TikToki suurim kuulsus: 20 parimat

TikToki suurim kuulsus: 20 parimat

Üks asi, mis paljudel inimestel nüüd on, on karantiinist tingitud tüdimus. Võimalus vabastada teid sotsiaalsetes võrkudes videote vaatamisest ja vaatamise hõlbustamiseks valisime TikTokis suurima kuulsuse.

Kõigi nimede kontrollimiseks lugege läbi ja vaadake nende kõigi nimesid ja linke!

1. Maisa Silva

Esimene inimene meie nimekirjas on suur teismeliste staar Maisa Silva, kes on TikTokit juba pikka aega mänginud. Algselt kogus ta kuulsust mõne oma SBT-etenduse puhul, esitledes Bom Dia & Ciat alates 6. eluaastast, Sbado Animadot ja Domingo Animadot ning osaledes ka Slvio Santose programmis.

Praegu ilmub ta võrku jumestuse tegemisel, tantsimisel, mõne TõToki väljakutse tegemisel, oma vanade videote dubleerimise ja muu sees, kõik väga mitmekesise õhustikuga. Sellel on rohkem kui 4,5 miljonit jälgijat ja ligi 15 miljonit meeldimist. Lisateabe saamiseks järgige oma lehe linki.

Lisateave

2. Justin Bieber

Kõik teavad Justin Bieberit, kes sai väga kuulsaks pärast 2010. aastat, kui tõi välja rahvusvahelise hiti "Baby". Pärast palju poleemikat arreteeriti ta pärast mitmeid seadusega seotud probleeme, mis lõpuks sundisid teda täiskasvanuks saama ja isegi muusikastiili muutma.

Ta liitus TikTokiga, et reklaamida oma singlit "Yummy", mis julgustas oma fänne trendi saavutamiseks oma videotes muusikat kasutama. Keskendumine platvormile pole tema naisega lõbus tantsimine. Vaadake läbi lingi.

3. Selena Gomez

Veel üks kuulus laulja Selena Gomez, 27-aastane. Ta sai Instagramis väga kuulsaks, saades esimeseks kuulsuseks, kes jõudis sotsiaalvõrgustikes 100 miljoni jälgijani.

TikTokis on teie videod naljakatest ja lõbusatest tantsudest ning mõned komöödiavideod. Sellel on praegu rohkem kui 17 miljonit jälgijat ja platvormil ligi 30 miljonit kasutajat. Vaadake oma profiili siin klõpsates!

4. Pabllo Vittar

Brasiilia üks suurimaid koonuseid ja LGBT-tõmbureid, TikToki üks suuremaid kuulsusi Pabllo Vittar. Ta alustas oma karjääri kaante laulmisega ja sai kuulsaks, kui tegi albumi, mis paljastas tema kogemused kiusamise ja homofoobia all.

Muusika stiil on üsna mitmekesine, hõlmates teiste segude hulgas pophitte, elektroonilist forr ja arrocha. See teeb peamiselt komöödiavideoid, lisaks sündmuste teadaandeid, mõnda tantsu ja huulte sünkroonimist TikTokis, mida saate lingi kaudu kontrollida.

5. Renato Arago

Renato Arago ehk Didi Moc, meie riigi üks suuremaid komöödiakoonuseid. Ta töötas mitmes valdkonnas, lisaks oli ta mitme teise kõrval näitleja, häälnäitleja, stsenarist ja lavastaja. Kuulsaks sai ta siis, kui ta juhtis 1970. aastatel Os Trapalhesi sarja, kus ta mängis Didi.

Tema komöödiale järgnenud TikToki videovõrgus vaatamata sellele, et ta on 85-aastane (mis tõestab, et platvorm on mõeldud kellelegi!). Ta tegi karantiini ajal koos oma naisega mitu komöödiavideot. Kui soovite seda kohe näha, klõpsake linki.

TikTokis on Renato Arago suurim kuulsus

6. Ellen DeGeneres

Ameerika Ühendriikide kuulsaimate ja armastatumate saatejuhtide seas on Ellen DeGeneres suurepärane lesbiikoon, kes ühines võrguga. Tema huumor on rahvusvaheliselt kuulus ja nüüd, kes oskab inglise keelt, kuid elab siin, saab teda ka paremini tundma õppida.

Lisaks tegi ta võrgu jaoks komöödiavideoid, lisaks postitas TikTokist oma saatest paar nalja ja lõõgastushetke, mis võimaldasid tal olemasolevale publikule lähemale jõuda (ja seda laiendada). Praegu on tal rohkem kui 5 miljonit jälgijat ja 49 miljonit meeldimist. Minge lingi kaudu TikToki.

7. Anitta

Kui teile meeldib funk või pop, siis võiksite teada Anitta, keda teavad ka LGBT vaatajad. Ta alustas oma karjääri 2010. aastal, kui postitas YouTube'i katte ja sõlmis Warneriga lepingu 2012. aastal, vabastades loo "Show das Poderosas".

Nii nagu Instagramis, on ta platvormil üsna kuulus ja postitab huule-sünkrooniga videoid, kus ta tantsib, kus laulab ja isegi komöödiavideoid. Sellel on 2,4 miljonit jälgijat ja sama palju meeldimisi suurimal lühikesel videoplatvormil. Vaadake oma profiili lingi kaudu.

8. Terry meeskonnad

Terry Crews, keda tunti esmalt rolli eest filmis "Kõik vihkavad Chrisi" ja seejärel ühes parimas komöödiasarjas Brooklyn 99, on kindlasti üks naljakamaid näitlejaid ümber ja üks suurimaid kuulsusi TikTokis.

Oma publiku poolt väga armastatud ta liitus TikTokiga, kus ta tegi parimaid TikToki komöödiavideoid, tegi koos perega mõned suurimad väljakutsed, lauldes ja isegi tantsides. Sellel on praegu ligi 9 miljonit jälgijat ja rohkem kui 26 miljonit meeldimist. Klõpsake siin ja kontrollige!

9. Vennad Jonas

Läbi aegade üks suurimaid ja kuulsamaid poistebände, Jonas Brothers tegi oma nimed 2005. ja 2013. aastal, kui bänd puudus, ning naasis 2019. aastal sama kolme vokalistiga.

Nad andsid välja singli "What A Man Gotta Do", mis oli teadaanne nende uuest ajastust ja nende uuest saates (mis kahjuks katkestati koronaviiruse pandeemia tõttu). TikTokis teevad nad mitmeid komöödiavideoid, tantsivad, laulavad ja näitavad lavataguseid. Neil on 5,6 miljonit jälgijat ja 40,2 miljonit meeldimist. Selle nägemiseks järgige linki.

10. Marcos Mion

Igaüks, kes jälgib avatud reaalsuse telesaadet, täpsemalt "A Fazenda", võib teada saada Marcos Mionist, koomikust, kes alustas oma karjääri 2000. aastate alguses MTV-s. Alates 2010. aastast on keskendutud kõige erinevamatele tõsielusaadete esitlustele.

TikTokis teeb ta videoid koos laste ja perega. palju huumorit ja palju tantsu, olgu siis üksi, laste või isegi koeraga. Läbinud 400 tuhat jälgijat ja jõudnud ligi 900 tuhande meeldimiseni. Kui olete huvitatud oma postituse kontrollimisest, klõpsake lihtsalt linki.

TikToki suurim kuulsus Marcos Mion

11. Ludmilla

Teine kuulus Brasiilia laulja Ludmilla osales peamiselt pop-, R&B- ja funk-meloodiažanrites. Tema kuulsus sai alguse YouTube'is lauluga "Fala Mal de Mim" nime all "MC Beyonc", millest ta pidi lõpuks loobuma. Tema edu tuli tõesti 2013. aastal, kui ta sõlmis Warneriga.

Ta on postitanud mitu komöödiavideot, mõned seotud meie praeguse olukorraga koroonaviirusega tegelemisel, lisaks videod, kus ta tantsib ja laulab. Sellel on rohkem kui 1 miljon jälgijat ja 1,5 miljonit meeldimist. Oma TikToki nägemiseks klõpsake linki.

12. Juliana Paes

Tuntud Brasiilia näitlejanna ja saatejuht Juliana Paes, üks TikToki suurimaid kuulsusi, kes oli tuntud oma algusaegade mitmekesiste rollide kaudu seebiooperites, algas 2000. aastal. Ta osales isegi seebiooperites nagu "Caminho das ndias" ja "A Fora do" Tahaks peale Antarktika plakatitüdruku.

Sellel on väga ilus postitus Instagramis ja liitusin hiljuti TikTokiga, kasutades rakendusefekte, et oma populaarsust seal veelgi suurendada. Sellel on rohkem kui 300 tuhat jälgijat ja rohkem kui 250 tuhat meeldimist. Oma profiili kontrollimiseks järgige seda lihtsalt siin.

13. Kalju

Kes ei tea Dwayne "The Rock" Johnsonit, kes on kuulus oma välimuse, mineviku ja professionaalselt jalgpalli mängimise poolest? Ta on TikTokis üks kenamaid isiksusi, paljude fännidega.

Talle meeldib mängida mänge, osaleda väljakutsetel, tantsida, naljakaid videoid postitada ja isegi oma elust mõnda osa võrku postitada. Tal on TikTokis rohkem kui 20 miljonit jälgijat ja 100 miljonit meeldimist. Vaadake teda lingi kaudu.

14. Will Smith

Kuulus näitleja ja koomik Will Smith kandideeris lisaks viiele Grammy auhinnale ka viiele Kuldgloobusele ja kahele armile. Kuulsuse saavutas ta siis, kui osales kuus hooaega kestnud saates "Um Maluco no Pedao". Pärast seda asus ta tegutsema mitmetes filmides, sealhulgas "MIB – mehed mustas".

