TikTok: vaadake parimaid näpunäiteid naljakate videorakenduste kasutamiseks

TikTokil, Androidi ja iPhone’i (iOS) video- ja häälerakendusel, on funktsioone, mis võivad kasutajate loomingut köitvamaks muuta. Suhtlusvõrgustikud võimaldavad teil teha kuulsustega duette, teha videotest GIF-e, “varastada” sõprade lugusid, sĂĽnkroonida heli täiuslikuks lugemiseks ja luua slaidiseanss animeerida galerii fotodega. Samuti on probleeme privaatsusega, näiteks võimalus jätta privaatne profiil.

TikTok tõusis 2018. aastal esiletõstmisele, kogudes häälevideoid ja inimesi, kes laulsid või lõid naljakaid visandeid ja koreograafiat, tabades miljard allalaadimist. Rakendus ilmus 2019. aasta teises kvartalis maailma enim allalaaditud programmide nimekirjas neljandale kohale, olles App Store’is teisel kohal, jäädes ainult YouTube’i taha. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad algajatel kasutajatel TikToki atraktiivseid funktsioone ära kasutada, et videoid loovamaks ja lõbusamaks muuta.

Kuidas jagada TikToki videoid Instagramis

Ăśks 12-st nõuandest aitab uutel TikToki kasutajatel postitusi tundlikumaks muuta – Foto: Disclosure / TikTok

Nõuanded võivad aidata uutel TikToki kasutajatel postitusi tundlikumaks muuta – Foto: avalikustamine / TikTok

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Hoidke oma konto privaatsena

2/12 Privaatse profiili lahkumine TikTokis – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Isikliku profiili jätmine TikTokis – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Nii nagu Instagramis ja teistes suhtlusvõrgustikes, on ka TikToki profiil võimalik privaatseks jätta, nii et teie videotele ja meeldimistele pääsevad juurde ainult teie heaks kiidetud jälgijad, tagades konto suurema privaatsuse. TikToki profiili privaatseks muutmiseks avage oma profiil, puudutage ekraani ülaosas kolme väikest punkti valikut, valige „Privaatsus ja turvalisus” ning aktiveerige võti „Privaatne konto”.

2. Saada video galeriist

3/12 TikTok võimaldab videote avaldamist nutitelefoni galeriidest – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

TikTok võimaldab videote avaldamist nutitelefoni galeriidest – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

Peale rakenduses endas salvestatud videote võimaldab TikTok kasutajatel jagada suhtlusvõrgustikes galeriist pärit faile. Selleks puudutage lihtsalt uue postituse loomiseks ikooni „+”, valige nupp „Laadi ĂĽles” ja valige oma kogust video – mitme pildiga klipi loomiseks saate valida mitu videot. Pärast ĂĽleslaadimist saate muuta kestust, lisada lugusid, efekte ja filtreid nagu tavaliselt.

3. Looge oma fotodega slaidiseanss

4/12-st TikTokil on paigutus, mis on teie fotodega slaidiseansi tegemiseks valmis – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

TikTokil on fotodega slaidiseansi tegemiseks valmis paigutus – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

TikTok võimaldab teil oma fotodest videoid luua, ehitades a slaidiseanss meelelahutuslik. Valikute leidmiseks avage ikoon “+” ja valige hõivamisnupu all asuvas karussellis ĂĽksus “MV”. Kuvatakse saadaolevad paigutused, et saaksite valida kõige rohkem meeldiva. Seejärel märkige lihtsalt fotod galeriisse ja rakendus viib loometöö automaatselt lõpule. Animatsioonid ĂĽhendavad teie fotod loo taktiga, luues erineva ja kaasaegse esteetikaga animatsioone.

5/12 TikToki video kustutamine – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

TikToki videote kustutamine – Foto: Play / Rodrigo Fernandes

Kui postitate vale video või tunnete kõrini, saate selle hõlpsalt oma profiililt kustutada. Avage soovitud video, puudutage ekraani servas asuvat kolme väikest punkti ja valige „Kustuta“.

