TikToki laulud: 20 kõige populaarsemat laulu

TikToki laulud: 20 kõige populaarsemat laulu

Kuigi TikTokil töötab mitut tüüpi videoid, meelitavad muusikalid rohkem tähelepanu. Isegi sellepärast, et nad suutsid olla väga mitmekesised, omades laulu esitamisel koreograafiat, hääleõigust või väljakutseid. Kuid kas olete kunagi lakanud mõtlemast, millised TikToki laulud on kõige populaarsemad ja mida platvormil kasutatakse?

Sellest uudishimust ülesaamiseks oleme koostanud nimekirja viimase paari kuu edukamatest TikToki lugudest. Kes teab, võib-olla ei leia te isegi otse selle laulu nime, mida kuulsite ega tea, eks? Lisateavet leiate allolevast loendist!

1. Ilus tĂĽdruk

parimad laulud Tiktokilt

Meie esimene laul Pretty Girl nimekirjas, mille esitas laulja Maggie Lindemann. See ilmus 2017. aastal, kuid lõppes edukamalt Paul Gannoni remiksiga, mis katkes TikToki videos.

Üldiselt kasutatakse seda laialdaselt väljakutsetes, aga ka väga levinud muusikavideotes. Sellele lingile juurdepääsu kaudu saate seda täielikult kuulda.

2. Kokkusattumus

Kui Coincidance James Manzello mängima hakkas, näitasid kaks inimest tavaliselt TikTokis oma tantsuliigutusi. Korrates kogu selle laulu sõnu, mis ütlevad: "Vau, sa tõesti tead, kuidas tantsida".

Nii muusika kui ka video on väga lihtsad. Sellest sai lõpuks siiski üks populaarseimaid laule TikTokis.

3 Joomine ja ravimid

Võib-olla ei tea te tegelikult Drank & Drugs, kuid see on üks populaarsemaid TikToki laule tantsuvideotes. Selle valmistasid kaks Hollandi räppari: Lil Kleine ja Ronnie Flex.

Sellel laulul on algusest peale kodumaal palju tähelepanu olnud, kuid tänu sellele rakendusele võitis ta maailma.

4. Ăślimalt

See on tõesti järjekordne TikToki laul, mis vallutas platvormil tuhandeid videoid. Eesmärk on üsna lihtne, sest enamasti näeme, et inimesed teevad liigutusi ainult laulusõnade järgi.

Mõni inimene on oma videoid jõudnud enam kui 20 miljoni vaatamiseni, kasutades ainult torusid. Nagu näete ülaltoodud näites.

5. Peatamata

Sellel laulja Drake kuulsal laulul on ka TikToki videos väga lihtne eesmärk. Seda kuuldes ilmusid peegli ette üksteise kõrvale kaks inimest.

Sel ajal kui üks inimene video salvestab, tantsib teine ​​inimene nii, nagu nad tahavad. Keskel vahetavad inimesed kohti (ja isegi riideid) ning videoid salvestavad inimesed peavad nüüd tegema sama tantsu nagu varem.

6. Lalala

Y2K ja Bbno $ Lalala muusikat kajastavaid videoid võib olla keeruline kopeerida. Selles peate tegema oma kätega emotikonide sarja muusikaga sama kiirusega.

See ei pruugi olla liiga keeruline, kuid võite emotikonid kiiresti vahetada, kui peate emotikone kiiresti vahetama.

7. Ăśtle nii

Räppari Doja Kassi ütlus "Ütle nii" pole TikTokis mitte ainult üks populaarsemaid laule, vaid ka väljaspool rakendust üsna edukas. Seal ümber teevad inimesed tavaliselt lauluhelidega väga tüüpilist koreograafiat.

Tantsu käigud avastas TikToker Haley Sharp. Ta on oma muusika poolest nii kuulus, et osaleb isegi tema ametlikel videosalvestustel.

8. Kast

Roddy Ricchi laul The Box oli 2020. aastal suur hitt nii sees kui väljas TikTokis. Üldiselt üritab see, mida inimesed teevad, jäljendada mitmesuguseid heliefekte alates muusika algusest koos majapidamistarvetega.

Kõike muidugi naljakat ja lõbusat moodi. See on proovimist väärt, isegi kui see pole torude jaoks.

9. Loterii (värskendus)

Väljakutsuv koreograafia Lottery (Renegade) heliga lõi TikToker Jalaiah Harmoni paar kuud tagasi. Pärast seda on mitu näitlejat ja muusika proovinud seda rakenduses kasutada.

See on kindlasti juhtum, kus tants osutub huvitavamaks kui laul. See on ka hea viis meelitada rohkem inimesi ja saada uusi järgijaid.

