contador gratis Saltar al contenido

TikTok, WhatsApp ja Facebook on ühed jaanuari kõige allalaaditumad rakendused

TikTok, WhatsApp ja Facebook on ühed jaanuari kõige allalaaditumad rakendused

Konsultantide uuringu kohaselt oli TikTok jaanuari jooksul kogu maailmas kõige alla laaditud rakendus Anduritorn ilmus reedel (7). Koos Google Play poe ja App Store’i tulemustega sai lühike video-suhtlusvõrgustik 104,7 miljonit installimist, mis on 46% -line hüpe võrreldes 2019. aasta jaanuariga. Brasiilia ilmus sellel perioodil TikToki kõige rohkem allalaaditavate riikide loendis teisel kohal. , 10,4% allalaaditutest. Riik on India järel teisel kohal, mis moodustab 34,4%.

1 ühes TikTok, WhatsApp ja Facebook on ühed jaanuari kõige alla laaditud rakendused – Foto: Disclosure / SensorTower

TikTok, WhatsApp ja Facebook on ühed jaanuari kõige allalaaditud rakendused – Foto: Disclosure / SensorTower

Lisaks üldtulemuste juhtimisele on TikTok ka esikohal App Store’i ja Google Play poe kõige allalaaditud rakenduste loendis. Seda edetabelit täiendavad brasiillaste seas juba olemasolevad nimed, nagu videotöötlustööriist Likee, suhtlusvõrgustik Snapchat ja YouTube’i videorakendus.

Individuaalses nimekirjas paistab aga silma kaks vähem tuntud pealkirja. Nii on Hiina videorakendus Kuaishou, mis ilmub App Store’i edetabelis kümnendal kohal, ja UC brauser. Brauser on samuti kümnendal kohal, kuid on Google Play poe kasutajate kõige alla laaditud rakenduste loendis.

Tasub mainida, et Sensor Toweri klassifikatsioonis võetakse arvesse ainult kordumatute installimiste arvu ja see ei arvesta Google’i mänge ega Android-telefonidesse eelinstallitud rakendusi. Vaadake allpool kõigi 2020. aasta jaanuaris ülemaailmselt alla laaditud rakenduste täielikku loendit.

Tume WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada

Tume WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada