Tim Cook peab Ohio osariigi ülikooli lõpetajatele virtuaalse kõne

Nendel koroonaviiruse (COVID-19) pandeemia aegadel peame kõik mõnest asjast loobuma, teised aga edasi lükkama / tühistama. See kehtib näiteks ülikoolilõpetajate kohta kogu maailmast.

Eelmine nädalavahetus Ohio osariigi ĂĽlikool (Ohio osariigi ĂĽlikool, või OSU) teatas, et korraldavad virtuaalse lõpuĂĽrituse, kus kõnet pidavad keegi muu kui Tim Cook, Apple’i tegevjuht.

See on sõnum, mille on saatnud Michael V. Drake, akadeemilise asutuse president:

Päev oli kavas virtuaalne tseremoonia 3. mai, ja ĂĽlikool on teatanud, et kavatseb võimaluse korral korraldada fĂĽĂĽsilisi pidustusi “tulevikus”.

Cooki kutsutakse peaaegu igal aastal ülikooli lõpetajatega rääkima:

· • ·

Sellega seotud märkuses postitas Cook ĂĽleöö Twitterisse videosõnumi, milles teatas Apple’i viimastest jõupingutustest koronaviiruse vastu võitlemisel.

Teeme täieliku ärakirja ja tõlke Instagramis:

Vaadake seda postitust Instagramis

Hiljuti Twitterisse postitatud sõnum Tim Cook, mille on ĂĽmber kirjutanud ja tõlkinud @MacMagazine: â € â € —⠀ Tere kõigile, â € â € Loodan, et praegusel väga keerulisel ja väljakutseval ajal olete turvaline ja kindel. Apple’i meeskond on teinud kõvasti tööd nii, et saaksime toetada oma esirinnas tegutsevaid meditsiinitöötajaid, ja tahaksin täna jagada kahte uudist. â € â € Esiteks on maskide arv, mida meil on õnnestunud hankida oma tarneahela kaudu, kogu maailmas 20 miljoni juurde. See on tõeliselt ĂĽlemaailmne ettevõtmine ning teeme pidevalt ja tihedat koostööd kõigi tasandite valitsustega, et tagada nende annetamine sinna, kus neid kõige rohkem vaja on. â € â € Teiseks oleme käivitanud kogu ettevõtte jõupingutused, tuues kokku meie tootedisainerid, insenerid, operatsiooni- ja pakendimeeskonnad ning tarnijad, et kujundada, valmistada ja tarnida tervishoiutöötajate näokaitseid. Meie esimene partii saadeti eelmisel nädalal Kaiseri haiglasse Santa Clara orus ja arstide tagasiside oli väga positiivne. Need kaitsmed on ĂĽhtlaselt pakendatud, 100 kasti kohta. IgaĂĽks on kokku pandud vähem kui 2 minutiga ja on täielikult kohandatav. Hankime materjale ja tootjaid Ameerika Ăśhendriikidest ja Hiinast. Plaanime selle nädala lõpuks saata ĂĽle miljoni ja seejärel veel miljoni nädalas. â € â € [o texto continua no primeiro comentário…]

MacMagazine.com.br (@macmagazine) jagatud postitus 5. aprillil 2020 kell 15.11 PDT

MacRumorsi kaudu