10. Kannibalid

Cannibal Kesha muusika võis olla välja antud 2010. aastal, kuid see on jätkuvalt edukas. See kehtib eriti TikToki kohta, kus mõned vanad lood salvestatakse kogu aeg.

Üldiselt järgib TikToker Briana Hantschi loodud koreograafia laulusõnu väga tõetruult. Lahe tüüp, kes isegi Kesha on viimasel ajal TikTokis tantsinud.

11. Savage

Seda räppari Megan Thee Stallioni edu on kajastatud mitmes TikToki videos. Üldiselt on kõigil ülaltoodud videost pärit koreograafia.

Siin-seal on aga võimalik leida mitmeid variatsioone.

12. Dior

Veel üks TikToki laul, mida näeme Diori jaoks kõige rohkem Pop Smoke'i poolt. Neid ilmuvad mitmes erinevas stsenaariumis ja olukorras, näiteks tantsu, hääle edastamise ja muude lihtsate tegevuste jaoks.

Ainus sarnasus, mis ilmneb siis, kui TikTokers jäljendab toru keskel kasside heli.

13. Vibratsioon

Ehkki seda kasutatakse laialt naljakates või tantsivates videotes, ilmub Cookiee Kawaii „Vibe” muusika ka muudes kontekstides. Viimasel ajal on paljud TikTokerid kasutanud tünni, kui on vaja näidata näiteks seda, kuidas nad oma meiki teevad.

14. JOEMAMA

Joewaudi laul Joewaud on veel üks laul, mis ilmub paljudes erinevates kontekstides. Üldiselt leiate inimesi tantsimas paarikaupa oma häälega.

Ainult laul sai TikTokis nii populaarseks, et seda kasutati pigem kõige jaoks.

15. PsĂĽhho!

Nagu ülaltoodud näitest näete, on see üks TikToki laule, mille koreograafia järgib liikumiste jaoks tähti. Ehkki see pole eriti uuenduslik, on videot vaadata väga lõbus.

See kehtib eriti variatsioonide kohta, mida leiate teistelt TikToki kasutajatelt.

16. Ă„ra alusta kohe

Ärge käivitage mind nüüd kahe Lipe teise loo abil, mida te sageli rakenduse kasutamisel kuulate. Paljudele meeldib lauluga teha oma koreograafia.

Isegi nii leiate ĂĽhest videost teise palju variatsioone.

17. Pole ideed

Nagu mitut muud TikToki laulu, kasutatakse Don Toliveri lugu No Idea enamasti tantsuvideotes. Ăśldiselt keskendub koreograafia palju heli- ja lauluefektide kopeerimisele.

Näite leiate ülaltoodud videost!

18. Tantsiv ahv

Ülalolevas videos on meil väga hea näide Will Smithilt endalt, kuidas Dance Monkey muusikat kasutatakse. Ta astus väga lihtsa sammu, nagu tahaks ta pead seina vastu põrutada.

Need on põimitud kunstnike Auden Lincoln-Vogeli ja Nata Metlukhi animatsioonidega, et pakkuda laulu rütmile jahedamat kontrasti.

19. Lööge katusele Tha

Hoolimata mitmest tantsuvariandist, on lugu Hit Tha Roof lõpuks ometi rohkem hääletu. Hoiatame teid ainult, et TikTokis kõige sagedamini kasutataval versioonil on lõpuks rohkem heli, seega olge kõrvaklappide korral ettevaatlik.

20. Te ei saa seda puudutada

Meie nimekirja stiililiseks täiendamiseks on meil klassikaline Mc Hammeri U Can't Touch This. 1990ndatel nii edukas muusika võitis TikTokis taas fänne.

Nagu ülaltoodud videost näete, on tants väga lihtne. Sellegipoolest võib see olla vanadele ja uutele fännidele väga lõbus.

Kas teile meeldib TikToki muusika?

Kas kasutasite meie nimekirja, et teada saada, millised TikToki laulud on rakenduses kõige populaarsemad? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid, et anda meile teada, mida te ettepanekust arvate.

Viimane näpunäide kõigile, kes soovivad kasutada või kasvatada TikTokis, proovida tööriista Social Stim!

See võimaldab teil konfigureerida räsimärke vastavalt sisu loovale nišile. Seejärel leidke kasutaja ja suhelge sellega automaatselt, levitades meeldimisi teie profiili kaudu.

Niisiis, olete kasutaja sarnases nimekirjas. Sellega suurendate oma võimalusi saada uusi jälgijaid, kes on selle sisu vastu tõeliselt huvitatud ja huvitavad.

Kas soovite näha, kuidas Stim Social töötab? Klikkige nüüd lingil ja registreeruge 5-päevase GRTIS-testi nautimiseks platvormil!