TikTok, WhatsApp ja Facebook on mõned jaanuaris enim alla laaditud rakendused | Rakendus

TikTok, WhatsApp ja Facebook on mõned jaanuaris enim alla laaditud rakendused | Rakendus

Konsultantide uuringu kohaselt on TikTok jaanuaris kogu maailmas kõige allalaaditud rakendus Anduritorn vabastati reedel (7). Kui lisada tulemusi Google Play poest ja App Store'ist, saadi lĂĽhikese videoga sotsiaalsest võrgustikust 104,7 miljonit installi – see näitaja tähendab 46% -list hĂĽpet seoses jaanuariga 2019. Brasiilia on teisel kohal nende riikide loendis, kes on sellel perioodil alla laadinud kõige rohkem TikToki, 10,4% kogu allalaadimistest. See riik on ainult India taga, kus on 34,4%.

TikTok, WhatsApp ja Facebook on mõned jaanuaris enim allalaaditud rakendused. Foto: Divulgao / SensorTowerTikTok, WhatsApp ja Facebook on mõned jaanuaris enim allalaaditud rakendused. Foto: Divulgao / SensorTower

TikTok, WhatsApp ja Facebook on mõned jaanuaris enim allalaaditud rakendused. Foto: Divulgao / SensorTower

Lisaks üldtulemuste juhtimisele on TikTok esikohal ka App Store'i ja Google Play poe kõige allalaaditud rakenduste loendis. Seda paremusjärjestust täiendavad nimed, mis on juba brasiillaste seas olemas, näiteks videotöötlustööriist Likee, sotsiaalvõrgustik Snapchat ja YouTube'i videorakendus.

Isikute nimekirjas paistavad aga silma kaks vähemtuntud tiitlit. Appi edetabeli tipus ilmunud Hiina videorakendus Kuaishou ja UC-brauser. Ka brauser hõivab kümnendat kohta, kuid rakenduste loendis, mida Google Play poe kasutajad kõige rohkem alla laadivad.

Väärib märkimist, et Tower Sensori klassifikatsioonis võetakse arvesse ainult unikaalsete installeerimiste arvu ega arvestata Google'i mänge ega rakendusi, mis on Android-telefonidele eelinstalleeritud. Vaadake allpool täielikku loetelu enamikust 2020. aasta jaanuaris kogu maailmas alla laaditud rakendustest.

Dark WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada

Dark WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada