TikToki parimad räsimärgid: kuidas leida rakenduses enimkasutatavaid silte

Parimate TikToki räsimärkide kasutamine väljaannetes on ĂĽks lĂĽhikese videovõrgustiku kuulsaks saamise näpunäiteid. Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduste kõige populaarsemad märgendid aitavad suurendada postituse katvust ning suurendada teie profiili vaatamiste ja meeldimiste arvu. Mõned rakendused, nagu Hashtag 4 meeldimist ja Parim populaarne hashtag, muudavad kasutajate jaoks ĂĽlesande lihtsamaks, teatades TikToki juurdekasvuga hashtagid vastavalt kategooriatele nagu asukoht, teema ja populaarsus.

LOE: Mitmes riigis on kuulsad rakendused keelatud; miks

Järgmises loendis on neli rakenduse valikut parimate TikToki hashtagide leidmiseks. Need on saadaval ainult Android-telefonide jaoks ja allpool saate kontrollida nende kõigi positiivseid ja negatiivseid punkte, et valida oma olukorrale parim.

1/5 Leia neli rakendust, mis loovad TikToki jaoks parimad räsimärgid – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Tutvuge nelja rakendusega, mis loovad TikToki jaoks parimad räsimärgid – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2 5-st 4-st meeldivast räsimärgist leiate oma riigi TikTokist enim kasutatud räsimärgid – Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

4 meeldimise räsimärgiga leiate TikTokist oma riigis enim kasutatud räsimärgid – Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

Rakendus Hashtag 4 meeldimist otsib kasutajariigis populaarseid ajasilte, mis aitavad teada saada, millist tüüpi videod on TikTokis praegu populaarsed. Lisaks ingliskeelsele paigutusele kuvab see rakendus räsimärgid vastavalt kasutaja valitud riigile, nii et sildid kuvatakse nii portugali kui ka inglise keeles. Välismaiseid räsimärke saate valida, kui soovite TikTokis jõuda välise publikuni ja muutuda videoplatvormil populaarsemaks.

Pärast Like Hashtag 4 allalaadimist puudutage lihtsalt nuppu “Start” ja kasutage soovitud riigi leidmiseks otsinguriba – pidage meeles, et peate kirjutama Brasiilia tähega “z”, kuna rakendus järgib ingliskeelset õigekirja. Järgmisel lehel kuvatakse populaarsete räsimärkide loend. Kõigi korraga kopeerimiseks valige lihtsalt roheline nupp “Kopeeri”. Kui soovite kasutada ainult mõnda silti, vajutage nuppu “Detailvaade” ja valige hashtagid, mille soovite lõikelauale kopeerida.

2. TikToki hashtagi generaator

3/5-st Sisestage TikToki hashtagi generaatorisse märksõnad ja leidke seotud populaarseid silte – Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

Sisestage TikToki hashtagi generaatorisse märksõna ja leidke seotud populaarseid silte – Foto: Reproductions / Fernanda Lutfi

Ainult inglise keeles saadaval olev TikToki rakendus Hashtag Generator genereerib hiina sotsiaalvõrgustikes kasutamiseks portugali keeles hashtagid. Rakenduse avakuval valige uute räsimärkide otsimiseks või genereerimiseks valik “TikToki hashtagide otsimine” või “TikToki hashtagide loomine”.

Seejärel tippige otsinguribale inglise või portugali keeles märksõnad, et saada vastava terminiga seotud märgendivalikute komplekt. Kui soovite neid kõiki korraga kopeerida, puudutage lihtsalt nuppu “Kopeeri”, et see telefoni lõikelauale salvestada.

3. Populaarseimad sildid – parimad populaarsed hashtagid

4/5-st leiate populaarseimate räsimärkidega populaarseimad sildid kogu maailmas – Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

Parimate populaarsete hashtagide abil leiate kogu maailmas populaarseimad sildid – Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

Erinevalt varasematest rakendustest on parimatel populaarsetel räsimärkidel liides portugali keeles, kuid räsimärke genereeritakse ainult inglise keeles. Intuitiivse kasutamise ja teistest parema kujunduse korral kuvatakse rakenduse avalehel loend, kus on räsimärkide erinevad kategooriad, näiteks: Kõige populaarsem; Loomad; Tehnoloogia; Toit; Reisimine jne

Videole kõige paremini sobiva kategooria valimisel suunab parimad populaarsed räsimärgid kasutajad teemaga seotud valikute loendisse. Samuti näitab uus ekraan, milliseid silte kasutatakse erinevates riikides kõige rohkem. Kõigi antud loendis olevate siltide kopeerimiseks vajutage lihtsalt nuppu “Kopeeri”. Ainult mõne räsimärgi valimiseks puudutage soovitud loendit, et avada leht, kuhu saate konkreetseid silte kopeerida.

5/5 Leia kategooria TikTok parimad ingliskeelsed räsimärgid räsimärkidest – Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

TikToki kategooria parimad ingliskeelsed hashtagid leiate Hashtagidest – Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

TikToki hashtagid on ingliskeelne küljendus ja genereerib silte ainult selles keeles, kuid intuitiivne ja kasutajasõbralik liides kompenseerib keelebarjääri. Rakenduse avalehel kuvatakse loend, milles on räsimärkide kategooriad, tähistatud ingliskeelsete nimede ja illustreeritud fotodega, mis aitavad aru saada.

Kui puudutate soovitud suvandit, kuvatakse sellel teemal rida räsimärke ja seejärel valige lihtsalt need, mida soovite kasutada. Erinevalt teistest kuvatavatest rakendustest pole TikToki hashtagidel oma nuppu siltide kopeerimiseks, kuid sama tulemuse saamiseks on vaja valida tekst Androidi natiivse „Kopeeri“ suvandiga.

Kuidas taastada fotosid ja videoid rakendusest Moto One Vision? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Kwai: kuidas kasutada sotsiaalseid võrgustikke WhatsAppi oleku videote tegemiseks

Kwai: kuidas kasutada sotsiaalseid võrgustikke WhatsAppi oleku videote tegemiseks