Tim Cook ĂĽtles, et 2018. aastal polnud pooltel Apple’i töötajatest diplomit
DODATKI

Tim Cook ĂĽtles, et 2018. aastal polnud pooltel Apple’i töötajatest diplomit

See nädal, Tim Cook osales Washingtonis toimunud koosolekul, millest võttis osa Donald Trump, tema tütar Ivanka Trump ja teised, mis on osa nn Ameerika tööpoliitika nõuandekogu (Midagi nagu Ameerika tööpoliitika nõuandekogu).

Kohtumisel ĂĽritas Ameerika president kiita Apple’i investeeringuid Ameerika Ăśhendriikidesse, näidates, et see kõik oli võimalik tänu tema edendatud maksureformidele. Cook tõi omalt poolt välja mitu haridusega seotud kĂĽsimust, öeldes, et ettevõtte asutas keegi, kes kooli pooleli jättis (Steve Jobs ei lõpetanud kõrgharidust) ja et 2018. aastal (USA-s) palgatud töötajatest olid pooled ilma diplomita. bakalaureuseõpe – mille ĂĽle juhid on väga uhked.

See uhkus ei tulene sellest, et inimestel pole diplomit, vaid seetõttu, et Apple on piisavalt avatud ettevõte, et selliseid inimesi tööle võtta, pakkudes kõigile võimalusi – võttes arvesse praktilisi kogemusi. keegi.

See ei tähenda, et ettevõtted haridusse ei investeeriks, pigem vastupidi: Cook ĂĽtles, et Apple on keskendunud oma programmide laiendamisele Kõigil on kood (Kõik saavad programmeerida). Seni on Ameerikas selle kasutusele võtnud 4000 kooli, mõned juhid ĂĽtlevad “varakult”. Ta tõstis esile ka programmi kohalolekut 80 kogukonnakolledĹľis ja suurt tööd, mida ettevõte on teinud Austinis (Texas), kus Apple’il on laienemiseks suur ĂĽlikoolilinnak. Cook ĂĽtles, et vabade töökohtade arv oli võrreldes kandidaatide arvuga puudujääk, ja ta oli uhke, et aitas parandada hariduse ja erasektori vastavusse viimist.

Huviliste jaoks on siin täielik video koosolekul toimunust (kõik algab kell 35’20 “):

Meeskond … Apple?

Koosoleku uudishimu oli ilmselgelt tingitud maaniast, mille kohaselt president pidi juhtide poole pöörduma nende eesnimedega, millele järgnesid vastavate ettevõtete nimed. Sellisena sai Tim Cookist “Apple’i meeskond”:

Varem, nagu näeme allpool, kutsus Trump Marillyn Hewsoni (Lockheed Martini president ja tegevjuht) “Marillyn Lockheediks”:

Ma naudin seda. Palun nüüdsest palun helistada mulle “Eduardo MacMagazine”. ?

läbi 9 kuni 5 Mac: 1, 2


Table of Contents