Tim Cook nimetab "absurdseks" reportaaĹľi Jony Ive lahkumise kohta Apple'ist –
PRIJAVE

Tim Cook nimetab "absurdseks" reportaaĹľi Jony Ive lahkumise kohta Apple'ist –

Isegi täna avaldame artikleid, mis põhinevad saidil Wall Streeti ajakiri kes kommenteeris, et Jony Ive oli tõesti mõnda aega Apple'ist väljas. Selles artiklis WSJ ta ütles isegi, et Tim Cook pidi kuulsal disaineril olema mingil hetkel energilisem, et ta "taastaks oma igapäevased kohustused pärast seda, kui ta põhimõtteliselt ei andnud palli iPhone Xi loomisele, isegi jättis paar koosolekut vahele.

Muidugi ei hakka seda lugu Apple peksma. Ettevõtte tegevjuht püüdis ajalehes väidet kõvasti eitada. Meilis ajakirjanikule Dylan Byrersile ( NBC uudised), Ütles boss Ma:

Lugu on absurdne. Paljud aruanded ja muidugi järeldused ei vasta tegelikkusele. Põhitasemel näitab see, et puudub arusaam disainimeeskonna toimimisest ja kuidas Apple töötab. See (probleem) moonutab suhteid, otsuseid ja sündmusi, kuni see ei tunne ära ettevõtet, mida ta soovib kujutada.

Kuid see pole nii WSJ kahtlus: avalduses NBC uudisedColleen Schwartz (ajalehe kommunikatsiooni vanem asepresident) ütles, et hoidis avaldatud loo osas kõike.

Kasutades seda võimalust ära, kiitis Cook ka disainimeeskonda, kes vastutab ettevõtte järgmise väljalaske eest (lõppude lõpuks on pall nendega):

Väga andekas disainimeeskond. Nagu Jony ütles, on nad varasemast tugevamad ja usun täielikult, et Jeffi, Evansi ja Alani juhtimisel õitsevad nad. Me teame tõde ja erakorralisi asju, mida nad on võimelised tegema. Projektid, mille kallal nad töötavad, üllatavad teid.

Midagi ĂĽtleb mulle, et sellised lood (ja tulevased avaldused Apple'i kohta) ei peatu

läbi 9to5Mac