. Konsultant selgitas, et umbes 89% taotlustest saadavast tulust tuli Hiinast, järgnesid USA, ainult 6%.