Sellest tehakse huultega sünkroonivideoid, komöödiavideoid, tantse ja palju muud. Sellel koomikul on platvormil peaaegu 22 miljonit jälgijat ja ligi 110 miljonit meeldijat. Vaadake, klikkides lingil kohe.

15. Tat Werneck

Näitlejanna, koomik, laulja ja lavastaja, teiste mitmete seda tüüpi kategooriate hulgas, Tat Werneck, debüteeris telesaates 2008. aastal ja osales MTV-s "Viiendas kategoorias" koos mitme teise saatega kuni aastani 2012.

Pange mõned komöödiavideod, videod, kus ta teeb naljakaid tantse, huulte sünkroonimist ja palju muud. Sellel profiilil on praegu ligi 800 tuhat jälgijat ja ligi 820 tuhat meeldimist, millele pääseb juurde siit.

Tat Werneck

16. Alok

Teine suurim kuulsus TikTokis on Alok, väga kuulus DJ, kes alustas oma karjääri suhete loomisega oma vendade ringreisil Brasiilias. Lõpuks otsustas ta jätkata soolokarjääri DJ-na ja on sellest ajast alates kogunud mitmeid seotud auhindu.

Talle meeldib suhelda oma fännidega platvormil, kasutades oma lõbustamiseks pakutavaid filtreid. Sisestage igat tüüpi komöödiavideoid, hoolimata sellest, kui vähe neid kuvatakse. Praegu on sellel 1,2 miljonit jälgijat ja 3,5 miljonit meeldimist. Postituse nägemiseks järgige lihtsalt linki.

17. BTS

Kõik, kellele meeldib k-pop, teavad BTS-i, ühte suuremat iidolirühma. Nad on rahvusvaheliselt tuntud ja nende muusikat kasutatakse kõige sagedamini platvormil olevates videotes.

Nad liitusid hiljuti TikTokiga ja purustasid kasvukiiruse rekordi, jõudes vähem kui nelja tunniga enam kui miljoni jälgijani. Praegu on tema kontol rohkem kui 10 miljonit jälgijat ja ligi 60 miljonit meeldimist. Vaata siit!

18. Claudia Leitte

Brasiilia laulja, laulukirjutaja ja ettevõtja Claudia Leitte alustas oma karjääri 2001. aastal Babado Novo banado pealauljana. 2008. aastal järgnes ta soolokarjäärile, käivitades singli "Exttravasa" ja oma esimese albumi "Ao Vivo em Copacabana".

TikTokis panite üksi ja koos lapsega naljakaid videoid, lisaks tantsimisele ja laulmisele ka saadete osade postitamise ja mitmesuguste filtrite kasutamise. Rohkem kui 400 tuhande jälgija ja ligi 700 tuhande meeldimisega on teie TikTok saadaval lingi kaudu.

19. Luciano Huck

Luciano Huck on Caldeiro do Hucki peremees, pärit Rede Globo, ja on kogu riigis väga tuntud. Alates 1999. aastast on ta näidanud oma saadet, mis võitis mitmeid auhindu parimatele sari saadetele ja Huck võitis auhindu parimatele telesaatejuhtidele.

Pange oma perega videod TikTokisse, kus saate erinevate filtrite abil koos nendega tantsida ja laulda. Ta postitas ka osa saatest ning praegu on sellel enam kui 500 tuhat jälgijat ja üle 2 miljoni meeldimise. Klõpsake linki ja kontrollige kohe.

20. Kylie Jenner

Lõpuks on meil Kylie Jenner, Ameerika meediapersoon, kes on alates 2007. aastast "Keeping Up the the Kardashians" osaleja ja omaenda ilutooteid tootva ettevõtte "Kylie Cosmetics" asutaja. Ta on koos oma õega üks mõjukamaid teismelisi maailmas.

Postitage sotsiaalvõrgustikes videoid tantsimise ja laulmise kohta, looge huulte sünkroone, näidake oma tooteid ja reklaamige oma kaubamärki. Vaata tema profiili, millel on 6,3 miljonit jälgijat ja ligi 40 miljonit meeldimist, siin.

Kylie Jenner on TikToki suurim kuulsus

Mida sa arvad meie valikust, milleks on TõToki suurim kuulsus?

Jätke oma kommentaarid kuulsuste kohta, kelle valisime oma artiklisse lisamiseks, öeldes, kas olete neid saatnud. Vaadake kindlasti ka meie artiklit TikToki populaarsemate isiksuste kohta ja parimaid TikToki videoid oma lõbutsemiseks.

Lisaks, kui soovite ise TikTokis kuulsaks saada, on tungivalt soovitatav kasutada hämmastavat programmi Stim Social, mis haldab teie kontot platvormil ja aitab teil orgaaniliselt, kiiresti saada palju jälgijaid. Lingile klikkides saate TASUTA 5-päevase prooviversiooni!