Tim Cook nõustab Trumpi uut administratsiooni "Innovatsioonibüroos"

Tim Cook nõustab Trumpi uut administratsiooni "Innovatsioonibüroos"

TERE Washington Post avaldati pühapäeval (3/26), et USA president, Donald Trump, siis kuulutage moodustamine a "Innovatsioonibüroo" ("Ameerika innovatsiooniamet") valges majas.

Kontoril, mida hakkab juhtima Trumpi väimees Jared Kushner, on õigus muuta mõnda föderaalset bürokraatiat ja võib-olla isegi erastada mõnda teenust. See algatus peab olema väga keskendunud andmetele ja tehnoloogiale ning tuginema suurettevõtete (endiste või praeguste) tegevjuhtidele, mõned ostavad meeskondi, teised lihtsalt nõuandeid. Suurte nimede hulgas Tim Cook, Elon Musk (Tesla / SpaceX tegevjuht), Bill Gates, Marc Benioff (Salesforce tegevjuht).

Kushneri sõnul on see "ründav meeskond", ehkki mitte ideoloogiline. Sellest algatusest saavad osa ka mitmesugused valitsusesisesed ja -välised ettevõtjad, heategelased ja teadlased. Eesmärk on teha mitmeid toiminguid, nagu ettevõte teeb.

"Valitsusel peab olema eesrind," ütles Kushner pühapäeval oma West Wingi kontoris antud intervjuus. Valitsust tuleb juhtida suure Ameerika ettevõttena. Loodame, et suudame oma klientidele, kes on kodanikud, edu ja tõhusust. "

Algselt oli mitme projekti eesmärk föderaalvalitsuse tehnoloogilise infrastruktuuri kaasajastamine, koolitusprogrammide muutmine väljaspool töökohta ja veteranide asjade osakonna ümberkorraldamine. Lisaks teeb kontor ka "ümberkujundava projekti", millest saab kasu Trumpi taristukavas välja pakutud 1-dollarine raudtee. Üks neist projektidest on lairiba Interneti toomine kõigile ameeriklastele, nagu on juhtunud pärast eelmise valitsuse moodustamist riigi vaeste koolide osas, ja Apple on selles osas palju kaasa aidanud.

Ehkki Ma on paljude praeguse valitsuse põhimõtete vastu, astudes mitme sammu vastu mitu sammu, on Cook ise kohtunud Trumpi ja tema väimehega. Kuna näib, et see projekt keskendub tehnoloogiale, loodame seda pliit esindab Mait hästi, andes seal hea panuse.

(AppleInsideri kaudu)