iPad Pro dengan Smart Keyboard

Tim Cook naaseb, kiites Maci ja öeldes, et tal pole kavas iPadi MacBookiga ühendada

Kui on midagi, mida Apple on alati selgeks teinud, siis see on kõik Mac on Mac ja iPad on iPad. Mida see tähendab? Et Macid on loodud hiire / klaviatuuri suhtlemiseks; Seevastu iPad sündis ekraanil puutetundliku suhtluse ideega. Need on tootega suhtlemise täiesti erinevad meetodid, mis ilmselgelt ei mõjuta mitte ainult operatsioonisüsteemi ennast, vaid ka seadme ümbritsevat ökosüsteemi.

Idee on: ärge oodake, et istuksite oma kontoris, lĂĽlitage sisse iMac / MacBook ja hoidke oma kätt nii, et sõrm puudutaks arvutiekraanil olevat ikooni; Samuti ärge oodake, et panete oma iPadi sisse pĂĽsti, ĂĽhendage sellega hiir / klaviatuur ja see töötab “justkui MacBookis”. Nad on teine ​​maailm ja erinevalt Microsoftist (loe: Surface Pro ja Surface Book) töötab Apple nende eristamiseks.

Intervjuus kasutajale Nimelt sõltumatu, Tim Cook proovige seda ideed tugevdada.

Oleme kindlalt veendunud, et kliendid ei otsi konversioone Maci ja iPadi vahel. Sest see, mis lõpuks juhtub või mida me kardame, juhtub, on see, et ükski kogemus pole kunagi nii hea, kui klient soovib. Nii tahtsime teha maailma parima tahvelarvuti ja maailma parima Maci. Ja neid kahte kokku pannes me seda kõike ei saavuta. Hakkate asju kompromissima erineval viisil.

Nutiklahvistikuga iPad Pro

On loogiline. Kuigi Apple lõi spetsiaalse klaviatuuri iPad Pro jaoks (mis toob toote kasutuskogemuse kahtlemata Macile lähemale), on lĂĽngad siiski väga selged. Näiteks pole mõtet panna nutiklahvistikule puuteplaat, sest mõned inimesed räägivad. See oleks Apple’i ideele täielikult vastu.

Seetõttu tabas meid eelmisel nädalal intervjuu Apple’i tegevjuhiga, öeldes, et iPad asendab arvutit paljude-paljude inimeste jaoks – peale selle, et kĂĽsida, miks keegi tänapäeval ikka personaalarvuteid ostab, ignoreerides täielikult Mac-e.

Isegi iPad – isegi iPhone – asendab arvutit mõne arvuti põhi- / vahekasutuse jaoks. Ăślesanded, nagu Interneti sirvimine, e-posti lugemine ja muu, võivad olla iPadis veelgi lõbusamad kui Macis. Kuid see ei tähenda mingil juhul, et arvutid oleksid nummerdatud – vaadake lihtsalt Apple’i viimast eelarvekvartalit ja vaadake, et kuigi Maci mĂĽĂĽk on kasvanud (isegi rekordeid purustades) on iPadi mĂĽĂĽk langenud.

Vaidlusalusest intervjuust kaugemale minnes ütles Cook enda sõnul, et viitas Windowsi arvutitele, sest tema arvates ei olnud Macid ja tehases Microsofti opsüsteemidega töötavad arvutid sama.

Naastes artikli keskse teema juurde, nõustub Cook, et need tööriistad on ĂĽha võimsamad ja selle tulemusel võivad “arendada sama funktsionaalsust”.

Tõsi on erinevus x86 vahel [arquitetura dos processadores da Intel para PCs] ja seeria A[arsitekturchipAppleuntuk[arquiteturadechipsdaAppleparaiGadgets]palju väiksem kui kunagi varem. See tähendab, et me püüame ära tunda, et inimesed kasutavad iOS-i seadmeid ja Mac-e. Seega võtsime teatud funktsioonid ja paigutasime need seadmete vahel läbipaistvamalt. Selliste asjadega nagu Handoff on see, mida me teeme, lihtsaks viisiks [começar a] töötada ühes meist ja jätkata tööd teises.

Juhtidelt kĂĽsiti ka “Apple Car” kohta. Jällegi vältis ta seda teemat, kuid tegi selgeks, et nägi seal võimalust.

Mul pole meie plaanide kohta midagi öelda. Kuid ma arvan, et järgmise paari aasta jooksul on autotööstuses mõned olulised muudatused, sealhulgas elektrifitseerimine ja autonoomne juhtimine. Ja tuleb keskenduda kasutajaliidesele. Nii et ma arvan, et sellel turul toimub palju muutusi.

Head teadjad …?

[via AppleInsider]