Tim Cook vestleb mais Tulane ülikooli lõpetanuga

SEE Tulana ĂĽlikoolNew Orleansis (Louisiana, Ameerika Ăśhendriigid) asuv eraõiguslik asutus teatas, et Apple’i tegevjuht Tim Cook, räägib selle aasta esimese semestri lõpetaja lõpetamise ajal.

Ăślikool tähistab Cooki osalemist ĂĽlaltoodud videoga, milles mitmed inimesed ĂĽritavad ära arvata emotikone, mis on lõpetamise aukĂĽlaline – sealhulgas endine Tulane’i ĂĽliõpilane, Lisa Jackson (Apple’i keskkonna-, poliitika- ja sotsiaalsete algatuste asepresident).

Tulane’i president Mike Fitts ĂĽtles, et Cook esindas “edu tĂĽĂĽpi”, mida kõik ĂĽlikooli teadlased ootavad – viidates talle kui “maailma kõige innovaatilisema ettevõtte tegevjuhile”.

Tulane’is oleme pĂĽhendunud globaalsetele väljakutsetele vastu astumisele, andes oma kogukonnale tagasi ning tegutseme alati ausalt ja diskreetselt. Meeskond näitab meile, kuidas me saame neid väärtusi ellu viia pärast kooli lõpetamist, ja meil on hea meel, et need on meie pidustuste osana.

Vahepeal ĂĽtles Cook oma avalduses, et Tulane’i ja tema õpilaste pĂĽhendumus New Orleansi kogukonnale on “suurepärane näide mitmekesisuse tähistamisest” ja see on kooskõlas Apple’i filosoofiaga.

Apple’is usume, et haridus on võimas tasakaalustav jõud, ja ma ei jõua ära oodata, et saaksin sel aastal tähistada koos õpilastega, kes on kõvasti tööd teinud, järginud oma kirge ja valmis maailma muutma.

Sellistele pidustustele kutsutakse tavaliselt juhte. Eelmisel aastal oli ta esineja ka Duke – Cooki ĂĽlikooli lõpetanud ĂĽlikoolis, kes oli instituudi direktorite nõukogu ja omandas seal 1988. aastal MBA.

Jackson tähistas seda teadet ka koos säutsuma.

Tere tulemast boss! ??‍?

Pidustused toimuvad 18. mai hommikul Mercedes-Benzi Superdome staadionil ja neil on üle 3000 lõpetaja.

9to5Mac kaudu