5. Looge videost GIF

TikTok võimaldab 6-st 12-st luua platvormil olevatest videotest GIF-faile ja neid sotsiaalmeedia kaudu saata – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

TikTok võimaldab teil platvormi videotest GIF-e luua ja sotsiaalmeedia kaudu saata – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

TikTok võimaldab teil muuta mis tahes video stseeni GIF-failiks, et seda postitada sotsiaalvõrgustike kaudu või galeriisse salvestada. Selleks puudutage jagamise noolt ja valige käsk „Jaga GIF-iga”. Seejärel valige lihtsalt soovitud platvorm ja rakendus saadab sisu automaatselt. Mõnes neist, näiteks näiteks WhatsAppis, on võimalik animatsiooni redigeerida, et teha GIF ainult kindla tsitaadiga.

7 12-st kasulikust TikToki taimerist videote filmimiseks ilma käteta – Foto: Play / Rodrigo Fernandes

TikToki taimer on kasulik videote salvestamiseks ilma käteta – Foto: Play / Rodrigo Fernandes

Taimer võimaldab teil videot salvestada, ilma et peaksite telefoni käes hoidma, kuna see peatab salvestamise seni, kuni soovite, kuni 15 sekundi jooksul. See funktsioon käivitab ka enne pildistamise alustamist loenduri. Aktiveerimiseks puudutage lihtsalt salvestusekraani menüüs nuppu „Taimer” ja valige soovitud aeg.

8/12 TikToki videod saate mõne sammuga telefonigaleriisse alla laadida – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

TikToki videod saate mõne sammuga telefonigaleriisse alla laadida – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

TikTokis salvestatud või avaldatud videoid saab hõlpsasti oma telefoni alla laadida. Lihtsalt avage soovitud video, puudutage jagamise noolt ja valige “Laadi video alla”. Fail salvestatakse automaatselt mällu. Tasub mainida, et salvestatud videol kuvatakse TikToki logo ja postituse autori kasutajanimi.

8. Kasutage teiste inimeste muusikat

9/12 TikTokist saate nautida sõprade kasutatavat muusikat, et saaksite oma videoid salvestada – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

TikTok võimaldab teil nautida muusikat, mida sõbrad kasutavad, et saaksite oma videoid salvestada – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Kui vaatate sõbra või kuulsuse videot ja soovite laulu kasutada oma väljaandes, puudutage lihtsalt ekraani allosas kuvatavat vinüülplaadi ikooni. Lehel kuvatakse kõik selle heliga salvestatud klipid ja saate salvestada ka oma, puudutades punast nuppu koos kaamera sümboliga.

9. SĂĽnkroonige muusika videoga

10/12 TikTok võimaldab teil täiusliku häälsõnumi loomiseks sĂĽnkroonida heli ja videot – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

TikTok võimaldab teil sĂĽnkroonida heli ja videot, et luua täiuslik kõne – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Ideaalse dubleerimise efekti saavutamiseks peab video dubleerimisel olema heli ja video hea sünkroniseerimine. lüpsiinja TikTokil on tööriist, mis aitab seda ülesannet täita. Pärast heli salvestamist ja valimist puudutage ülemises menüüs valikut „Trim“ ja kohandage meloodia videoga. Selleks lohistage lihtsalt liugureid, kuni jõuate soovitud punkti.

11/12 TikTok Duet võimaldab kasutajatel videoid koos isiksustega filmida – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

TikToki duetid võimaldavad kasutajatel videoid koos isiksustega filmida – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Videoid saate hõlpsalt luua, lauldes TikTokis koos sõprade või artistidega, ilma et peaksite originaalfaili alla laadima või kasutama välist rakendust. Selleks avage lihtsalt soovitud video, puudutage jagamise noolt ja valige suvand “Duett”. Edaspidi jagatakse ekraan pooleks ja saate salvestada oma laulu versiooni koos originaalväljaandega.

12 of 12 TikCode on vöötkood, mis tuvastab TikToki kasutajaprofiili – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

TikCode on vöötkood, mis tuvastab TikToki kasutajaprofiili – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

Igal TikToki kasutajal on oma konto tuvastamiseks TikCode, digitaalse vöötkoodi tĂĽĂĽp. Kasulik teie profiili kiireks jagamiseks ja teistel teie lehe leidmiseks koodi skannimisega. TikCode’i avamiseks minge oma profiilile ja puudutage paremas ĂĽlanurgas olevat QR-koodi ikooni. Samal lehel saate nende jälgimiseks skannida teiste kasutajate TikCode’i.

Kuidas teha WhatsAppi olekut rakendusega Vigo Video

Kuidas teha WhatsAppi olekut rakendusega Vigo Video