PRIJAVE

Tile süüdistas Appleit USA Kongressil ütluste andmisel monopoolses tegevuses –

Sel päeval Ameerika Ühendriikide kongress on tõelise luubi all tehnoloogiahiiglase kohal (Apple, Google, Amazon ja Facebooktäpsemalt) kahtluse korral, et ettevõte rakendab monopoliitiline praktika oma ettevõtte näol, kasutades oma võimu mõne väiksema tootja jaoks ja säilitades oma kategoorias kõrgeima võimsuse.

Mõned ettevõtted (näiteks Spotify) on andnud tunnistusi selle lõputöö tugevdamiseks ja täna on teised rühmad tõusnud poodiumile kooriga liitumiseks. Teave on Verge.

Kõik algas eelmisel nädalal, kui Magama esitas Google'ile kohtuasja, süüdistades Mountain View hiiglast oma ühendustehnoloogia varastamises selle kasutamisel oma intelligentsete kõlarite rivistuses. Selle tulemusel algatas USA Kongress järjekordse juurdluse tehnoloogiahiiglaste vastase monopoolse tegevuse kohta, saades tunnistusi mitmelt väikeettevõttelt, sealhulgas Plaat, seda Põhilaager, seda PopSockets ja Sonos ise.

Idee on kuulda ettevõtete poolt potentsiaalselt tugeva monopoli tegelikke kulusid ning eriti esitab Tile väga veenvaid argumente Apple'i (väidetavalt) ohtlike tavade kohta valdkondades, kus ta tegutseb. Asepresidendi ja üldnõuniku Kirsten Daru kaudu taotles ettevõte monopolidevastase poliitika muutmist, öeldes, et ta ei saa konkureerida ettevõtetega, kes kehtestavad reeglid kogu segmendile.

Tile, neile, kes ei mäleta, on väikese Bluetooth-jälgija (pilt ülal) tootja, mida seni on Apple'i poodides müüdud. Kõik muutus, kui arendaja Guilherme Rambo leidis esimese viite, et Ma töötas välja väga sarnase seadme (kuid kasutas teistsugust tehnoloogiat, ülikiire lairiba raadio): varsti pärast uudiseid lõpetas Apple teie kanalil Tile toodete müümise.

Daru nimetas seda episoodi viitena Apple'i monopolistlikele tavadele, kuid sellega see ei lõppenud. Plaatide esindajad kurtsid ka asjaolu, et Ma ei lubanud teistel ettevõtetel U1 kiibitehnoloogiat ja ülikiire lairiba raadioemissiooni ära kasutada ning ütlesid, et Buscari rakenduse omadused on väga sarnased rakenduse endaga. Plaatide rakendus erinevusega, et üks neist on iPhone'i eelinstalleeritud ja seda ei saa desinstallida, teine ​​tuleb aga alla laadida ja selle saab igal ajal eemaldada.

Tile kurtis ka muudatuste üle, mida rakendatakse iOS 13-s, mis tuletab kasutajatele nüüd meelde, et asukohateenused (sealhulgas jälgijate kasutatavad teenused) lülitatakse välja samal ajal, kui rakenduse Leia funktsioonid aktiveeritakse kiiresti ja püsivalt lihtsate muudatustega, mis ilmuvad iPhone'i häälestamisprotsessis. .

Reporter Kif Leswing, alates CNBC, tuues Apple'i Tile väidetele ametliku vastuse. Tõlgime järgmised argumendid:

Apple ehitab süsteemi riistvara, tarkvara ja rakendusi, et kaitsta kasutajate privaatsust ning pakkuda parimaid tooteid ja ökosüsteeme maailmas. Apple ei ehitanud ärimudelit kasutaja asukoha või seadme väljaselgitamiseks.

Uue seadme seadistamisel saavad kasutajad aktiveerida asukohateenused, et aidata neil kaotatud seade üles leida alates 2010. aastast populaarse rakenduse Buscar abil. Tarbijatel on täielik kontroll oma asukohaandmete, sealhulgas teie seadme asukoha üle. Kui kasutajad ei soovi seda funktsiooni kasutada, on olemas selged ja hõlpsasti mõistetavad seaded, kus nad saavad valida soovitud asukohateenuse või mitte.

Kolmandate osapoolte rakendustes lõime App Store'i kahe eesmärgiga: muuta see tarbijatele turvaliseks ja usaldusväärseks kohaks rakenduste otsimiseks ja allalaadimiseks ning suurepäraseks ärivõimaluseks kõigile arendajatele. Teeme pidevalt arendajatega koostööd ja analüüsime neid tagasiside kuidas kaitsta kasutajate privaatsust, andes samal ajal neile parima kogemuse loomiseks vajalikud tööriistad.

Praegu teeme koostööd arendajatega, kes on huvitatud funktsiooni "Luba alati" aktiveerimisest, nii et see suvand ilmub konfigureerimise ajal tulevastes tarkvarauuendustes.

Nüüd jääb üle vaadata, mida arvab kongress Tile avaldusest ja Apple'i vastusest. Ootame ära

iDownloadBlogi kaudu

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH